مقایسه سه تکنولوژی برتر در آموزش تعمیرات موبایل ۵

اسپیکر

 اسپیکر یک گوشی نه تنها در شنیده شدن صدای زنگ گوشی اهمیت زیادی دارد بلکه در هنگام بازی کردن و تماشای فیلم نیز نقش مهمی ایفا می کند. اسپیکر آیفون۶ در قسمت تحتانی آن قرار گرفته است. بلندی صدای اسپیکر در نوع خود بسیار خوب است.

اما به علت تک کاناله بودن این اسپیکر زمانی که صدای آن را تا انتها زیاد کنید بلندی و تیز صدای شما را نا امید خواهد کرد. سامسونگ نیز در نهایت اسپیکر را به قسمت زیرین گوشی منتقل کرد. کیفیت صدای این اسپیکر در بین تک کاناله ها قابل قبول است اما باز هم در صدی بلند همان اشکال اسپیکر آیفون۶ را خواهد داشت.

علاوه بر کیفیت نه چندان بالای صدای اسپیکرهای این دو گوشی جایگیری اسپیکر نیز نا مناسب است ، قرار گرفتن اسپیکر در پایین گوشی باعث می شودزمانی که به طور مثال مشغول بازی با گوشی هستید دست شما روی اسپیکر را بپوشاند و نتوانید خروجی مناسب را از اسپیکر داشته باشید. اما در One M9 ، اچ تی سی برای گوشی پرچم دار خود سنگ تمام گذاشته است. دو اسپیکر در قسمت جلوی گوشی و در بالا و پایین صفحه نمایش قرار دارند. این اسپیکرها را به اصطلاح Boom Sound می نامند.

در هنگام بازی ، تماشای ویدیو ، گوش کردن به موزیک و زنگ خوردن گوشی خود می توانید به کیفیت صدای این اسپیکرها پی ببرید. علاوه بر کیفیت خوب جایگیری مناسب این اسپیکر ها آن ها را بسیار کاربردی کرده است.

باتری

یکی از عوامل انتخاب یک گوشی هوشمند که تاثیر زیادی در نتیجه نهایی تصمیم کاربر خواهد داشت عمر باتری آن گوشی هوشمند است. اگر شما جزو کسانی باشید که کار زیادی از گوشی موبایل خود می کشند برای اینکه یک گوشی را انتخاب کنید به طور حتم به عمر باتری آن دقت زیادی می کنید.

گلکسی اس۶ ۲۵۵۰ میلی آمپری ، آیفون۶ باتری ۱۸۱۰ میلی آمپری و در نهایت وان M9 باتری ای ۲۸۴۰ میلی آمپری دارد؛ اما تمام این اعداد و ارقام روی کاغذ هستند و کارایی باتری در سه گوشی با آنچه که مشاهده می کنید متفاوت است.

بهترین عمر باتری در بین این سه گوشی هوشمند متعلق به گلکسی اس۶ است. در تست های ترکیبی این باتری می تواند بهتر از باتری های دور رقیب دیگر عمل کند و مدت زمان بیشتری را برای کاربر پاسخ گو باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر