گام اول :
یک سند جدید در فتوشاپ ایجاد کنید . من از اندازه ی 1440x900 pixels استفاده میکنم . این اندازه برای wallpaper یا تصویر پس زمینه سیستم مناسب است . یک لایه ی جدید اضافه کنید و آن را به هر رنگی که مایلید درآورید . سپس مسیر Layer>Layer Styles> Gradient Overlay را دنبال کنید . در این مرحله شما می توانید یک لایه گرادیان هم اضافه کنید . من ترجیح می دهم از Layer Style استفاده کنم .
گام دوم :
یک لایه جدید به رنگ سفید ایجاد کرده و به پنجره Filter>Render>Lighting Effects بروید . Style را به RGB lights تغییر دهید . مقدار Negative 60 را برای Intensity و Narrow 96 را برای focus انتخاب کنید . بقیه گزینه ها همان مقدار پیش فرض را داشته باشند.
گام سوم :
اجازه دهید کمی کار را محو کنیم . برای اینکار به پنجره Filter>Blur>Gaussian Blur بروید و مقدار Radius را برابر 80 pixels قرار دهید . آخرین کاری که باید در اینجا انجام شود این است که Blend Mode را به Overlay تغییر دهید . وقتی این کار را انجام دهید مرز رنگ های RGB به سختی قابل مشاهده است.
گام چهارم : ساخت ستاره
شما می توانید خیلی راحت در فتوشاپ ستاره ایجاد کنید . برای اینکار یک لایه جدید به رنگ مشکی ایجاد کنید و حالت Blend Mode را به Screen تغییر دهید . سپس پنجره Filter>Noise>Add Noise را باز کرده و مقدار Amount را 10% و مقدار Distribution را برابر Gaussian تنظیم کنید . و گزینه Monochromatic را تیک بزنید .
حالا شما لایه ای پر از نویز دارید .برای اینکه ستاره ها ایجاد شوند باید level لایه را تغییر دهید. برای اینکار به مسیر Image>Adjustment>Levels بروید و مقادیر 65, 1.00, 99 را برای Input Level وارد کنید.برای اینکه نقطه های بزرگتری داشته باشید می توانید رنگ سیاه را افزایش دهید . افزایش رنگ سفید هم باعث می شود نقطه های روشنتری داشته باشید .
گام پنجم :
تا اینجا ما تعدادی ستاره داریم و رنگ هایی که می خواهیم آنها را به شکا ابر در آوریم.برای اینکار یک لایه جدید ایجاد کرده و به مسیر Filter>Render>Clouds بروید.برای اضافه کردن Layer Styles به مسیر Layer>Layer Style بروید.در قسمت Blending Options مقدار Overlay را برای Blend Mode انتخاب کنید.
پس از آن به قسمت Gradient Overlay رفته و باز هم مقدار Overlay را برای Blend Mode انتخاب کنید. همچنین طیف رنگی شامل رنگ های آبی ، سبز ، زرد ، قرمز انتخاب کنید.مقدار Angle را 130? و مقدار Scale را 49% وارد کنید .
گام ششم :
یک لایه جدید به رنگ سیاه ایجاد کنید و آن را روی لایه پس زمینه و زیر دیگر لایه ها قرار دهید.حالا پنجره Filter>Render>Lens Flare را باز کنید.این افکت استفاده های زیادی دارد که اگر به درستی از آن استفاده کنید میزان اهمیت آن را احساس می کنید . برای این کار Brightness را 100% و Lens Type را برابر 105mm Prime تنظیم کنید.
گام هفتم :
در این مرحله قصد داریم با شعاع های نور حرف "A" را ایجاد کنیم.شما باید یک لایه ی جدید بر روی لایه نور(گام ششم) ایجاد کنید و با استفاده از ابزار Rectangular Marquee Tool (M) یک ناحیه مستطیل شکل را انتخاب کنید به طوری که حدودا نیمی از ارتفاع تصویر را بگیرد.حال از ابزار Brush Tool (B) استفاده می کنیم .بهتر است یک قلم بسیار بزرگ و نرم انتخاب کنید ((diameter=800 px , hardness= 0%.رنگ سفید را به عنوان رنگ قلمو انتخاب کرده و در قسمت های میانی ناحیه انتخاب شده چند نقطه را کلیک کنید.
گام هشتم :
در این مرحله فقط کافی است که لایه نور را تکثیر کنیم کوچک و بزر گ کنیم و یا بچرخانیم . برا ی آنکه این کارها را راحتتر انجام دهید لایه نور را به Smart Objects تبدیل کنید. حالا می توانید شکل "A" را ایجاد کنید . در نهایت حالت blend mode را به Screen تبدیل کرده و opacity را معادل 80% تنظیم کنید .

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر