نقد وبررسی موبایل گلکسی S6 قسمت۷

نرم افزار و رابط کاربری

هیچگاه تصور نمی شد که سامسونگ در صدد باز طراحی رابط کاربری خود باشد. سامسونگ با معرفی پرچمدار هر سال ، Touch Wiz را سنگین تر می کرد اما بالاخره تصمیم گرفت لباسی سبک تر اما موقرتر بر تن اندروید ۵ بپوشاند. در این قسمت می بینید که ، جدیدترین نسخه تاچ ویز عاری از پیچیدگی و سردرگمی نسخه های قبل است. دیگر آن تجربه پیشین روی S6 وجود ندارد و سامسونگ تمام سعی خود را کرده که در رابط کاربری جدید خود ، روی سادگی و درک آسان تمرکز کند. انیمیشن ها و زیبایی های پنجمین نسل از سیستم عامل گوگل نیز مزید بر علت شده تا طعم شیرین آبنبات چوبی را برای کاربر S6 تداعی کند.

کار را از صفحه قفل شروع می کنیم. جایی ساعت ، وضعیت آب و هوا و البته اعلانات را به صورت خلاصه می بینید. در گوشه سمت راست صفحه قفل نیز میانبری برای باز کردن برنامه دوربین وجود دارد که البته فعال کردن این برنامه از راه فشردن دکمه خانه که پیش تر به آن اشاره کردیم راحت تر به نظر می رسد. نمایش اعلانات روی صفحه قفل قابل تنظیم است به طوری که اگر مایل به دیدن آن ها نیستید ، با انتخاب گزینه Do not show Notifications در منو تنظیمات به راحتی می توانید صفحه قفل را عاری از هرگونه اعلان کنید. امکان اضافه کردن قالب نیز از جمله امکانات جدید تاچ ویز است که البته پیش تر این امکان در گوشی های سونی قرار داشت. نوار اعلانات و تنظیمات سریع مانند گذشته با کشیدن انگشت از بالا به پایین ظاهر می شود که قسمت اعلانات آن شفاف شده و محتویات پشت آن مشخص است. اندازه ی آیکون ها هم بزرگتر شده اند که فضای تاچ ویز را زیباتر کرده است. با لمس دکمه برنامه های قبل یا همان Multi-Tasking نیز برنامه های قبل را به نمایش می گذارد. درست در کنار دکمه X شاهد دکمه Multi Window روی کارت مخصوص هر برنامه هستیم که با فشردن آن صفحه به دو بخش تقسیم شده و می توان هم زمان دو برنامه را در کنار هم مشاهده کرد که به انجام چند کار در یک زمان کمک می کند. پیچیدگی تنظیمات برای  نیز تفاوت های زیادی کرده و به احتمال زیاد ، دیگر در آن گم نخواهید شد. همه چیز ساده و قابل فهم است. طراحی کیبرد بسیار زیباتر شده و استفاده از آن راحت تر و اشتباهات تایپی به مراتب کمتر شده اند.

آیکون های غیر قابل فهم در برنامه هایی نظیر پیام رسان ، ایمیل و مخاطبین حذف شده و کلمات جایگزین شده اند.

این تغییر موجب می شود تا کار با این گوشی برای افرادی که تا به حال اسمارت فون نداشته اند به مراتب ساده تر شود. سامسونگ برای کمک به ذخیره سازی شارژ S6 حالت ذخیره نیرو و حالت Ultra Power Saving Mode را نیز قرار داده تا در زمان نیاز فعال شوند.

برنامه موزیک در این مدل بسیار زیب و ساده تر شده و تنظیمات صدا نیز در آن امکان پذیر است. پخش کننده ویدیو تا رزولوشن ۴K را برای کاربر فراهم کرده است.

برنامه S Healt که پیش تر توضیحات مختصری را در باره آن داده بودیم ظاهر زیباتری پیدا کرده و کار با آن ساده تر شده است.

بی شک تلاش سامسونگ در بازار طراحی تاچ ویز از لحاظ تعمیرات موبایل ستودنی است و شاید بتوان آن را بهترین لباس برای اندروید ۵ یا همان آبنبات چوبی دانست. در مدتی که ما با این گوشی کار می کردیم نیز از سادگی رابط کاربری آن لذت بردیم و می توانیم این مژده را بدهیم که با وجود ترکیب این نرم افزار با سخت افزاری باور نکردنی ، دیگر از مکث هایی که در پرچمداران سامسونگ شاهد آن بودیم ، خبری نیست.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر