انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
آموزش تعمیرات تبلت و موبایل تخصصی | ویژه بازار کار
Image not available
Cake Festival
21 June, 2016
Image is not available

Spend the day strolling Royal Garden and sampling Seattle' finest cakes from the city's greatest bakers. Treat yourself to this groundbreaking, history-making festival that celebrates a slice of our history. For more information, click here.

Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

با توجه به این نکته که با پیشرفت علم تمامی ابزارها به سمت دیجیتال شدن پیش خواهند رفت ، لازم است که بعضی از ابزارها به‌ روز شده و ما به شکلی دیگر از آن‌ها استفاده کنیم .
در حال حاضر بیشتر افراد برای تهیه عکس یا فیلم از دوربین‌های دیجیتال استفاده می‌کنند و دیگر خبری از دوربین‌ های معمولی نیست . در این شرایط همان‌طور که شما هم شاهد هستید تعداد عکس‌ها با توجه به حافظه‌ای که دوربین‌ها دارند بسیار بیشتر از گذشته شده است و دیگر شما قادر هستید از هر لحظه‌ای که دوست دارید عکس گرفته و در نهایت اگر آن عکس را نپسندیدید ،  آن را به آسانی حذف کنید اما باید به این نکته هم توجه کرد که حجم وسیع این عکس‌ها نیاز به یک مدیریت و دسته‌ بندی منظم دارد . شاید برای شما هم این مشکل به وجود آمده باشد که بعد از مدتی به آسانی نتوانید عکس‌های خود را دسته‌ بندی کرده و آلبوم مرتبی برای خود دست و پا کنید . این موضوع بعد از مدتی می‌تواند باعث آزار شما شود.
نرم‌ افزاری که در این هفته به شما معرفی می‌کنیم به شما کمک خواهد کرد که به آسانی بتوانید برای خود آلبوم عکس دیجیتالی تهیه کرده و حتی با خلق تصاویر گرافیکی عکس‌های خود را در قاب‌های زیبایی قرار دهید.
این نرم‌افزار که InAlbum Delux نام دارد محصولی از شرکت نرم‌افزاری Incredi Tools است. شما می‌توانید با کمک این نرم‌افزار با ساخت تصاویر گرافیکی و قرار دادن عکس‌هایتان در کنار هم عکس‌های جدیدی درست کرده و با توجه به علاقه خود آن‌ها را در آلبوم‌های مختلف قرار دهید . شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید کارهای جالب دیگری هم انجام دهید. به طور مثال می‌توانید تقویم ، کارت تبریک یا پوستر طراحی کنید.
یکی از مهـم‌ ترین ویژگـی‌های این نرم‌افزار محیط گرافیکی آسـان آن اسـت . شما می‌توانید به راحتی با این محیط گرافیکـی کـار کرده و به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید . از دیگـر ویژگـی‌هـای این نرم‌افزار می‌توان به این مورد اشـاره کرد کـه شما می‌توانید با استفاده از آن مجموعـه‌های بسیـار جالبی از عکس‌های مختلف بسازید. جالـب است بدانیـد که مهم نیست در این مجموعه هر عکسـی چه اندازه‌ای داشته باشد.
این نرم‌افزار قاب عکس‌هایی به صورت آماده دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و عکس‌های خود را در قاب‌های زیبایی قرار داده و در نهایت این قاب‌ها را در یک گالری دیجیتال یا آلبوم دیجیتال در کنار هم قرار دهید.
شاید بتوان گفت این نرم‌افزار کامل‌ ترین و قدرتمندترین نرم‌افزاری است که در این زمینه وجود دارد زیرا امکانات بسیار زیادی برای ویرایش عکس‌ها در اختیار شما قرار خواهد داد . علاوه بر این موارد این نرم‌ افزار از کلیه عکس‌ها با فرمت‌های PNG ،TGA ،WMF ،GIF ،JPG ،BMP و TIFF پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید عکس‌های خود را از هر وسیله دیجیتالی به این نرم‌ افزار منتقل کنید.