معرفی تبلت ایسوس FE171CG قسمت۲

نمایشگر

ایسوس Fonepad7 از یک نمایشگر ۷ اینچی پنل IPS با دقت تصویر ۶۰۰*۱۰۲۴ پیکسل بهره می برد و زاویه دید گسترده ای برای مشاهده تصویر حتی از زاویه های بسته ایجاد می کند. نمایشگر FE171CG از نظر مشخصات فنی با مدل قبلی خود هیچ تفاوتی ندارد. این نمایشگر از دقت تصویر پایینی بهره می برد که موجب شده است چگالی پیکسل نسبتا ضعیف ۱۶۹ نقطه در اینچ را داشته باشد در نتیجه با نگاهی دقیق به نمایشگر از فاصله نزدیک می توانید پیکسل های آن را تشخیص دهید.

میزان نور نمایشگر در مدل جدید مقداری کاهش پیدا کرده است و نتیجه کار با محصول در فضای باز با توجه به پوشش براق صفحه نمایش را تقریبا غیر ممکن می کند اما کیفیت و جذابیت رنگ ها به شکل چشم گیری بهبود پیدا کرده اند. در این محصول خبری از سنسور سنجش نور محیط نیست در نتیجه در شرایط مختلف نوری مجبور هستید به صورت دستی نور نمایشگر را تغییر دهید. در کل می توان گفت که این نمایشگر برای یک تبلت ۷ اینچی در این بازه قیمت منطقی به نظر می رسد اما گزینه های دیگری مانند ایسوس FE375 و هواوی مدیا پد T1 نیز وجود دارند که کیفیت تصویر بهتری با وضوح ۷۶۸*۱۲۸۰ ارایه می کنند.

در مشخصات فنی اعلام از سوی ایسوس برای این محصول خاصیت اولئوفوبیک و پوشش ضد اثر انگشت نمایشگر هم ذکر شده است اما پس از مدتی کار با محصول ، نمایشگر دستگاه همچون اکثر تبلت های موجود در بازار به سرعت چرب می شود.

اسپیکر و دوربین

یکی از بخش هایی که پیشرفت چشمگیری در مدل جدید پیدا کرده است کیفیت دوربین دستگاه است. FE171CG از دوربین ۸ مگاپیکسلی با قابلیت فوکوس خودکار به عنوان دوربین اصلی و یک دوربین ۲ مگاپیکسلی جلو بهره می برد. دوربین اصلی قادر است تصاویر با با وضوح تصویر ۲۴۴۸*۳۲۶۴ ثبت کند. دوربین اصلی محصول نسبت به دوربین ۲ مگاپیکسلی FE170 پیشرفت خوبی داشته است اما همچنان کیفیت قابل توجهی ندارد و تنها می توان از آن برای کاربردهای متداول غیر حرفه ای استفاده کرد. همچنین به دلیل عدم استفاده از فلاش دوربین نیاز به شرایط نوری مناسب در محیط دارید.

اسپیکر دستگاه به عنوان اسپیکر اصلی و اسپیکر مکالمه به کار می رودکیفیت نسبتا مطلوبی در تعمیرات تبلت برای تماشای فیلم و پخش موسیقی دارد و با توجه به محل قرار گیری آن ، صدای تولید شده مستقیما به سوی کاربر منتشر می شود. صدا نیز به دلیل استفاده از فناوری Sonic Master کیفیت مطلوبی دارد به طوری که عمق صدای باس بهتر از نمونه های مشابه است و صدا شفاف شنیده می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر