کابلی برای داشتن کيفيتی بالا

این روزها استفاده از تلویزون‌ های عریض جای خود را باز کرده و خبری از تلویزیون‌های قدیمی نیست . امکانات تلویزیون‌ های جدید بالا بوده و انواع مختلفی از خروجی‌ ها و ورودی‌ ها را در خود جای داده است. یکی از مهم‌ ترین این پورت‌ ها ، پورت HDMI است. HDMI استاندارد اتصال وسایل صوتی و تصویری و کامپیوتری به یک دیگر است که توانایی انتقال صدا و تصویر را به‌صورت همزمان دارد . از طریق HDMI می توان تصاویر ویدئویی HD به همراه صدای چند کاناله را با ویژگی‌های کنترلی بسیار پیشرفته منتقل کرد . بیش از 800 تولید کننده، محصولات خود را با پورت HDMI عرضه می‌کنند . تمام HDTVها و پخش‌کننده‌های Blu-ray، بسیاری از کارت‌های گرافیک کامپیوتر و کنسول‌های بازی و دوربین‌های دیجیتال عکس‌برداری و فیلم‌برداری مجهز به پورت HDMI هستند.
نسخه‌های مختلف HDMI
HDMI نسخه 1 توانایی پخش تصاویر 1080 روی فرکانس 60 هرتز را دارد HDMI 1.3 وضوح تصویر بالاتری (WQXGA 2560 × 1600) را پشتیبانی می‌کند. HDMI از 8 کانال غیر فشرده صوتی پشتیبانی می‌کند. در نسخه 1.3 از سیگنال‌های صوتی فشرده همچون Dolby Digital و DTS نیز پشتیبانی می‌کند . همچنین در نسخه 1.3سیگنال‌های صوتی فشرده شده پیشرفته Dolby TrueHD و DTS-HD Master Audio نیز قابل انتقال است .
نوع کانکتور HDMI
چهار نوع کانکتور مختلف HDMI وجود دارد . نوع A و B که در HDMI نسخه 1.0 استفاده می‌شود ، نوع C که در HDMI 1.3 و نوع D نیز در HDMI 1.4 به‌کار می رود. کانکتور نوع A از 19 پین برای انتقال سیگنال استفاده می‌کند و پهنای باند آن حالت‌های SDTV ،EDTV و HDTV را پشتیبانی می‌کند . ابعاد سر نری این کانکتور 13.9 در 4.45 میلی‌متر و ابعاد سر ماده آن نیز 14 در 4.45 میلی‌متر است . این کانکتور با پورت DVI-D سازگار است و می‌توان سیگنال این دو پورت را به یکدیگر تبدیل کرد .
نوع B این کانکتور ابعاد 21.2 در 4.45 میلی‌متر دارد و دارای 29 پین است که باعث می‌شود پهنای باند آن دو برابر نوع A باشد و در نتیجه وضوح تصویر WQUXGA 3840×2400 را منتقل می‌کند . این نوع کانکتور هنوز در هیچ محصولی استفاده نشده است . نوع C این کانکتور کوچک که برای HDMI 1.3 تعریف شده و در ابزارهای قابل حمل استفاده می‌شود . کانکتور نوع C از A کوچک‌تر است (10.42 در 2.42 میلی‌متر) ولی همانند نوع A دارای 19 پین است. کانکتور نوع C قابل تبدیل به نوع A است. نوع D این کانکتور کوچک روی HDMI 1.4 تعریف شده است . این کانکتور نیز همانند نوع A و C نوزده پین دارد ولی ابعاد آن 2.8 در 6.4 میلی‌متر است .
استاندارد HDMI 1.4
به تازگی نسخه HDMI 1.4 تولید شده است که پهنای باند بالاتری داشته و همچنین مجهز به کانال HDMI Ethernet نیز شده که توانایی انتقال 100Mb/s را برای انتقال اطلاعات در شبکه دارد . HDMI 1.4 توانایی انتقال تصاویر سه بعدی با وضوح تصویر 1080p را دارد (HDMI 1.3 تصاویر سه بعدی را با وضوح 1080i منتقل می کند.)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر