بررسی تبلت lenovo در آموزش تعمیرات تبلت

تبلت Lenovo Thinkpad10

یک تبلت Windows 8.1 دیگر ، Lenovo ThinkPad با نمایش گر ۱۰٫۱ اینچی اش اندکی کوچک تر از اغلب تبلت های بهره وری سطح بالا در عین حال شامل یک نسخه ی کم تر قدرتمند از پردازنده ی Intel Atom که در اکثر تبلت های سطح بالا یافت می شود است. بنابراین می بینیم که به همین علت با قیمت های ارزان تر از ارائه می شود: مدل های آن با قیمت ۴۳۹٫۹۹ پوند آغاز می شوند ، قیمتی که فقط با iPad Air ها و Vivotab Note 8 قابل مقایسه است.

بنابراین آیا این یک تبلت بهره وری برای افرادی با بودجه کمتر است؟ قیمت آن یکی از بهترین مزایایش به شمار می رود و این تنها مزیت چنین تبلتی نیست. در آموزش تعمیرات تبلت می بینید که نمایش گر آن از رزولوشن ۱۲۰۰*۱۹۲۰ پیکسل برخوردار است و این وسیله با ۸٫۹ میلی متر ضخامت در مقابل ضخامت ۹٫۱ میلی متری مایکروسافت حتی از Surface Pro 3 هم باریک تر است که آن را به یکی از ارزان ترین تبلت های موجود در بازار بدل می کند.

اگر چه ThinkPad 10 فقط یک تبلت است ، یک صفحه کلید افزودنی هم برای آن وجود دارد که آن را به چیزی که بسیار شبیه لپ تاپ است تبدیل می کند ، اما نمایش گر آن برای این که واقعا بتوانید از آن به راحتی استفاده کنید به اندازه ی کافی پیشرفته نیست. اما در عین حال قیمت آن صفحه کلید ۱۰۰ پوند است و بنابراین خرید آن بدین معناست که مزیت قیمت این تبلت به سرعت از بین می رود. در عین حال در آموزش تعمیرات موبایل و تبلت مشاهده می شود که نسخه ای با یک ایستگاه docking بدون صفحه کلید دارد که یک درگاه HDMI کامل و دو درگاه USB3.0 و یک درگاه اترنت را به آن اضلفه می کند.

درگاه های یکپارچه ی این تبلت در پشت کاورهای گوناگون پنهان شده اند که باعث می شود از ظاهری مناسب برخوردار شود اما وقتی می خواهید از آن ها استفاده کنید به اندازه ی کافی راحت نیستند. یک درگاه micro-USB ، یک شکاف micro-SD ، در تعمیرات تبلت فضایی برای یک سیم کارت و یک درگاه USB2.0 سایز کامل هم در آن وجود دارد. همچنین آداپتور پاور مخصوص به خود را دارد که ایده ی مناسبی به نظر می رسد اما در واقع وقتی آن را به کار می گیرید و یک شارژ در اختیار ندارید آن چنان هم کمکی به شما نمی کند.

مدل ابتدایی آن با ۲ گیگابایت RAM ، و ۶۴ گیگابایت ذخیره سازی از نوع SSD که هر دو با پرداخت پول بیش تر می توانند دو برابر شوند تقریبا با ابزاری در این دامنه ی قیمت هماهنگی دارد. اگر به دنبال یک گزینه با قیمت مناسب هستید ما فکر نمی کنیم به هیچ مزیت کاربردی و عملی که می توانید با پرداخت پول بیش تر به آن ها دست پیدا کنید برای شما به ارمغان بیاورد. این به عنوان یک وسیله مستقل عالی نیست اما با توجه به قیمت این تبلت خوب عمل می کند. Vivopad ارزان تر است اما اگر به دنبال یک تبلت ارزان قیمت هستید واقعا می توانید از ThinkPad 10 برای برآورده نمودن نیازهای خود استفاده کنید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر