کنترل سیستم ماهواره ای اتومبیل

در حال حاضر ، ساده ترین نوع دزدگیر ، دارای ریموت کنترل است .ریموت به گیرنده ای که در خودرو نصب شده است فرمان مسلح شدن میدهد. چراغ های فلاشر چشمک زده و با شنیدن یک آژیر کوتاه درب ها قفل میشود. پس از چند ثانیه LED یا همان چراغ کوچک چشمکزن داخل خودرو ، روشن میشود و در حالت آماده باش قرار میگیرد. در این حالت چنانچه هر کدام از ۴ درب خودرو ، صندوق عقبو کاپوت جلو باز شود ، ضربه ای به شیشه و یا بدنه خودرو وارد شود ، آژیر با یک زمان مشخص به صدا در خواهد آمد .

معمولا همه صاحبان خودرو با شنیدن صدای آژیر دزدگیر اتومبیل خود ، فورا” آنرا خاموش میکنند و حتی به دنبال علتی که باعث تولید صدا شده است نمیروند. به همین خاطر تولید کننده ها سیستم های تصویری را به بازار ارائه کردند .ریموت کنترل این سیستم ها ، علت فعال شدن صدای آزیر را اعلام میکند. مثلا درب ها باز شده ، کاپوت یا صندوق عقب باز شده ، سوئیچ خودرو باز شده و یا به بدنه ضربه وارد شده است. اما باز هم مشاهده شده که اتومبیل های دارای این سیستم ها نیز مورد سرقت قرار گرفته است. کارشناسان معمولا پیشنهاد میدهند که وسایل قیمتی را داخل خودرو رها نکنید ، چرا که بهترین سیستم حفاظتی فقط خبر میدهد !!! بسیاری از سارقان شیشه اتومبیل را به سرعت میشکنند ، خودرو شروع به آزیر زدن میکند ، وسایل قیمتی را برداشته و فرار میکنند . برخی از آنان در گذشته برق دزدگیر ها را قطع میکردند ، بعد از آن تکنسین ها با نصب آژیر های باطری دار و همچنین نصب فیوز ها و دیود های مخصوص ، این مشکل را برطرف کردند . البته همیشه کاراگاهان پیشنهاد میکنند که در کنار سیستم های حفاظتی الکترونیکی از سیستم های حفاظتی فیزیکی مانند قفل پدال و فرمان نیز استفاده شود ، زیرا در این حالت سارق وقت بیشتری برای از بین بردن همه موانع صرف خواهد کرد و احتمال پشیمان شدن او بیشتر است . با توجه به کمبود وقت اکثر افراد و ترک کردن با عجله خودرو ، در سال های اخیر سیستم های حفاظتی ساخته شد که در صورت سرقت اتومبیل ، با ارسال یک اس ام اس ، میتوان خودرو را از راه دور خاموش کرد .البته آنتن دهی سیمکارت استفاده شده بسیار مهم است . در این حالت اگر سارقین به دستگاه مرکزی که معمولا در خودرو جاسازی میشود ، دسترسی پیدا کنند و بتوانند آنرا از کار بیاندازند ، ارسال اس ام اس بی فایده خواهد بود . سیستم های ماهواره ای متصل به جی پی اس میتوانند بیشترین ایمنی را برای خودرو داشته باشند . این سیستم ها میتوانند به صورت زمانبندی شده موقعیت جغرافیایی خودرو را برای شما ارسال نمایند .مثلا اگر اتومبیل شما از یک محدوده تعیین شده خارج شد ، یا از زمان سرقت هر ۱۰ ثانیه موقعیت مکان خودرو ، سرعت را به شما اطلاع دهند و با نرم افزار های مربوطه روی لپ تاپ یا موبایل میتوانید اطلاعات را روی نقشه دریافت نمایید . صدای صحبت سارقان را بشنوید ، اتومبیل را از راه دور خاموش و متوقف نمایید و…فقط توجه دارید که درسیستم های ماهواره ای GPS ، باید آنتن دستگاه با ماهواره ای که در فضا است ارتباط برقرار کند ، بنا بر این در تونل ها و فضاهای مسقف ، سیستم از کار خواهد افتاد به همین خاطر معمولا پیشنهاد میشود از سیم کارت هایی که دارای اینترنت است استفاده شود تا در صورت قطع ارتباط ماهواره ای از طریق آنتن های موبایل ، مکان تقریبی خودرو مشخص شود .قیمت این سیستم ها در حال حاضر حدود ۳۰۰ هزار تومان است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر