آموزش تعمیر LCD , LED قسمت چهاردهم

 بازگشت به تنظیمات کارخانه

اکثر مانیتور های LCD  قسمتی به عنوان به عنوان تنظیمات پیش فرض دارند. به طور کلی سرویس های پیش فرض به این معنی است که وقتی کارخانه مانیتور LCD  را طراحی میکند برای کنترل آن دو روش در نظر میگیرد . یک روش برای کاربر که کلیه تنظیمات ان را از بیرون و بقیه تنظیمات را که به صورت داخلی یعنی از دستگاه انجام میشود به سازنده دستگاه یا تکنسین اختصاص میدهد.
تنظیمات داخلی مانیتور LCD

بعضی از مانیتور های LCD  تنظیمات داخلی زیادی دارند در حالی که در بعضی دیگر فقط چند عمل عادی انجام میشود. تنظیم تعادل RGB  جهت ، اندازه ، زبان ، اطلاعات بک لایت و پنل LCD  از جمله مواردی هستند که در این تنظیمات انجام میشودند.
بهترین روش ، وقتی تنظیمات کارخانه اشتباه انجام شده باشد:

اگر تنظیم کارخانه اشتباه  انجام دادید ممکن است در حالت هایی صفحه نمایش ، دیگر تصویری نشان ندهد و در این حالت باید مسئولیت را بر عهده تکنسین گذاشت و از عهده کاربر خارج است . زیرا تنظیمات داخلی به طور کل به هم ریخته یا از بین رفته است. بنابراین توصیه میکنیم اگر خواستید تنظیمی را اعمال کنید ابتدا از تغییر آن مطمئن شده و سپس این کار را انجام دهید.
مزایای استفاده از سرویس های کارخانه ای مانیتور LCD

۱- میتوان زمان کارکرد یک مانیتور را بررسی کرد که چقدر قطعات ان مانند بک لایت و پنل LCD  کار کرده است . این نکته بسیار حائز اهمیت است بخصوص هنگام خرید مانیتور های LCD دست دوم یا LCD  هایی که برای اولین بار روشن میشوند. می توان از طریق این گزینه متوجه کارکرد آن ها شد . به طور کلی هر چه کارکرد کمتر باشد مانیتور LCD  عمر بیشتری خواهد داشت . ۲- همچنین از این طریق میتوان به سال ساخت مانیتور LCD  دسترسی پیدا کرد . این سرویس این امکان را میدهد وقتی یک مانیتور LCD  جدید خریداری می شود. از جدید بودن مدل ان اطمینان پیدا کرد . خاطر نشان میشود . تمام کارخانه های سازنده این گزینه را در حالت سرویس کارخانه ای خود نمایش نمیدهند. ۳- میتوان به مدل و سریال پنل LCD  دسترسی پیدا کرد . این نکته بسیار مفید است اگر پنل LCD  مانیتوری در حالتی خراب باشد که بتوان تصویر ان را رویت نمود با گرفتن مدل پنل و بعد از سفارش دادن و تهیه کردن ان میتوان به باز کردن مانیتور و پنل آن اقدام نمود . لازم به ذکر است این گزینه در همه مانیتور ها وجود ندارد.

۴- اگر EEPROM  با دستگاه برنامه ریز ، برنامه ریزی شد و کیفیت و وضوح تصویر رضایت بخش نبود با تنظیمات سرویس مد می توان از جلوی پنل آن را به کیفیت دلخواه تنظیم کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر