نرم‌ افزاری برای ساخت آلبوم‌ های Digital

با توجه به این نکته که با پیشرفت علم تمامی ابزارها به سمت دیجیتال شدن پیش خواهند رفت ، لازم است که بعضی از ابزارها به‌ روز شده و ما به شکلی دیگر از آن‌ها استفاده کنیم .
در حال حاضر بیشتر افراد برای تهیه عکس یا فیلم از دوربین‌های دیجیتال استفاده می‌کنند و دیگر خبری از دوربین‌ های معمولی نیست . در این شرایط همان‌طور که شما هم شاهد هستید تعداد عکس‌ها با توجه به حافظه‌ای که دوربین‌ها دارند بسیار بیشتر از گذشته شده است و دیگر شما قادر هستید از هر لحظه‌ای که دوست دارید عکس گرفته و در نهایت اگر آن عکس را نپسندیدید ،  آن را به آسانی حذف کنید اما باید به این نکته هم توجه کرد که حجم وسیع این عکس‌ها نیاز به یک مدیریت و دسته‌ بندی منظم دارد . شاید برای شما هم این مشکل به وجود آمده باشد که بعد از مدتی به آسانی نتوانید عکس‌های خود را دسته‌ بندی کرده و آلبوم مرتبی برای خود دست و پا کنید . این موضوع بعد از مدتی می‌تواند باعث آزار شما شود.
نرم‌ افزاری که در این هفته به شما معرفی می‌کنیم به شما کمک خواهد کرد که به آسانی بتوانید برای خود آلبوم عکس دیجیتالی تهیه کرده و حتی با خلق تصاویر گرافیکی عکس‌های خود را در قاب‌های زیبایی قرار دهید.
این نرم‌افزار که InAlbum Delux نام دارد محصولی از شرکت نرم‌افزاری Incredi Tools است. شما می‌توانید با کمک این نرم‌افزار با ساخت تصاویر گرافیکی و قرار دادن عکس‌هایتان در کنار هم عکس‌های جدیدی درست کرده و با توجه به علاقه خود آن‌ها را در آلبوم‌های مختلف قرار دهید . شما با استفاده از این نرم‌افزار می‌توانید کارهای جالب دیگری هم انجام دهید. به طور مثال می‌توانید تقویم ، کارت تبریک یا پوستر طراحی کنید.
یکی از مهـم‌ ترین ویژگـی‌های این نرم‌افزار محیط گرافیکی آسـان آن اسـت . شما می‌توانید به راحتی با این محیط گرافیکـی کـار کرده و به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید . از دیگـر ویژگـی‌هـای این نرم‌افزار می‌توان به این مورد اشـاره کرد کـه شما می‌توانید با استفاده از آن مجموعـه‌های بسیـار جالبی از عکس‌های مختلف بسازید. جالـب است بدانیـد که مهم نیست در این مجموعه هر عکسـی چه اندازه‌ای داشته باشد.
این نرم‌افزار قاب عکس‌هایی به صورت آماده دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و عکس‌های خود را در قاب‌های زیبایی قرار داده و در نهایت این قاب‌ها را در یک گالری دیجیتال یا آلبوم دیجیتال در کنار هم قرار دهید.
شاید بتوان گفت این نرم‌افزار کامل‌ ترین و قدرتمندترین نرم‌افزاری است که در این زمینه وجود دارد زیرا امکانات بسیار زیادی برای ویرایش عکس‌ها در اختیار شما قرار خواهد داد . علاوه بر این موارد این نرم‌ افزار از کلیه عکس‌ها با فرمت‌های PNG ،TGA ،WMF ،GIF ،JPG ،BMP و TIFF پشتیبانی می‌کند و شما می‌توانید عکس‌های خود را از هر وسیله دیجیتالی به این نرم‌ افزار منتقل کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر