Call SMS Blocker
خلاصی از مزاحمت های تبلیغاتی در اندروید
همه ما مزاحمت پیامک های تبلیغاتی را تجربه کرده ایم . اس ام اس هایی که گاه و بیگاه ارسال می شود و اغلب هم به دلیل علاقه زیادی که به ما دارند به زور می خواهند جایزه ای را هدیه کنند. در این قسمت از آموزش تعمیرات موبایل ابزار کارآمدی در زمینه مسدود کردن پیام های تبلیغاتی و همچنین تماس افراد مزاحم معرفی می کنیم.
نصب نرم افزار Call SMS Blocker
۱-نرم افزار را از سایت زیر دانلود و نصب کنید.
www.apktops.ir/android-call-sms-blocker-award-winner-premium.html

کد QR
۲-بعد از نصب و اجرای برنامه با پیامی مواجه می شوید که از شما خواسته می شود تا اجازه اعمال تغییرات نرم افزار بر روی پیامک خود را وارد کنید.
نرم افزار کشور ایران به طور خودکار تشخیص داده می شود و در آموزش تعمیرات موبایل اعلام می دارد اما در صورت تشخیص نادرست گزینه change را زده و ایران را انتخاب کنید. بعد از زدن دکمه set امکانات نرم افزار معرفی شده و با زدن کلید Next به مرحله اجرا می رسید. در این مرحله گزینه Create Allow List را بزنید.

change sms app
بعد از ورود به محیط نرم افزار از گوشه سمت راست، کشو مربوط را به چپ کشیده تا با شکل زیر روبه رو شوید.

blocker
کار با نرم افزار
مسدود کردن SMS
اولین گزینه SMS Blocker را انتخاب کنید. گزینه اول با نام Sender را بزنید. با این کار می توان مشخص کرد چه شماره هایی نتوانند پیامک ارسال کنند.
در این قسمت چهار بخش وجود دارد.
Inbox: در این قسمت می توانید لیست پیامک هایی را در یافت کرده اید را انتخاب و مسدود کنیدتا از آن شماره پیامکی دریافت نکنید.
Phonebook: قابلیت انتخاب شماره از دفترچه تلفن را به شما می دهد در آموزش تعمیرات تلفن همراه.
Call Logs: در این قسمت می توانید شماره دلخواه را برای مسدود کردن وارد کنید.
توجه داشته باشید شماره وارد شده باید به صورت کامل بوده برای مثال ۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰ تا نرم افزار قادر به مسدود کردن آن باشد.
مسدود کردن تماس
اگر بخواهید از تماس های تبلیغاتی و یا کسانی که نمی خواهید با شما تماس داشته باشند در تعمیرات موبایل اینطور خلاص شوید گزینه Call Blocker را انتخاب کرده و شماره هایی را که نمی خواهید تماس داشته باشند نوشته و گزینه Set را بزنید.
گزینه MMS Blocker نیز همین کار را برای پیامک های چند رسانه ای یا MMS انجام می دهد.
دیگر امکانات
نرم افزار Call SMS Blocker امکانات جالب بسیار دیگری نیز دارد که با کمی جستجو می توانید از آنها استفاده کنید، برای مثال در قسمت Auto Response می توانید پیامکی را نوشته تا شماره هایی که مشخص کرده اید در صورت تماس یا دریافت پیامک ، پیام نوشته شده را به صورت خودکار برایشان ارسال شود.