آموزش عیب یابی و تعمیر کارت شبکه لپ تاپ

پورت سخت افزاری شبکه: اگر پس از این که تمامی موارد فوق را بررسی نمودید؛ هنوز هم مشکل وجود داشت ؛ باید پورت مربوط به شبکه را تعویض نمایید. با توجه به Onboard بودن این پورت ، شاید مجبور به تعویض مادربرد باشید. البته بهتر است از یک کارت شبکه ی PCMCIA استفاده نمایید.

کارت شبکه بی سیم در لپ تاپ ظاهر نمی شود. در این حالت ، در بخش مدیریت قطعات سخت افزاری (Device Manager) کارت شبکه ی بی سیم وجود ندارد. به نظر می رسد که لپ تاپ فاقد کارت شبکه است.
علت بروز این مشکل را می توان در موارد زیر جستجو نمود:
-قطع کارت شبکه ی بی سیم از مادربرد: ممکن است نقاط اتصال کارت شبکه ی بی سیم با مادر برد، اکسیده شده و سبب قطع ارتباط میان آن ها شده باشد. در این مواقع باید کارت بی سیم با مادربرد ، اکسیده شده وسبب قطع ارتباط میان آن ها شده باشد. در این مواقع باید کارت بی سیم را از محل خود بیرون آورده و نقاط تماس با مادربرد را روی هر دو قطعه ، کاملا تمیز کنید.
- نرم افزار شبکه معیوب است: ابتدا نرم افزار راه انداز کارت شبکه ی بی سیم را حذف کرده و مجددا ان را نصب کنید. اگر مشکل حل نشد؛ سیستم عامل لپ تاپ را فرمت نموده و مجددا نصب نمایید.
- کارت شبکه ی بی سیم معیوب است: اگر تمامی موارد فوق را امتحان کردید ؛ اما هنوز مشکل وجود داشت باید کارت شبکه را تعویض نمایید.
- مادربرد معیوب است: در صورتی که باز هم مشکل حل نشد ؛ باید مادربرد را تعمیر و یا تعویض نمایید. پیشنهاد می گردد به جای تعویض مادربرد ، از یک کارت wi-fi روی شکاف PCMCIA استفاده نمایید.
لپ تاپ به روتر شبکه بی سیم متصل می شود؛ اما قادر به برقراری ارتباط با اینترنت نمی باشد، در این آموزش تعمیر لپ تاپ به رفع این مشکل می پردازیم. صفحه ی مرورگر شما (مثلا Internet Explorer یا Firefox) قادر به باز کردن هیچ وب سایتی نیست.
سایر رایانه ها از طریق همان روتر با اینترنت در ارتباط اند.
علت بروز این مشکل را در عوامل زیر جستجو نمایید:
-تنظیمات اشتباه مرورگر وب: اگر از مرورگر Internet Explorer استفاده می کنید؛ به بخش Option رفته و در آن جا گزینه ی Advanced را انتخاب کنید. سپس با انتخاب دکمه ی Restore Advanced Setting، تنظیمات مرورگر را به حالت پیش فرض (Default Setting) برگردانید.
-تنظیمات اشتباه اتصال به اینترنت: بررسی کنید: بررسی کنیدکه آیا تنظیمات ارتباطی روتر با تنظیمات اتصال به اینترنت لپ تاپ ، مطابقت دارد یا خیر.
-مشکل نرم افزاری: اگر تمامی تنظیمات صحیح بود؛ اما باز هم ارتباط با اینترنت برقرار نشد؛ باید نرم افزار راه انداز شبکه ی بی سیم را از نو نصب کنید. در صورتی که باز هم مشکل حل نشد؛ باید سیستم عامل لپ تاپ را از نو نصب نمایید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر