Call SMS Blocker
خلاصی از مزاحمت های تبلیغاتی در اندروید
همه ما مزاحمت پیامک های تبلیغاتی را تجربه کرده ایم . اس ام اس هایی که گاه و بیگاه ارسال می شود و اغلب هم به دلیل علاقه زیادی که به ما دارند به زور می خواهند جایزه ای را هدیه کنند. در این قسمت از آموزش تعمیرات موبایل ابزار کارآمدی در زمینه مسدود کردن پیام های تبلیغاتی و همچنین تماس افراد مزاحم معرفی می کنیم.
نصب نرم افزار Call SMS Blocker
۱-نرم افزار را از سایت زیر دانلود و نصب کنید.
www.apktops.ir/android-call-sms-blocker-award-winner-premium.html

کد QR
۲-بعد از نصب و اجرای برنامه با پیامی مواجه می شوید که از شما خواسته می شود تا اجازه اعمال تغییرات نرم افزار بر روی پیامک خود را وارد کنید.
نرم افزار کشور ایران به طور خودکار تشخیص داده می شود و در آموزش تعمیرات موبایل اعلام می دارد اما در صورت تشخیص نادرست گزینه change را زده و ایران را انتخاب کنید. بعد از زدن دکمه set امکانات نرم افزار معرفی شده و با زدن کلید Next به مرحله اجرا می رسید. در این مرحله گزینه Create Allow List را بزنید.

change sms app
بعد از ورود به محیط نرم افزار از گوشه سمت راست، کشو مربوط را به چپ کشیده تا با شکل زیر روبه رو شوید.

blocker
کار با نرم افزار
مسدود کردن SMS
اولین گزینه SMS Blocker را انتخاب کنید. گزینه اول با نام Sender را بزنید. با این کار می توان مشخص کرد چه شماره هایی نتوانند پیامک ارسال کنند.
در این قسمت چهار بخش وجود دارد.
Inbox: در این قسمت می توانید لیست پیامک هایی را در یافت کرده اید را انتخاب و مسدود کنیدتا از آن شماره پیامکی دریافت نکنید.
Phonebook: قابلیت انتخاب شماره از دفترچه تلفن را به شما می دهد در آموزش تعمیرات تلفن همراه.
Call Logs: در این قسمت می توانید شماره دلخواه را برای مسدود کردن وارد کنید.
توجه داشته باشید شماره وارد شده باید به صورت کامل بوده برای مثال ۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰ تا نرم افزار قادر به مسدود کردن آن باشد.
مسدود کردن تماس
اگر بخواهید از تماس های تبلیغاتی و یا کسانی که نمی خواهید با شما تماس داشته باشند در تعمیرات موبایل اینطور خلاص شوید گزینه Call Blocker را انتخاب کرده و شماره هایی را که نمی خواهید تماس داشته باشند نوشته و گزینه Set را بزنید.
گزینه MMS Blocker نیز همین کار را برای پیامک های چند رسانه ای یا MMS انجام می دهد.
دیگر امکانات
نرم افزار Call SMS Blocker امکانات جالب بسیار دیگری نیز دارد که با کمی جستجو می توانید از آنها استفاده کنید، برای مثال در قسمت Auto Response می توانید پیامکی را نوشته تا شماره هایی که مشخص کرده اید در صورت تماس یا دریافت پیامک ، پیام نوشته شده را به صورت خودکار برایشان ارسال شود.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر