معرفی تلویزیون های هولوگرافیک (holographic tv)

بعد از موفقیت خارق العاده آواتار ساخته جیمز کامرون . شرکت های بزرگ الکترونیکی مثل سونی ، سامسونگ و پاناسونیک حمله و شدند تا اولین تلویزیون های سه بعدی خودشان را روانه بازار کنند اما پژوهشگران در ایالات متحده و ژاپن به آینده فکر می کنند . در نتیجه شبح تلویزیون های سه بعدی هولوگرافیک کم کم در منظر ها نمایان می شود . ایده تلویزیون های هولوگرافیک را اولین بار جرج ل.کاس در اپیزود ۴ (اولین قسمت پخش شده) جنگهای ستاره ای در دهه ۱۹۷۰ ارائه داد. در صحنه ای از فیلم ، روبات خدمت کار تصویر ((پرنسس لیا)) را بالای وسیله میز مانندی به صورت شناور نشان داد . ایده این نمایشگرها الان همین گونه است . چهار لیزر نوشتنی – تصویری ، در وسط اتاق ، تصویر ابر مانند ایجاد می کنند که بدون نیاز به عینک می توان از هر زاویه ای آنها را تماشا کرد . تصور کنید که ستارگان هالیوود رو مبل راحتی شما در حال جست و خیز هستند یا فوتبالیست ها روی میز نهار خوری شما خود را به زمین می اندازند و از دردی ساختگی به خود می پیچند . پیشنهاد ژاپنی ها برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ ، هم همین بود که تصویر سه بعدی در استادیوم های سراسر دنیا پخش شود . این گونه تصاویر آنقدر زنده به نظر می رسند که تماشاچیان احساس می کنند واقعاً در استادیوم های ژاپن هستند . آرزویی که البته کولرهای قطری که قرار است دمای بیابان را در ۲۰ درجه ثابت نگه دارند فعلاً آن را از دور خارج کرده است . اما تعداد زیادی از ابزارهای تکنولوژی اکنون به شکل اولیه ساخته شده است . NHK مبلغ ۲/۸ میلیارد یورو برای ساختن تلویزیون های هولو تخصیص داده است و پیشرفت های اخیر در ایالات متحده نشان می دهد که تلویزیون های هولو به عنوان گزینه تجاری در ۲۰ سال آینده خواهد درخشید. اخیراً این خوشبینی به علت تحقیقات انجام شده در دانشگاه آریزونا تقویت شده است . جایی که فیزیک دان حوزه ماده چکال ، ناصر پیغمبریان توانسته تصاویر متحرک سه بعدی را از یک مکان به مکان دیگر با کمترین وقفه زمانی منتقل کند . دو سال پیش تیم دکتر پیغمبریان وسیله ای را نمایش داد که می توانست هر چند دقیقه تصویر هولوگرافیکی را رفرش کند . در پروژه اخیر ترتیبی اتخاذ کرده اند تا زمان رفرش به دو دقیقه کاهش یابد . آنها همچنان نشان دادند که ممکن است ما از اختلاف دید ثابت و تمام رنگی استفاده کنیم . که به وسیله آن افرادی که از زاویه های مختلف نگاه می کنند ، بتوانندتصویر متفاوتی را ببینند . گویی که دارند به منظره اصلی نگاه می کنند . به هر حال آنها برای ایجاد حرکت سیال فیلم های تلویزیونی به به تصاویری نیاز دارند که ۳۰ بار در ثانیه تجدید شود . برخی شک دارند که ممکن است تولید و انتقال فیلم های هولوگرافیک با وضوح بالا برای ارائه به بازار به اندازه کافی ارزان تمام شود اما محققان این تکنولوژی سرسختانه معتقدند که تلویزیون هولو به عنوان نسل بعدی سرگرمی های سه بعدی خانگی خواهد درخشید .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر