نقد و بررسی موبایل گلکسی S6 قسمت۹

دوربین

یکی از ویژگی های جالب S6 قابلیت Quick Lunch است که با دو بار زدن دکمه Home دوربین این گوشی را در کمتر از ۰٫۷ ثانیه آماده عکاسی می کند.

دوربین اصلی این گوشی ۱۶ مگاپیکسلی بوده و از کیفیت عکس برداری و فیلم برداری بسیار بالایی برخوردار است. برخی از مهم ترین ویژگی های این دوربین ۱۶ مگاپیکسلی در آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات تبلت عبارتست از:

۴K : امکان فیلم برداری با کیفیت بالای ۴K فراهم شده است.
Fast Auto Focus : فوکوس خودکار بسیار سریع برای از دست ندادن سوژه های متحرک
HDR : برای گرفتن عکس هایی روشن و واضح تر
Selective Focus : امکان فوکوس دلخواه توسط کاربر فراهم می شودتا بر روی آن سوژه ای که مد نظر دارد فوکوس نماید و سایر بخش ها تار به نظر برسند.

امکانات دیگری همچون Dual Shot ، Drama Shot ، Sound Shot ، Animated Photo ، Eraser Shot ، Best Face و … همگی در S6 هم وجود داشتند.

دوربین جلویی گوشی ۵ مگا پیکسلی بوده و نشان از توجه سامسونگ به عکاسی سلفی دارد و توانایی فیلم برداری Full HD به صورت ۳۰ فریم بر ثانیه را دارد.

این گوشی از تمام شارژرهای بی سیم با استانداردهای Qi و PMA پشتیبانی می کند و به گفته سامسونگ تا ۱٫۵ برابر سریعتر از مدل قبلی شارژ می شود و شما می توانید با ۱۰ دقیقه شارژ ، ۴ ساعت از گوشی استفاده کنید.

سنجش ضربان قلب

یکی از امکانات فانتزی S6 همانند S5 سنسور سنجش ضربان قلب آن است که در کنار دوربین پشتی گوشی قرار داده است. فقط کافی است سر انگشت اشاره خود را بر روی آن بگذارید و توسط برنامه S Health فرمان سنجش ضربان قلب خود را بدهید.

امکانات از دست رفته

در S6 برخی از قابلیت های حذف شده است! مثلا پشتیبانی از کارت حافظه حذف شده و به جای آن S6 در ۳ مدل با حافظه های داخلی ۳۲ ، ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت عرضه شده است.
قابلیت ضد آب بودن گوشی که در S5 وجود داشت نیز حذف شده است.

Samsung Pay

سیستم پرداخت سامسونگ Pay که شاید به تقلید از اپل Payعرضه شد ، نشان می دهد که سامسونگ هم چشم به بازار تراکنش های مالی دوخته دوخته است و به دنبال آن است که گوشی های خود را در این بازار نوظهور نهادینه کند.

جمع بندی و سخن پایانی

S6 یک گوشی بی نظیر از نظر قدرت ، سرعت و امکانات است. طراحی جدید بدنه و استفاده از قاب شیشه ای و فلزی موجب شده است که احساس متفاوت بودن را کاملا القا کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر