ایز

با اعطای مدرک بین المللی انستیتو ایزایران | با اعطای مدرک انستیتو انفورماتیک فنی کار

مرکز آموزش تخصصی و فوق تخصصی نصب و تعمیرات ماشین های اداری و سخت افزار کامپیوتر

ثبت نام  آنلاین    شهریه دوره ها 

اهمیت کنترل همگام سازی ایمیل‌ ها و اعلامیه ها ، خصوصا زمانیکه همه این حساب‌ های کاربری به یک دستگاه مانند یک تلفن هوشمند متصل شده اند ، چند برابر می شود . ما تصمیم داریم در رابطه با انجام اینکار در ویندوز ۸ صحبت کنیم .
قدم اول :
براع شروع ، برنامه مدیریت ایمیل ویندوز ۸ را از صفحه شروع اجرا نمائید .
اگر شما این برنامه را در صفحه اول پیدا نمی کنید ، می‌توانید با فشردن همزمان کلید ویندوز و W ، به جستجوی آن بپردازید .
قدم دوم :
پس از وارد شدن به برنامه، شما لیستی از حساب‌های کاربری خود را در قسمت سمت چپ مشاهده خواهید کرد . نشانگر موس خود را به لبه سمت راست صفحه برده و نگه دارید تا Charm Bar ظاهر شود . بر روی آیکون تنظیمات (Setting) کلیک کنید.
قدم سوم :
صفحه تنظیمات در سمت راست صفحه ظاهر خواهد شد. گزینه حساب‌های کاربری را انتخاب کنید (Accounts) .
قدم چهارم :
از لیست حساب‌های کاربری خود، موردی را که قصد تغییر نام آن را دارید انتخاب کنید. مثلاً ما Outlook را انتخاب کردیم .
قدم پنجم:
اولین چیزی که باید مشخص کنید این است که آیا مایلید این حساب کاربری ایمیل‌هایش را با برنامه مدیریت ایمیل همگام‌سازی کند یا خیر . اگر بله ، مطمئن شوید که گزینه Email زیر Content to Sync تیک خورده باشد . برای غیرفعال کردن همگام‌سازی نیز تیک آن را بردارید.
قدم ششم :
سپس بازه زمانی دریافت ایمیل‌های جدید و میزان جدید بودن آن‌ها را از طریق گزینه های موجود در دو بخش Download New Email و Download Email From به سلیقه خود انتخاب نمائید . در تصویر زیر گزینه های در دسترس را مشاهده می نمائید.
قدم هفتم :
به قسمت Notifications بروید و در پایین صفحه گزینه تنظیمات را بیابید . اگر مایلید برای حساب کاربری مورد بحث، اعلامیه دریافت کنید این گزینه را به Show Email Notifications تغییر دهید .
با این کار، شما از این به بعد و به محض دریافت یک ایمیل جدید (در محدوده زمانی که پیش از این مشخص کردید) ، یک اعلامیه مبنی بر دریافت ایمیل جدید بر روی صفحه آغازین مشاهده خواهید نمود.
نتیجه‌گیری
ما مطئنیم شما حداقل چند مورد از این تنظیمات را بر روی یک یا چند حساب کاربری خود اعمال خواهید کرد . واضح است که شما مایل نیستید همه این حساب‌های کاربری بر روی صفحه آغازین اعلامیه های خود را نمایش بدهند. همان‌گونه که همه حساب‌های کاربری شما نیاز به بازه زمانی کوتاه برای دانلود ایمیل های جدید نخواهند داشت.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .