اخیراً شرکت Box سرویس جدیدی را به نام Box Edit معرفی کرد که کاربران Box با استفاده از آن می‌توانند فایل‌ های خود را که در این سرویس ذخیره شده ، مستقیم ویرایش کنند.
با گسترش روز افزون دستگاه‌ های موبایل و همچنین رایانه‌ ها در شکل‌ های مختلف ، کاربرد آن‌ها نیز بیشتر شده اما پیشرفت فناوری‌ های مختلف ذخیره‌ سازی در قالب هارد دیسک‌ ها و یا حافظه‌ های فلش نتوانسته‌ اند پا به پای رشد کاربردهای به وجود آمده پیش روند و در مقابل حجم داده‌ های تولید شده توسط کاربران کوچک مانده‌اند . مدتی است فناوری‌های ذخیره‌ سازی ابری برای کمک به فرآیند ذخیره‌ سازی داده‌ها پا به عرصه اینترنت گذاشته‌ اند . سرویس Box نیز در کنار سرویـس‌ هـای دیـگـر هـمـچـون DropBox SkyDrive مایکروسافت و یا Google Drive خدمتی برای ذخیره داده‌ ها و دسترسی به آن‌ها به صورت آنلاین است.
سرویس جدید این شرکت که Box Edit نام گرفته یک سرویس ضروری برای دارندگان حساب کاربری نزد Box است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا فایل‌های مورد نظر خود را مستقیم در رایانه یا دستگاه خود ویرایش کرده و تغییرات به وجود آمده را در Box ذخیره کنند . ویرایش این فایل‌ها برای قالب‌های متعددی امکان‌پذیر شده است. برای مثال کاربران می‌توانند فایل‌های مجموعه Office ، فتوشاپ و یا حتی AutoCAD را در این سرویس ویرایش کنند ؛ بدون آن که نیازی به دانلود و بارگذاری فایل و سپس ویرایش آفلاین و در نهایت جایگزین کردن مجدد فایل در اینترنت باشد. این امکان به کاربر این اجازه را می‌دهد تا بتواند به طور مستقیم و تنها با یک کلیک، فایل خود را مستقیم در Box باز کرده و سپس تغییرات خود را روی فایل اعمال کند. " جی پاتل " مدیر فروش و بازاریابی Box در رابطه با Box Edit می‌گوید : " اگر شما بتوانید فایلی را در رایانه و یا دستگاه خود ویرایش کنید، می توانید آن را در Box نیز ویرایش کنید " .
از آن جایی که Box برای شرکت‌ها نیز خدمات خود را قرار داده ، ممکن است فایلی در قالب یک تیم در حال تکمیل و توسعه باشد . از این رو و به این خاطر که در هنگام ویرایش فایلی چند نفر از اعضای تیم همزمان در حال ویرایش آن فایل قرار نگیرند ، امکانی برای کاربران به وجود آمده که بتوانند فایل مورد نظر خود را قفل کنند تا شخص دیگری نتواند در آن زمان به فایل دسترسی داشته باشد .
Box روی سیستم‌عامل‌های ویندوز و MAC قابل نصب است اما اگر کاربران در حال رفت‌ وآمد و مسافرت بوده و با گوشی یا تبلت خود قصد ویرایش فایلی را داشته باشند، با نصب Box Edit در دستگاه‌ های مبتنی بر آندروید و iOS خود از این امکان برخوردار می‌شوند.
در حال حاضر Box با شرکت‌های مختلف برای پشتیبانی از 150 نرم‌افزار مختلف همکاری می‌کند تا بتواند دست کاربران خود را برای ویرایش آسان فایل‌ های مختلف در هر جا باز بگذارد.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر