علائم (Symbol) در Word

Word به شمــا امكان میدهد تا از قلم های علائم استفاده كنید . با این قلمها حق تایپ ندارید فقط حق داریــد تا برای درج علائم استفاده كنید علائمی مانند : فلش ، هواپیما، گوشی تلفن و… برای درج این علائم در صفحه باید روی منوی Insert زیر منوی Symbol كلیك نمائید تا پنجره آن ظاهر گردد .
توسط این كادر محاوره ای میتوانید علائم مختلف را درج كنید . برای این كار اول لازم است تا یكی از قلم های علائم را انتخاب كنید . حال روی كاراكتر مورد نظر كلیك نمائید و بعد با كلیك روی كلید Insert آن كاراكتر روی صفحه شما ( در محل مكان نما) درج خواهد شد.
شما میتوانید برای كاراكتر مورد نظر كلید تركیبی و میانبر نیز تعریف نمائید برای این كار :
1- كاراكتر مورد نظر خود را انتخاب نمائید .
2- روی كلید Shortcut key كلیك نمائید .
3- در قسمت Press new shortcut key كلید میانبر و تركیبی را تعریف كنید .
4- روی دكمه Assign سپس دكمه Close كلیك نمائید .
- گلوله ها و شماره ها (Bullets & Numbering) :
توسط این زیر منو كه در منوی Format قرار دارد میتوانید به اول هر پاراگراف یك گلوله یا شماره اضافه كنید .
البته میتوانید از نوار ابزار Formatting با كلیك بر روی دكمه های Bullets , Numbers نیز استفاده كنید كه البته برای غیر فعال شدن دكمه های نوار ابزار میتوانید از كلید Backspace استفاده نمائید.
• گلوله ها (Bulleted) :
توسط این پنجره میتوانید به ابتدای هر پاراگراف گلوله ای بیفزائید در این پنجره علائم مختلفی وجود دارد كه میتوانید بجای استفاده از گلوله از آنها استفاده نمائید .
اگر هیچكدام از نمونه های علائم مورد نظر شما نبود میتوانید توسط گزینه Costomize علائم دیگری را انتخاب كنید برای فعال شدن این گزینه باید هر چیزی را غیراز None انتخاب كنید با كلیك روی این گزینه پنجره دیگری باز میشود .
اگر دكمه Font را بفشارید تغییر علائم را در كادر محاوره ای Font فقط در قسمت لاتین میتوانید اعمال كنید از قبیل تغیییر رنگ یا سایز قلم .
اگر دكمه Bulleted را بفشارید وارد كادر محاوره ای Symbole میشوید و میتوانید یكی از علائم دلخواه را انتخاب كنید .
در قسمت Bullet position میتوانید موقعیت گلوله خود را در سطر جابجا كنید .
در قسمت Text Position میتوانید موقعیت متن را نسبت به گلوله مشخص كنید. میتوانـــید متن خود را به گلـــوله نزدیك و یا از آن دور كنید پس از تعیین این انتخاب ok را بزنید .
• شماره (Numbered) :
توسط این كادر میتوانید بجای استفاده از گلوله در اول هر پاراگراف از شماره یا حرف استفاده كنید در این پنجره نمونه های مختلف شماره وجود دارد اگر هیچ یك مورد پسند شما واقع نشد میتوانید توسط گزینه Customize خودتان انتخابها را تعریف كنید. در قسمت Number Format نــوع قالب شماره را میتوانید تعیین كنید و در قسمت Start at شما میتوانید مشخص كنید كه اولین پاراگراف چه شماره ای داشته باشد .
در قسمت Number position میتوانید موقعیت شماره را مشخص كنید و در قسمت Text position میتوانید مقدار تو رفتگی لازم را برای فاصله متن نسبت به شماره مشخص كنید .
تمرین :
1- متن زیر را تایپ كنید .
این گزینه دارای امكانات زیر است .
- قالب بندی شماره (Number Format) .
- شماره صفحه (Page numbering) .
2- شما میتوانید حالتهای Bullets خود را تغییر دهید .
3- رنگ بالتهای خود را تغییر دهید .

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر