معرفی اپلیکیشن شبکه اجتماعی موبایل و تبلت ۴

در این قسمت یک اپلیکیشن دیگر به نام Ubersocial را برای سیستم عامل اندروید موبایل و تبلت بررسی می کنیم و مزایا و معایب آن را برمی شماریم ، این اپلیکیشن هم از طریق گوگل پلی قابل دانلود می باشد.

اپلیکیشن Ubersocial

Ubersocial

اگر در نظر دارید یک کلاینت سوم شخص برای یکی از شبکه های اجتماعی محبوب بسازید ، لازم است که قابلیت تازه ای به مجموعه امکانات تحت اختیار شما افزوده شود. Ubersocial نمونه بسیار خوبی از این اپلیکیشن هاست که در کنار توئیتر به کار گرفته می شود.

این برنامه دارای تایم لاین استاندارد است که توئیت های دریافت شده از سوی دوستانتان را در کنار پیام های مستقیم ، باز توئیت ها ، هشتگ ها و منشن ها نشان می دهد و می توانید فید خود را بر حسب مواردی که حاوی ویدئو هستند فیلتر نمایید یا اینکه بر اساس یک Inner Circle (یا حلقه داخلی) از افرادی که می شناسید و دوست دارید در موردشان بدانید مرتب نمایید. Inner Circle در بر گیرنده تعدادی توئیت است و به همین دلیل به محض اضافه شدن مطالب جدید به فید می توانید در جریان آن ها قرار بگیرید.

این برنامه همچنین قادر است که با GPS تلفن همراه شما ارتباط برقرار نموده (البته اگر موبایل شما چنین امکانی داشته باشد) و نزدیک ترین توئیت ها را به شما نشان دهد که در واقع همان توئیت هایی هستند که در محلی نزدیک به موقعیت شما برچسب گذاری جغرافیایی شده اند. همه این گزینه ها در UberBar ارائه می گردند و زمانی که تلفن همراه خود را به صورت عمودی (پورتره) نگه داشته باشید در بالای صفحه نمایش داده می شوند و زمانی که آن را روی صفحه افقی تبلت نگاه کنید ، در یک چهارم سمت چپ صفحه به نمایش در می آیند.

بله ، این یکی از معدود اپلیکیشن های اندرویدی است که برای استفاده روی تبلت هم طراحی شده است. هم در تبلت و هم موبایل تنها کافی است که UberBar را به سمت چپ یا راست بکشید تا گزینه های دیگر ان برایتان مشخص شود و در صورتی که روی یکی از توئیت ها اشاره نمایید ، هر URL که در داخل آن قرار داشته باشد از طریق مرور گر روی سیستم برای شما به نمایش در می آید. این مرورگر در واقع سه چهارم باقی مانده فضای نمایشگر تبلت را اشغال می کند ، هرچند که روی تلفن های هوشمند ، نحوه مشاهده توئیت ها با تبلت فرق دارد.

نوشتن یک توئیت هم با استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و ابزاری برای شمارش کاراکترهای تایپی در بالای صفحه آن دیده می شود و با افزودن دکمه مرتبط می توانید عکس ، ویدئو یا تگ جغرافیایی خود را هم به آن اضافه نمایید. علاوه بر این قادر خواهید بود که به صورت همزمان مطلب مورد نظر خود را روی فیسبوک هم منتشر نمایید و این احتمالا یکی از جالب ترین قابلیت های Ubersocial به شمار می رود و باید بگوییم که این برنامه صرفا به توئیتر اختصاص ندارد.

با استفاده از این اپلیکیشن می توانید فید فیسبوک خود را هم مشاهده نموده و روی پست های دیگران نظر دهید. اگر بخواهیم مقایسه ای میان این برنامه و دیگر اپلیکیشن های اختصاصی فیسبوک انجام دهیم ، باید بگوییم که Ubersocial بیش از اندازه ابتدایی به نظر می رسد (برای مثال با استفاده از آن حتی نمی توانید آلبوم عکس های خود را مشاهده نمایید و مدیریت کردن گروه ها و صفحات که بماند) اما اگر توئیتر اصلی ترین ابزار شما برای استفاده از شبکه های اجتماعی است و به ندرت به فیسبوک سر می زنید ، این اپلیکیشن می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد.

Ubersocial عملکرد بسیار سریعی هم در عملکرد روزانه دارد اما در زمان کار با آن ، این تصور به ذهنتان خطور خواهد کرد که این برنامه بیش تر یک اپلیکیشن توئیتری است که باید توسط خود توئیتر هم تولید می شد. نوعی سیستم فوق العاده نوتیفیکیشن هم برای آن در نظر گرفته شده که خلاصه ای از توئیت ها را در بالای نمایش گر نشان می دهد و هم زمان با آن می توان اپلیکیشن های دیگر را هم اجرا نمود. اما باز هم فضای کافی برای بهبود عملکرد UberSocial وجود دارد و از لحاظ تعمیرات موبایل سازندگان آن برای نمونه می توانند امکانی فراهم نمایند که انتشار مطالب را روی اپلیکیشن زمان بندی نمود.

درآمد توسعه دهندگان این اپلیکیشن نیز از طریق تبلیغی تامین می شود که در پایین صفحه نمایش دیده می شود. و در کنار آن نیز به صورت نوبه ای تبلیغاتی به شکل تمام صفحه در فضای برنامه دیده می شوند. با استفاده از نسخه پرو این برنامه می توانید از دست تبلیغات آزار دهنده آن خلاص شوید که برای استفاده از آن لازم است مبلغ ۳ پوند پرداخت نمایید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر