اثر شگفت انگیز نور در Photoshop

فتوشاپ را باز کرده و یک سند جدید ایجاد کنید . من برای این آموزش از تصویر زمینه ای در ابعاد 1200*900 پیکسل استفاده کرده ام . بعد از اینکه لایه پس زمینه background را رنگ مشکی زدید با استفاده از ابزار Rectangular Marquee Tool)M) ناحیه ای شبیه به شکل زیر را انتخاب کنید .
گام دوم : Brush
این مرحله دقیقا شبیه چیزی است که در آموزش های دیگر دیده اید .فقط چند تفاوت کوچک وجود دارد که با دنبال کردن مراحل زیر انجام میشود :
1 -- یک لایه ی جدید اضافه کنید و آن را با رنگ خاکستری پر کنید .
2 –پنجره ی Edit>Define Brush Preset را باز کنید .
3 -- قلموی خود را به "Rec Brush" تغییر نام دهید .
گام سوم : 
حالا قلموی خود را ویرایش کنید . برای این کار به (Window>Brushes (F5 بروید . در واقع قصد داریم با استفاده از Shape Dynamics, Scattering, Color Dynamics و دیگر داینامیک ها افکت مورد نظر را ایجاد کنیم . کافی است شما هم طبق تصویر زیر عمل کنید.
گام چهارم :
حالا با قلمو سفارشی شده افکت را ایجاد می کنیم.یک لایه جدید ایجاد کنید و مستطیل هایی را در آن رسم کنید . شما باید چند Layer Style اضافه کنید . به پنجره Layer>Layer Style>Drop Shadow بروید و Color Burn را در وضعیت Blend Mode, 80% Opacity, 120? Angle, 5px Distance, and 10px Size . قرار دهید.
آخرین کاری که در این گام باید انجام دهید این است که گام دوم را دوباره تکرار کنید : یک لایه جدید ایجاد کنید . آن را رنگ آمیزی کنید و یک Layer Style اضافه کنید.
گام پنجم :
در این گام باید اندازه لایه را در جهت افقی تغییر دهیم . شما می توانید با رفتن به مسیر Edit>Transform>Scale یا فشردن دکمه CRTL+T این کار را انجام دهید . پس از آن به مسیر Filter>Blur>Motion Blur رفته و مقدار 90 را برای زاویه و 55 pixels را برای فاصله وارد کنید .
گام ششم :
ابزار ( Ellipse Tool (U را انتخاب و یک بیضی بزرگ ایجاد کنید . این بیضی در واقع سطح تاریک سیاره است . مانند شکل زیر.
گام هفتم :
در اینجا باید برخی تنظیمات را انجام دهیم . از لایه ی ماسک برای حذف بعضی قسمت های تصویر و تاریکتر کردن قسمت هایی از اون استفاده می کنیم . برای این کار ابتدا لایه بیضی را انتخاب کرده و به مسیر Layer>Layer Mask>Reveal All بروید . سپس ابزار Brush Tool(B) را انتخاب کرده و یک شکل گرد و منظم با اندازه 200 pixels و میزان سختی  hardness 0% رسم کنید.
و آن را به رنگ مشکی رنگامیزی کنید . حالا باید قسمت هایی از بیضی را حذف کنید(1-4) . سپس مستطیل ها را انتخاب و مثل قبل لایه ماسک را اضافه کنید.حالا ابزار قلمو را انتخاب کنید .از همان تنظیمات قبلی قلمو استفاده کنید فقط opacity را به 20% تغییر داده و در قسمت هایی از شکل مستطیل هایی را رسم کنید. (5-11)
گام هشتم:
اجازه دهید کمی رنگ به تصویر اضافه کنیم . به مسیر Layer>New Fill Layer>Gradient رفته و زاویه را90% و فاصله را 80% تنظیم کنید . و Blend Mode را به Overlay تغییر دهید .
گام نهم :
لایه ی جدیدی ایجاد و آن را به رنگ مشکی در اورید.سپس به مسیر Filter>Render>Lens Flare رفته و مقدار brightness را 100% و Lens Type را 50-300mm انتخاب کنید . و همچنین حالت blend mode را به Screen تغییر دهید.در اینجا متوجه می شوید که لایه بیش از حد روشن است بنابراین به مسیر Image>Adjustments>Levels بروید و مقدار Input Levels را به 50, 1, 255 تغییر دهید.
گام دهم :
من قصد دارم تصویری از اینترنت دریافت کرده و از آن استفاده کنم . عکس را در مرکز صفحه قرار دهید و از rotate و rescale برای تنظیم آن استفاده کنید و دوباره Blend Mode را به Screen تغییر دهید .
به مسیر Layer>Layer Mask>Reveal all بروید.حالا باید مرحله هفتم را برای حذف برخی قسمت های تصویر تکرار کنید.نتیجه کار شما چیزی شبیه شکل زیر خواهد بود.
گام یازدهم :
در این مرحله لایه بیضی را انتخاب کنید و مسیر Layer>Layer Style>Outer Glow را دنبال کنید . Blend Mode را به Hard Light تغییر داده و مقدار opacity را 90% وارد کنید وگزینه Gradient Color را نیز انتخاب کنید . از همان رنگ زرد پیش فرض استفاده کنید و فقط size را به 60px تغییر دهید .
گام دوازدهم :
لایه ای به رنگ مشکی بالاتر از تمام لایه های موجود ایجاد کنید سپس به مسیر Filter>Texture>Grain رفته و مقدار Intensity را 66 و Contrast را 60 وارد کنید . و حالت Blend Mode را به Soft Light با مقدار 60% تغییر دهید . متوجه خواهید شد که تصویر کمی تیره تر می شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر