عملکرد جستجوگر گوگل روی موبایل

گوگل جستجوی اینترنتی در دستگاه های موبایل را آسان می کند.

جستجوی اینترنتی در گوشی های هوشمند ، برخی مواقع شاید کاری دشوار به نظر برسد. زیرا کاربر در مواقعی با نتایج نادرست ، بی ربط یا … مواجه می شود.

گوگل تصمیم گرفته است اینگونه مشکلات را برای کاربران موبایلی حل کند تا نحوه مشاهده نتایج حاصل از جست و جو توسط آن ها تغییر یابد. شرکت گوگل برای رسیدن به این هدف الگوریتم های مربوط به نمایش آدرس های URL را تغییر داده تا هر سایت اینترنتی کاملا متفاوت به نمایش درآید.

بارتولومی نیچویج از مهندسان نرم افزاری گوگل در وبلاگ رسمی این شرکت توضیح داد: با قابلیت جدید آدرس های URL که به خوبی سازمان دهی شده اند ، دسترسی سریع را برای کاربرفراهم می کنند.

از موضوع صفحه گرفته تا نحوه دسترسی به امکانات سایت ، همگی به راحتی در مقابل کاربر نمایان می شوند. این فرمت به گونه ای تعریف شده است که نام اصلی در نظر گرفته شده برای هر سایت اینترنتی را به خوبی نمایان می کند ، دامنه اینترنتی را در معرض دید کاربر قرار می دهد ، و ساختار آدرس اینترنتی را برای نمایش هرچه بهتر در دستگاه های موبایلی مختلف اصلاح می کند.

گوگل، برای این کار ، داده های مربوط به هر سایت اینترنتی را دریافت می کند و پس از تحلیل آن ، فرمت ویژه ای برای نمایش سایت ارائه می دهد که تمام اطلاعات داخلی آن به خوبی نمایان شوند.

تمرکز گوگل بر موبایل

گرایش فناوری به سمت گوشی های هوشمند ، مو تور جستجوگر گوگل را به یک نقطه عطف رسانده است.

لازم به ذکر است ، در حال حاضر در آمریکا و دیگر نقاط جهان ، تعداد جستجوها در گوگل از طریق گوشی های موبایل نسبت به کامپیوترهای شخصی بیشتر است و این نقطه عطف بیانگر این موضوع است که رفتار کاربران آنلاین ، از سال ۲۰۰۷ به این سو ، به شکل قابل توجهی تغییر کرده است. این در حالیست که گوگل توانسته بهتر از سایر شرکت های سرویس دهنده در این حوزه ، خود را با این موضوع سلزگار کند.

که بخشی از آن به دلیل این است که موتور جستجوگر و دیگر سرویس های این شرکت ، با سیستم عامل محبوب اندروید ، کاملا سازگار هستند. همچنین متوسط قیمت و تعرفه تبلیغات گوگل طی ۳٫۵ سال گذشته کاهش یافته است که بخشی از آن به دلیل این است که بازاریاب ها تا کنون به پرداخت پول برای پیام های تجاری که در نمایشگرهای کوچک موبایل نمایش داده می شوند، تمایلی نداشته اند. اما گوگل با صبوری در انتظار است تا این طرز تفکر تغییر کرده و صاحبان تجارت و آگهی دهندگان متوجه شوند که تبلیغ آن ها در صفحات گوشی های هوشمند و تبلت ها نیز موثر و نتیجه بخش است.

ناگفته نماند گوگل ماهانه بیش از ۱۰۰ میلیارد درخواست جست و جو (با احتساب جست جو از کامپیوترهای شخصی) از سراسر جهان دریافت می کند.

افزون بر این در راستای گرایش کاربران به جست و جو در گوگل از تلفن های همراه ، این شرکت ماه گذشته ، سیستم جست و جستجوی خود را به نفع وب سایت هایی که در گوشی های همراه راحت تر باز می شوند ، تغییر داد. این تغییر میلیون ها وب سایت را ترغیب کرده که برای عملکرد بهتر در گوشی های هوشمند و اجتناب از جا افتادن از نتایج جستجوی گوگل همچنین قالب هایی را برای تبلیغات ارائه کرده که روی گوشی های همراه بهتر کار می کند و سبب بهتر دیده شدن تبلیغات می گردد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر