آموزش تعمیر فتوکپی قسمت شارژر و ترانسفر

ایراد یابی قسمت شارژر و ترانسفر در آموزش تعمیرات فتوکپی

ایراد یابی دو قسمت شارژر و ترانسفر به علت ارتباط نزدیک آن ها با یکدیگر در این قسمت از تعمیرات فتوکپی گفته می شود.

ایراد: کثیف شدن و در واقع نفوذ تونر در دوسر پلاستیکی یونیت شارژر.

تاثیر آن بر کپی: در یونیت شارژر اتصال کوتاه بین بدنه و فلز اره ای شکل حامل ولتاژ بوجود آمده است در این حالت چون ولتاژ به تمام طول نوار فلزی اره ای شکل نمی رسد در نتیجه درام باردار نمی گردد و کپی سفید می زند در واقع تصویری تشکیل نمی گردد.

رفع ایراد: ابتدا به تمیزی کل یونیت شارژر خصوصا دو سر پلاستیکی آن می پردازیم اگر جواب نداد دو سر پلاستیکی یونیت شارژر را تعویض می کنیم.

ایراد: کثیف شدن دو سر یونیت شارژر و بوجود آمدن اتصال کوتاه بین بدنه فلزی و یونیت شارژر می گردد.

تاثیر آن بر کپی: کپی سفید می زند تصویر تشکیل نمی شود.

رفع ایراد: اقدام به تمیزی ۲ سر یونیت شارژر و یا تعویض دو سر یونیت شارژر می کنیم.

ایراد: نفوذ تونر در دو سر ترانسفر و ایجاد اتصال کوتاه بین بدنه فلزی ترانسفر و سیم کرونای ترانسفر و یا پارگی سیم کرونای ترانسفر .

تاثیر آن بر کپی: چون ولتاژ به تمام طول سیم کرونای جدید وصل می نماییم اگر اشکال از دوسر پلاستیکی ترانسفر بود اقدام به تمیزی و یا تعویض دو سر آن می کنیم.

سوال: اگر کپی سفید بود و در واقع تصویر بر روی کاغذ کپی تشکیل نشده بود چگونه تشخیص دهیم که اشکال از یونیت ترانسفر است یا یونیت شارژر ؟

پاسخ: اگر تصویر بر روی درام تشکیل شده بود اشکال از خرابی یونیت شارژ می باشد و بدین ترتیب عمل می کنیم. هنگام کپی برداری از ارژینالی هنگامی که اسکنر تقریبا به وسط اپتیک رسید دستگاه را خاموش کرده و جک دستگاه را بالا می بریم و به درام نگاه می کنیم اگر کپی بر روی درام شده بود یعنی اینکه یونیت ترانسفر مشکل دارد که نتوانست تونر را به سطح کاغذ انتقال دهد و اگر تصویری بر روی درام تشکیل شده بود یعنی یونیت ترانسفر را به سطح کاغذ انتقال دهد و اگر تصویری روی درام تشکیل نشده بود یعنی یونیت ترانسفر ممکن است سالم باشد ولی در آموزش تعمیرات فتوکپی حتما یونیت شارژر مشکل داشته که نتوانسته درام را برای جذب تونر باردار کند.

آموزش تعمیرات فتوکپی

ایراد: گرید از یونیت شارژر جدا شده است.

تاثیر آن بر کپی: با اینکه تصویر بر روی کاغذ تشکیل شده ولی زمینه ی کاغذ بسیار نامنظم سیاه می باشد.

رفع ایراد: گرید را بر روی یونیت شارژر متصل می نماییم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر