سوالات متداول

اکثر سوالات کارآموزان قبل از ثبت نام برای یادگیری کیفیت کار و عملکرد مرکز نسبت به نحوه آموزش است . برای اینکه در دوره های آموزشی نتیجه کسب و کار موفق بدست آورید انستیتو انفورماتیک فنی کار دو امر مهم را در نظر گرفته است. یکی اینکه دوره های اموزش تعمیرات در محل کارگاههای واقعی تعمیرات تدریس میشود و نکته دوم اینکه اساتید و کارشناسان همگی تعمیرکار حرفه ای هستند. این دو مسئله مهم باعث رفع دقدقه افراد میشود.

بازدید از کارگاه های انستیتو انفورماتیک فنی کار در تعمیرات و آموزش تعمیرات و دوره های نصب میسر می باشد .

برای اینکه بهترین دوره را انتخاب کرده باشید و شغلی را یادبگیرید که آینده خوبی داشته باشید به موارد زیر توجه کنید:
طوری برنامه ریزی کنید که مهارت کافی را کسب کنید.
توانمندی خود را بشناسید و از آن استفاده کنید .
کاری را پیش ببرید که با تکنولوژی پیشرفت می کند
همیشه در صدد کسب تجربه باشید.
برای مهارت آموزی از چندین نقطه استفاده کنید.
همیشه در کار خدماتی میزان سرمایه و پیشرفت آ نرا محاسبه کنید.
از افراد قدیمی مشاوره کسب کنید.

برای ثبت نام سوالاتی برای شما پیش می آید که منجر به تلفن و مراجعه حضوری می شود. ما در اینجا پاسخ برخی از این سوالات را برای شما آورده ایم . حتما در صورتی که سوالات دیگری به ذهنتان می رسد با کارشناسان انستیتو انفورماتیک فنی کار تماس بگیرید.

کلاس آموزش تعمیرات ایسیو شامل چه نوع ماشین هایی است؟
بخش آموزش تعمیرات ای سی یو شامل ماشین های داخلی و ماشین های وارداتی و ماشین های سنگین راه سازی و اتوبوس می باشد. هر کدام از این سه بخش مجزا آموزش داده می شود.

من شاغل هستم ، آیا برای ایام تعطیل کلاس برگزار می باشد؟
اکثر رشته های انستیتو انفورماتیک فنی کار دارای مدرس اختصاصی برای پنج شنبه و جمعه ها است. دوره های آموزش تعمیرات کامپیوتر، لپ تاپ ، موبایل ،‌ تبلت ، و دوره آموزش الکترونیک و غیره (به جز تعمیر ماشین های اداری) برای پنج شنبه و جمعه ها برگزار است.

مدارک جهت ثبت نام و اخذ مدرک چیست؟
دو قطعه عکس و سپس وارد کردن اطلاعات در سایت www.fannikar.com

هزینه خوابگاه برای طول مدت دوره چه میزان است؟
ماهیانه 350 هزار تومان می باشد .

شرایط خوابگاه و اسکان برای کسانی که از شهرستان می خواهند در دوره ها شرکت کنند چگونه است؟
خوابگاه به صورت دانشجویی بوده و امکانات اولیه رفاهی را دارد. معمولا خوبگاه ها دارای حمام ،‌ سرویس بهداشتی و آشپزخانه می باشد.

مسیر ما به تهران دور می باشد ، آیا آموزش بصورت غیر حضوری نیز دارید؟
تمام دوره ها به صورت حضوری برگزار می شود .

کلاس های آموزشی چند نفره می باشد؟
تعداد کارآموزان هر کلاس بین یک تا پنج نفر می باشد.

آیا دوره آموزش الکترونیک پیش نیاز همه دوره ها می باشد؟
برای دوره های تعمیرات برد و مدار الکترونیک الزامی است. البته درصورتی که الکترونیک بلد باشید تست از شما گرفته می شود و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نمی باشد.

دور آموزش تعمیرات موبایل چند وقت است؟
دوره عادی یک ماه از شنبه تا چهارشنبه

دوره مخصوص شاغلین و کارمندان و کسانی که محدودیت زمانی دارند پنج شنبه و جمعه ها به مدت دو ماه

آیا میتوان از دوره آموزش تعمیرات موبایل فقط دوره نرم افزار را شرکت کرد؟ شهریه آن چقدر میشود؟
بله مبلغ شهریه آموزش نرم افزار موبایل 450،000 تومان می باشد.

زمان شروع کلاس دوره های شبکه را اعلام کنید؟
تماس گرفته شود .

دوره آموزش تعمیرات محصولات اپل به تنهایی شامل چه چیزهایی است؟
دوره شامل آموزش تعمیر آیپد و تعمیر مک بوک و تعمیر موبایل آیفون و تعمیر آیپاد و آی مک می باشد.

در دوره آموزش تعمیرات لپ تاپ تا چه اندازه روی محصولات مک (اپل) آموزش داده می شود؟
در دوره تعمیرات لپ تاپ , تعمیر لپ تاپ اپل آموزش داده نمی شود بلکه در یک دوره مجزا به طور کامل آموزش داده می شود .

دوره آموزش تعمیرات مانیتور و تلویزیون چه فرقی دارد؟
تفاوت در بخش گیرنده دیجیتال دستگاه ، تیونر و خروجی های پیشرفته تلویزیون می باشد دوره آموزش تعمیر مانیتور و آموزش تعمیرات تلویزیون به همراه الکترونیک پایه به مدت دو هفته و به مبلغ 950،000 تومان می باشد.

آیا در کلاس آموزشی میتوان قطعه برای تعمیر بهمراه بیاوریم؟
با هماهنگی شرکت و استاد میتوانید قطعات خراب و دستگاه خراب برای تعمیر بیاورید.

آیا در دوره آموزش نصب دوربین مداربسته دوربین های ip نیز آموزش داده میشوند؟
بله آموزش نصب دوربین های آی پی ، دوربین های اسپید دام و دوربین های چرخشی جزء سرفصل های اصلی می باشد و به طور عملی به کارآموزان آموزش می شود.

تا چه حد آموزش ها به صورت عملی و کاربردی می باشد؟

کلاس ها به صورت کاملا عملی می باشد و کارگاه ها تماما مجهز هستند . کارآموزان پس از گذراندن دوره ، برای ورود به بازار کار 70 تا 80 درصد آماده می شوند و پس از اتمام دوره می توانند از پشتیبانی اساتید در ساعات اداری خود بهره ببرند .

روش ثبت نام از راه دور به چه صورت است؟

واریز پیش پرداخت به مبلغ 100 هزار تومان جهت رزرو کلاس

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر