معرفی اپلیکیشن پخش موسیقی برای موبایل ۴

اپلیکیشن Music Maker Jam

اپلیکیشن های بسیاری در زمینه ساخت یا میکس موزیک وجود دارد اما برای استفاده از این اپلیکیشن ها باید تا حدودی در این زمینه سر رشته داشته باشید. قصد داریم در این قسمت از آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات تبلت اپلیکیشنی را در این حوزه معرفی کنیم که نیاز به هیچ نوع پیش زمینه ای در کار با موسیقی ندارد.

Music Maker Jam اپلیکیشنی است که با استفاده از آن می توانید موزیک های مورد علاقه خود را با استفاده از ساده ترین روش ها میکس کنید. پس از انتخاب موزیک مورد علاقه خود وارد صفحه ای می شوید که در قسمت پایین آن نوارهایی برای سازهای مختلف وجود دارد. می توانید با بالا و پایین بردن این نوارها قدرت هر یک از این سازها را در موزیک مورد نظرتان کم یا زیاد کنید. همچنین می توانید دست خود را روی صفحه مخصوص گذاشته و به صدای خواننده ، افکت های خاص اضافه کنید. این اپلیکیشن قدرتمند دارای ۷۰ استایل متفاوت برای تولید میکس های مختلف است و می توانید از آن ها روی موزیک های مورد علاقه به صورت رایگان استفاده کنید.

همچنین می توانید میکس های خود را در شبکه اجتماعی این اپلیکیشن به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز به آن ها گوش داده و نظرشان را در مورد کار شما بیان کنند. این اپلیکیشن قدرتمند برای هر سه پلتفرم ویندوز فون و اندروید و iOS طراحی و عرضه شده است.

اپلیکیشن Songza

یکی از گروه هایی که این روزها بسیار مورد توجه علاقه مندان به موسیقی قرار گرفته است ، اپلیکیشن های پخش آنلاین موسیقی هستند. اپلیکیشنی که در این قسمت برای شما در نظر گرفته ایم یکی از بهترین ها در این بخش است و با مکانیزم بسیار جالب خود توانسته به یکی از بهترین اپلیکیشن ها نیز تبدیل شود.

Songza یک پخش کننده موزیک آنلاین است دسته بندی های خود را بر اساس حال روحی شما در روز انتخاب کرده است. هنگامی که وارد اپلیکیشن می شوید ، بر طبق حال و هوای آن لحظه خود دسته مورد نظر را را انتخاب کرده و سپس برنامه در مورد نوع سبک مورد علاقه شما سوال می کند. پس از انتخاب نوع سبک مورد علاقه خود اپلیکیشن جدیدترین موزیک هایی که مربوط به حال و آن لحظه شما می شود را برای شما پخش می کند.

به عنوان مثال هنگام ورزش کردن موزیک نیاز به موزیک های تند و پر انرژی دارید و اپلیکیشن با انتخاب های شما بهترین موزیک ها را در اختیارتان قرار می دهد. همچنین قادرید موزیک های مورد علاقه خود را در یک جا جمع آوری کنید و هر لحظه که خواستید به سراغ آن ها بروید. این اپلیکیشن قدرتمند برای هر سه پلتفرم اندروید ، ویندوز فون و iOS عرضه شده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر