انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
آموزش تعمیرات تبلت و موبایل تخصصی | ویژه بازار کار
Image not available
Cake Festival
21 June, 2016
Image is not available

Spend the day strolling Royal Garden and sampling Seattle' finest cakes from the city's greatest bakers. Treat yourself to this groundbreaking, history-making festival that celebrates a slice of our history. For more information, click here.

Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

EDGE: کلمه EDGE مخفف کلمه Enhanced Rates for Global Evohution است. EDGE در گوشی های تلفن همراه جزو ابزار ارتباطی طبقه بندی می شود. این ابزار سرعت انتقال اطلاعات موبایل را افزایش می دهد.

Hotspot: به زبان ساده اگر گوشی شما مجهز به این قابلیت باشد می توانید آن را به یک روتر بی سیم تبدیل کنید و اینترنت روی گوشی را برای دستگاه های دیگر به اشتراک بگذارید.

Wi-Fi Direct: در صورتی که گوشی شما مجهز به این قابلیت باشد می توانید از طریق آن با یک گوشی دیگر ارتباط نقطه به نقطه برقرار کنید و از طریق این ارتباط فایل ها را با سرعتی بیشتر انتقال دهید.

MHL: MHL یا Mobile high-definition به شما اجازه می دهد تا گوشی خود را به تلویزیون های HD از طریق کابل HDMI متصل کنید.در آموزش تعمیرات موبایل می بینید که این اتصال باید از طریق یک مبدل USB به MHL برقرار شود.

RAM: هم سیستم عامل گوشی و هم برنامه ها از حافظه RAM برای بارگذاری دیتاهای خود استفاده می کنند. پس دقت داشته باشید در هنگام خرید گوشی هرچه حافظه RAM بیشتر باشد بارگذاری برنامه ها سرعت بالاتری خواهد داشت.

OSI: این کلمه که اختصار Optical image stabilization لرزش گیر اپتیکال است برای تثبیت تصویر در دوربین استفاده می شود. این ویژگی باعث میشود تا در هنگام گرفتن عکس تصاویر زیباتری از سوژه بگیرید.

گواهینامه IP: این گواهینامه بین المللی مقاومت در برابر نفوذ آب ، گرد و غبار در محصولات مختلف را نشان می دهد. در گواهینامه IP67 عدد ۶ نشانگر مقاومت در برابر گرد وغبار و عدد ۷ نشانگر میزان مقاومت در برابر نفوذ آب است.

اینفرارد: با استفاده از اینفرارد می توانید اطلاعاتی مانند عکس ، فیلم و یا موارد دیگر را به گوشی های موبایل دیگر و یا رایانه خود ارسال کنید. علاوه براین قابلیت کنترل دستگاه ها صوتی و تصویری نیز با این ویژگی امکان پذیر است.