اکسپریا Z5 Premium در آموزش تعمیرات موبایل ۱

اولین گوشی هوشمند با صفحه نمایش ۴K سونی اکسپریا Z5 premium

معرفی

رقابت در بین سازندگان گوشی موبایل در بخش صفحه نمایش شدت پیدا کرده است، در حالی که بسیاری از پرچم داران هنوز در صفحه نمایش های Full HD گیر کرده اند ، سونی به خوبی در این کورس رقابت از دیگران فاصله گرفت و توجهات را در نمایشگاه ایفا به خود معطوف کرد. سونی اولین گوشی هوشمند مجهز به صفحه نمایش Ultra HD یا همان ۴K را معرفی کرد.

طراحی

Xperia Z5 Premium همان زبان طراحی آشنای دیگر گوشی های سونی را در خود دارد. علاوه بر این تفاوتی از نظر ظاهری با دیگر گوشی های سونی را در خود دارد. علاوه بر این در آموزش تعمیرات موبایل تفاوتی از نظر ظاهری با دیگر اعضای خانواده Xperia Z5 در آن دیده نمی شود. بنابراین با یک گوشی با لبه های گرد و کلید پاوری که طراحی جدیدی پیدا کرده و در سمت راست جای گرفته و اکنون نقش سنسور اثر انگشت را نیز بازی می کند روبرو هستیم.

تنها تفاوت در کلید پاور نبوده و سونی جنس بدنه را نیز تغییر داده ، قاب پشتی اکنون حالت آینه ای دارد و گویی یک آیینه در پشت آن کار گذاشته شده ، گوشی در سه رنگ طلایی ، مشکی و نقره ای ارائه خواهد شد ، در دو رنگ طلایی و مشکی قاب پشتی بیشتر تصویر را منعکس می کند اما در رنگ نقره ای حقیقتا با یک آیینه روبرو هستید که اثر انگشت به خوبی روی آن خواهد ماند. بنابراین اگر دوست دارید اثر انگشت شما زیاد روی گوشی نباشد بهتر است رنگ مشکی را انتخاب کنید. ضد آب و ضد گرد و غبار بودن نیز یکی از ویژگی های خانواده Xperia Z است که اکنون به یک امضا برای خانواده تبدیل شده ، این گوشی نیز به IP68 مجهز است که گوشی را در برابر آب تا عمق ۱٫۵ متری به مدت ۳۰ دقیقه محافظت می کند.

پردازنده

سونی در تعمیرات موبایل از پردازنده اسنپدراگون ۸۱۰ که ۸ هسته در خود دارد و ۶۴ بیتی است در این گوشی استفاده کرده ، این پردازنده در Xperia Z3+ نیز به کار گرفته شده بود. اسنپدراگون ۸۱۰ به داغ کردن بیش از اندازه بد نام است که Xperia Z3+ نیز از این موضوع رنج می برد. اما به نظر می رسد که این گوشی بیش تر به نرم افزار گوشی هایی که با این پردازنده سازگاری ندارند مربوط می شود ، زیرا در حال حاضر one Plus2 نیز این پردازنده را در خود دارد اما مشکلی برای داغ کردن ندارد و به نظر می رسد که سونی هم فکری به حال این موضوع کرده زیرا Xperia Z5 نیز مشکل داغ شدن را پشت سر گذاشته است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر