آیا تا به حال تصور اینکه تلویزیون خود را به روز و جدید کنید به ذهن تان خطور کرده است ؟
تلویزیون هوشمند سامسونگ ، تنها تلویزیونی در جهان است که امکان به روز رسانی آن به کمک یک کیت ارتقاء وجود دارد .
توضیح کیت ارتقاء :
تنها با متصل ساختن کیت ارتقاء به تلویزیون هوشمند سامسونگ (مدل پشتیبانی کننده سال گذشته) ، از ویژگی های تلویزیون هوشمند جدید 2013 برخوردار خواهید شد و نیازی به خرید تلویزیون جدید نخواهید داشت.
توضیح مزایای کیت ارتقاء : 
کار با اسمارت هاب تلویزیون های مدل 2013 بسیار آسان تر شده است.
تعامل هوشمند(کنترل حرکتی،کنترل صوتی) در مدل های 2013
سرعت عملکرد، کارایی و مرورگر وب در مدل های 2013 که مجهز به پردازنده 4 هسته ای هستند بسیار بیشتر از مدل های سال گذشته که 2 هسته ای بودند می باشد. با اتصال کیت ارتقاء به مدل های پشتیبانی کننده سال گذشته( ES7770 و ES8880) ، پردازنده این تلویزیون ها هم به 4 هسته ای ارتقاء خواهد یافت و از همان مزایای پردازنده تلویزیون های 2013 برخوردار خواهند شد .
فقط و فقط تلویزیون های هوشمند سامسونگ امکان بروز شدن دارند . کیت ارتقا برای تلویزیون های UHD سامسونگ نیز قابل استفاده بوده و این مهمترین مزیت این تلویزیون نسبت به نمونه های مشابه شرکت های رقیب می باشد . ولی نوع کیت ارتقا برای این تلویزیون با سایر تلویزیون های سامسونگ تفاوت دارد.
نکات کلیدی در خصوص کیت ارتقاء تلویزیون های هوشمند سامسونگ
دونوع تلویزیون در جهان وجود دارد : تلویزیون قابل ارتقاء و تلویزیون غیر قابل ارتقاء
تنها، تلویزیون هوشمند سامسونگ تلویزیونی قابل ارتقاست
با استفاده از کیت ارتقا ، از خرید تلویزیون جدید بی نیاز شوید
کیت ارتقاء به صورت مجزا به فروش می رسد
با اتصال کیت ارتقاء به مدل های ES7770 و ES8880 ، از ویژگی های مدل های هوشمند F برخوردار شوید
با اتصال کیت ارتقا ، کار با صفحه اسمارت هاب جدید ، آسان تر است
جستجو و دسترسی آسان به محتوا یا اسمارت هاب جدید سال 2013
تعامل هوشمند پیشرفته سال 2013 :
دستورات طبیعی بیشتر در کنترل حرکتی (مانند ورق زدن، چرخش عکس و بزرگنمایی) در اختیار خواهید داشت
دستورات صوتی بیشتر در کنترل صوتی
عملکرد بهتر تلویزیون با پردازنده 4 هسته ای :
با اتصال کیت ارتقاء به مدل های 7770 و 8880 سری E ، پردازنده 2 هسته ای این مدل ها 4 هسته ای می شود
سرعت بیشتر مرورگر وب با پردازنده 4 هسته ای
پردازنده مدل های E دو هسته ای و 1 گیگاهرتزی بوده درحالیکه پردازنده مدل هایF چهار هسته ای و 1.4 گیگاهرتزی می باشد
می توان کیت ارتقاء را به تلویزیون دیگری نیز وصل کرد ولی تنظیمات تلویزیون قبلی، به حالت اول بر میگردد
می توان از برنامه های کاربردی که قبل از اتصال کیت ارتقاء نصب شده اند نیز بدون مشکل استفاده کرد
می توان کیت ارتقاء را حتی در حالت براکت روی دیوار نیز به تلویزیون وصل کرد

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر