انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
آموزش تعمیرات تبلت و موبایل تخصصی | ویژه بازار کار
Image not available
Cake Festival
21 June, 2016
Image is not available

Spend the day strolling Royal Garden and sampling Seattle' finest cakes from the city's greatest bakers. Treat yourself to this groundbreaking, history-making festival that celebrates a slice of our history. For more information, click here.

Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

در این قسمت از آموزش تعمیرات موبایل به به معرفی نرم افزار هایی می پردازیم که برای سیستم عامل اندروید نوشته شده و از فناوری بیومتریک برای باز کردن برنامه های دیگر استفاده می کنند.
تمامی این برنامه ها را می توان توسط گوگل پلی در سایت های شخص ثالث دیگر دانلود و نصب کرد. در اصل امنیت بیومتریک برای جلوگیری از دسترسی سارقان به داده های کاربر به کار گرفته می شود. یک برنامه امنیتی خوب باید در تمامی شرایط تبلت را ایمن نگه دارد. امروزه با توجه به پیشرفت تکنیک های بیومتریک از آن ها در انواع و اقسام برنامه ها نیز استفاده می کنند که ما در این قسمت از تعمیرات موبایل آن ها را بررسی می کنیم.

احراز هویت
Bio Enable
شرکت Bio Enable از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و ساخت راهکارهای امنیتی است که در زمینه روش های شناسایی پیشرفته الکترونیک (اثر انگشت، عنبیه ، تشخیص چهره) و اتوماسیون و ردیابی با تمرکز بر فناوری های بیومتریک ، جی پی اس و RFID فعالیت می کند


NFC Passport Reader

NFC Passport Reader نر م افزاری مخصوص اندروید است که تراشه های RFID در پاسپورت های و دیگر کارت ها از جمله ePassport را خوانده و آن ها را شناسایی می کند. این برنامه به طور خودکار بخش قابل خوانش ماشین (machine MRZ یا readable zone) را برای دسترسی به تراشه تعبیه شده در کارت ها می خواند پس از انجام این کار ، محتوای بیومتریک و بیوگرافیک دارنده کارت ,کارت را به همراه اطلاعات اضافی دیگر به نمایش می گذارد. سرانجام ، تست های امنیتی از جمله احراز هویت فعال ، اعتبار امضا و اعتبار کشور بررسی شده و نتایج نشان داده می شوند.