سرویس‌ های متنوع Google برای جذب مخاطب

گرچه گوگل امسال در مقایسه با شرکت‌های دیگر از گجت‌های عجیب و غریبی رونمایی نکرده است اما خدمات جدید نرم‌افزاری که این ابرقدرت اینترنتی از سخت‌افزارهای مختلف و بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار می‌دهد، نویدبخش دنیای جدیدی است که گوگل طراح آن است .
در حقیقت رویه ای که گوگل در پیش گرفته ، تضمین کننده خدماتی است کاربردی که می تواند پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای کاربران در رده های سنی مختلف باشد .
وضع فعلی گوگل نشان می دهد این سرویس دهنده اینترنتی، اهداف زیادی برای رشد و ترقی در مقابل دیگر رقبا در سر می پروراند.
خدمات ارائه شده از طریق شبکه های اجتماعی، تلفن همراه و جستجوی اینترنتی و همچنین بالا بردن سطح رقابت با خدمات دیگر رقبا از جمله حوزه های کلیدی است که گوگل در آنها سرمایه گذاری کرده است.
این روزها و باتوجه به این که تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی ، چگونگی استفاده کاربران از اینترنت را متحول کرده اند ، اهمیت تصمیمات جدید گوگل بیش از پیش نمایان می شود .
شش گروه از خدمات جدید گوگل را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم و با هم می بینیم گوگل برای آینده کاربران اینترنت چه برنامه ای چیده است .
آلبوم دیجیتالی گوگل
سرویس عکس گوگل از جدیدترین خدماتی است که گوگل از آن رونمایی کرده و این سرویس امکانی برای نگهداری از تصاویر کاربران است که هر یک خاطره ای را در ذهن تداعی می کند.
این سرویس علاوه بر امکان به اشتراک گذاری، برای بهبود کیفیت تصاویر نیز امکاناتی را در نظر گرفته است.
در حقیقت Google Photo یک آلبوم عکس دیجیتال است که می تواند به طور خودکار کیفیت عکس هایی را که در آن افزوده اید، بهبود بخشد.
علاوه بر این سرویس عکس گوگل امکانات و ابزارهایی برای ترمیم و بازسازی عکس هایی با کیفیت پایین را در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از ابزارهای کاربردی در دنیای عکاسی حرفه ای نرم افزارهایی است که امکان بازسازی صورت و به اصطلاح روتوش عکس را دارد .
گوگل در سرویس جدید ذخیره عکس خود برای این کار هم چاره ای اندیشیده است . این مجموعه خدمات به ابزارهایی مجهز است که می تواند پوست صورت را به طور خودکار در عکس تشخیص داده و کیفیت آن را اصلاح کند. اگر عضو گوگل پلاس هستید می توانید از این سرویس جدید گوگل استفاده کنید.
گوگل کیف پول شماست
گوگل به کاربران اینترنتی ثابت کرده می تواند گزینه مناسبی برای برقراری ارتباط با دنیای مجازی باشد. از نقشه هایی که درباره موقعیت مکانی دوستان، همکاران یا اعضای خانواده در اختیار شما قرار می دهد تا شبکه های اجتماعی که دنیای واقعی را پیش روی کاربران ترسیم می کند و... همه بیانگر این است که این سرویس دهنده اینترنتی عزمش را جزم کرده تا بزرگراهی امن و مطمئن برای رساندن شما به هر مقصدی در دنیای مجازی باشد، اما حالا دیگر گوگل دست در جیب شما کرده و به این ترتیب کاربران گوگل می توانند هرجا که باشند از طریق کیف پول الکترونیکی گوگل، هزینه هایشان را پرداخت کنند.
این سرویس کهGoogle Wallet نام دارد شیوه ای برای پرداخت الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه و تراشه NFC است که کاربران از طریق وارد کردن اطلاعات کارتشان در تلفن همراه براحتی هزینه ها را پرداخت می کنند و در حقیقت با استفاده از این سرویس ، تلفن همراه نقش یک کارت اعتباری را پیدا می کند.
هدیه گوگل به بازی خوارها
یکی دیگر از جدیدترین خدمات گوگل، سرویس بازی گوگل است که با هدف پاسخگویی به نیازهای بازی خوارهای دنیای دیجیتال طراحی و راه اندازی شده است.
این سرویس از نظر بسیاری از ویژگی ها شبیه سرویس مرکز بازی اپل است . به کمک این سرویس کاربران می توانند بازی های گروهی یا چند نفره را در دنیای مجازی تجربه کرده و رکوردهایی که ثبت می کنند در فضای مجازی ذخیره کنند.
علاوه بر این در سرویس بازی گوگل امکان ذخیره اطلاعات مربوط به مراحل طی شده در بازی در فضای ابری نیز گنجانده شده است.
این سرویس در حال حاضر برای تمام کاربران اندروید که نسخه سیستم عامل آنها جدید و به روز باشد قابل استفاده است و خبر جالب توجه برای دوستداران سرویس جدید بازی های آنلاین این شرکت این که در آینده ای نزدیک این سرویس از نسخه های مخصوص سیستم عامل iOS نیز پشتیبانی خواهد کرد .
هدف گوگل از ارائه سرویس بازی آنلاین این است که مشکلات شبکه ها را کاهش داده و عملکرد کاربران را تسهیل کند.
فروشگاه موسیقی آنلاینگرچه گوگل امسال در مقایسه با شرکت‌های دیگر از گجت‌های عجیب و غریبی رونمایی نکرده است اما خدمات جدید نرم‌افزاری که این ابرقدرت اینترنتی از سخت‌افزارهای مختلف و بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار می‌دهد، نوید بخش دنیای جدیدی است که گوگل طراح آن است .
در حقیقت رویه ای که گوگل در پیش گرفته، تضمین کننده خدماتی است کاربردی که می تواند پاسخگوی طیف وسیعی از نیازهای کاربران در رده های سنی مختلف باشد.
وضع فعلی گوگل نشان می دهد این سرویس دهنده اینترنتی ، اهداف زیادی برای رشد و ترقی در مقابل دیگر رقبا در سر می پروراند.
خدمات ارائه شده از طریق شبکه های اجتماعی، تلفن همراه و جستجوی اینترنتی و همچنین بالا بردن سطح رقابت با خدمات دیگر رقبا از جمله حوزه های کلیدی است که گوگل در آنها سرمایه گذاری کرده است.
این روزها و باتوجه به این که تلفن های هوشمند و شبکه های اجتماعی، چگونگی استفاده کاربران از اینترنت را متحول کرده اند، اهمیت تصمیمات جدید گوگل بیش از پیش نمایان می شود.
شش گروه از خدمات جدید گوگل را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم و با هم می بینیم گوگل برای آینده کاربران اینترنت چه برنامه ای چیده است.
آلبوم دیجیتالی گوگل
سرویس عکس گوگل از جدیدترین خدماتی است که گوگل از آن رونمایی کرده و این سرویس امکانی برای نگهداری از تصاویر کاربران است که هر یک خاطره ای را در ذهن تداعی می کند.
این سرویس علاوه بر امکان به اشتراک گذاری، برای بهبود کیفیت تصاویر نیز امکاناتی را در نظر گرفته است .
در حقیقت Google Photo یک آلبوم عکس دیجیتال است که می تواند به طور خودکار کیفیت عکس هایی را که در آن افزوده اید، بهبود بخشد.
علاوه بر این سرویس عکس گوگل امکانات و ابزارهایی برای ترمیم و بازسازی عکس هایی با کیفیت پایین را در اختیار کاربران قرار می دهد. یکی از ابزارهای کاربردی در دنیای عکاسی حرفه ای نرم افزارهایی است که امکان بازسازی صورت و به اصطلاح روتوش عکس را دارد.
گوگل در سرویس جدید ذخیره عکس خود برای این کار هم چاره ای اندیشیده است. این مجموعه خدمات به ابزارهایی مجهز است که می تواند پوست صورت را به طور خودکار در عکس تشخیص داده و کیفیت آن را اصلاح کند. اگر عضو گوگل پلاس هستید می توانید از این سرویس جدید گوگل استفاده کنید.
گوگل کیف پول شماست
گوگل به کاربران اینترنتی ثابت کرده می تواند گزینه مناسبی برای برقراری ارتباط با دنیای مجازی باشد. از نقشه هایی که درباره موقعیت مکانی دوستان، همکاران یا اعضای خانواده در اختیار شما قرار می دهد تا شبکه های اجتماعی که دنیای واقعی را پیش روی کاربران ترسیم می کند و... همه بیانگر این است که این سرویس دهنده اینترنتی عزمش را جزم کرده تا بزرگراهی امن و مطمئن برای رساندن شما به هر مقصدی در دنیای مجازی باشد ، اما حالا دیگر گوگل دست در جیب شما کرده و به این ترتیب کاربران گوگل می توانند هرجا که باشند از طریق کیف پول الکترونیکی گوگل ، هزینه هایشان را پرداخت کنند .
این سرویس کهGoogle Wallet نام دارد شیوه ای برای پرداخت الکترونیکی از طریق گوشی تلفن همراه و تراشه NFC است که کاربران از طریق وارد کردن اطلاعات کارتشان در تلفن همراه براحتی هزینه ها را پرداخت می کنند و در حقیقت با استفاده از این سرویس، تلفن همراه نقش یک کارت اعتباری را پیدا می کند .
هدیه گوگل به بازی خوارها
یکی دیگر از جدیدترین خدمات گوگل، سرویس بازی گوگل است که با هدف پاسخگویی به نیازهای بازی خوارهای دنیای دیجیتال طراحی و راه اندازی شده است .
این سرویس از نظر بسیاری از ویژگی ها شبیه سرویس مرکز بازی اپل است. به کمک این سرویس کاربران می توانند بازی های گروهی یا چند نفره را در دنیای مجازی تجربه کرده و رکوردهایی که ثبت می کنند در فضای مجازی ذخیره کنند.
علاوه بر این در سرویس بازی گوگل امکان ذخیره اطلاعات مربوط به مراحل طی شده در بازی در فضای ابری نیز گنجانده شده است.
این سرویس در حال حاضر برای تمام کاربران اندروید که نسخه سیستم عامل آنها جدید و به روز باشد قابل استفاده است و خبر جالب توجه برای دوستداران سرویس جدید بازی های آنلاین این شرکت این که در آینده ای نزدیک این سرویس از نسخه های مخصوص سیستم عامل iOS نیز پشتیبانی خواهد کرد .
هدف گوگل از ارائه سرویس بازی آنلاین این است که مشکلات شبکه ها را کاهش داده و عملکرد کاربران را تسهیل کند .
فروشگاه موسیقی آنلاین
سرویس موسیقی گوگل به کاربران این امکان را می دهد که فایل های موسیقی مورد نظرشان را روی فضای ذخیره سازی ابری گوگل بارگذاری کرده و در هر جایی به آنها دسترسی داشته باشند.
علاوه بر این آنها می توانند با استفاده از نرم افزاری که به طور اختصاصی برای این سرویس طراحی شده از ابزارهایی مبتنی بر سیستم عامل اندروید برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنند حتی این سرویس پا را از این هم فراتر گذاشته و امکان خرید آلبوم ها و فایل های موسیقی مورد علاقه کاربران و افزودن آن به مجموعه موسیقی را که در این سرویس ذخیره کرده اند نیز فراهم کرده است.
یکی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سرویس اتصال آن به سرویس کاربری گوگل پلاس است. به این ترتیب تا زمانی که صفحه گوگل پلاس شما فعال باشد، دوستانتان می توانند به فایل موسیقی که با آنها به اشتراک گذاشته اید گوش دهند .
این سرویس هیچ محدودیتی برای تعداد دفعات دانلود ندارد و به محض این که موسیقی خریداری شده را به حساب کاربری تان اضافه کردید از طریق هر ابزاری می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
با گوگل صحبت کنید
شاید دیگر وقت آن رسیده که در سیستم های مخابراتی یک خانه تکانی اساسی داشته باشیم. امروزه کاربران دنیای دیجیتال به ابزارها و برنامه های مختلفی برای برقراری تماس های تلفنی از طریق اینترنت دسترسی دارند.
گوگل نیز برای این که همگام با دیگر بزرگان دنیای فناوری در این عرصه خدماتی را در اختیار کاربرانش قرار دهد، سرویس Google Voice را راه اندازی کرده است.
سرویس گفت وگوی تلفنی گوگل این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که از طریق اینترنت و حساب کاربری گوگل با دیگر کاربران گوگل تماس صوتی برقرار کنند یا برای آنها پیام بگذارند.
یکی از جدیدترین امکانات این سرویس این است که کاربران می توانند با استفاده از این سرویس بدون نیاز به نرم افزارخاصی مکالمات صوتی خود را ضبط و ذخیره کنند که می تواند سرویس کاربردی برای مصاحبه های صوتی باشد.
ماجرای گوگل و رایانه کوانتومی
سرویس RoboBrain از برنامه های آینده گوگل است . قرار است بر اساس این برنامه گوگل با همکاری ناسا دومین رایانه کوانتومی خصوصی ساخته شده در دنیا را خریداری کند تا بتواند از قدرت این رایانه در آزمایش های جدید هوش مصنوعی کوانتومی پرده برداری کند .
هدف از این برنامه توسعه هوش مصنوعی به شیوه جدیدی است که در یک رایانه کوانتومی توسط شرکت D-wave ساخته می شود.
این رایانه به محققان کمک می کند مدل های کارآمدتری برای حل مسائل گوناگون بسازند که می تواند انجام فعالیت های مختلف از تشخیص صوتی تا جستجوی اینترنتی و کاوش های زیستی را عهده دار شود. این رایانه 3600 بار سریع تر از رایانه های معمولی کار می کند و محققان پیش بینی می کنند بتواند در حوزه های مختلف از مقابله با مشکلات و بحران های آب و هوایی تا درمان بیماری ها و کمک به ربات ها برای درک بهتر کلام انسان ها کاربرد داشته باشد .
سرویس موسیقی گوگل به کاربران این امکان را می دهد که فایل های موسیقی مورد نظرشان را روی فضای ذخیره سازی ابری گوگل بارگذاری کرده و در هر جایی به آنها دسترسی داشته باشند.
علاوه بر این آنها می توانند با استفاده از نرم افزاری که به طور اختصاصی برای این سرویس طراحی شده از ابزارهایی مبتنی بر سیستم عامل اندروید برای گوش دادن به موسیقی استفاده کنند حتی این سرویس پا را از این هم فراتر گذاشته و امکان خرید آلبوم ها و فایل های موسیقی مورد علاقه کاربران و افزودن آن به مجموعه موسیقی را که در این سرویس ذخیره کرده اند نیز فراهم کرده است .
یکی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این سرویس اتصال آن به سرویس کاربری گوگل پلاس است. به این ترتیب تا زمانی که صفحه گوگل پلاس شما فعال باشد، دوستانتان می توانند به فایل موسیقی که با آنها به اشتراک گذاشته اید گوش دهند .
این سرویس هیچ محدودیتی برای تعداد دفعات دانلود ندارد و به محض این که موسیقی خریداری شده را به حساب کاربری تان اضافه کردید از طریق هر ابزاری می توانید به آن دسترسی داشته باشید.
با گوگل صحبت کنید
شاید دیگر وقت آن رسیده که در سیستم های مخابراتی یک خانه تکانی اساسی داشته باشیم . امروزه کاربران دنیای دیجیتال به ابزارها و برنامه های مختلفی برای برقراری تماس های تلفنی از طریق اینترنت دسترسی دارند .
گوگل نیز برای این که همگام با دیگر بزرگان دنیای فناوری در این عرصه خدماتی را در اختیار کاربرانش قرار دهد، سرویس Google Voice را راه اندازی کرده است.
سرویس گفت وگوی تلفنی گوگل این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد که از طریق اینترنت و حساب کاربری گوگل با دیگر کاربران گوگل تماس صوتی برقرار کنند یا برای آنها پیام بگذارند.
یکی از جدیدترین امکانات این سرویس این است که کاربران می توانند با استفاده از این سرویس بدون نیاز به نرم افزارخاصی مکالمات صوتی خود را ضبط و ذخیره کنند که می تواند سرویس کاربردی برای مصاحبه های صوتی باشد .
ماجرای گوگل و رایانه کوانتومی
سرویس RoboBrain از برنامه های آینده گوگل است . قرار است بر اساس این برنامه گوگل با همکاری ناسا دومین رایانه کوانتومی خصوصی ساخته شده در دنیا را خریداری کند تا بتواند از قدرت این رایانه در آزمایش های جدید هوش مصنوعی کوانتومی پرده برداری کند .
هدف از این برنامه توسعه هوش مصنوعی به شیوه جدیدی است که در یک رایانه کوانتومی توسط شرکت D-wave ساخته می شود .
این رایانه به محققان کمک می کند مدل های کارآمدتری برای حل مسائل گوناگون بسازند که می تواند انجام فعالیت های مختلف از تشخیص صوتی تا جستجوی اینترنتی و کاوش های زیستی را عهده دار شود. این رایانه 3600 بار سریع تر از رایانه های معمولی کار می کند و محققان پیش بینی می کنند بتواند در حوزه های مختلف از مقابله با مشکلات و بحران های آب و هوایی تا درمان بیماری ها و کمک به ربات ها برای درک بهتر کلام انسان ها کاربرد داشته باشد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر