آموزش تعمیرات پرینتر HP مشکلات کیفیت چاپ ۴

در این مطلب به حل مشکلات مربوط به کیفیت تصویر می پردازیم.

-صفحات سفید است ، چاپ انجام نمی شود.

علت: چاپگر به برق وصل نیست ، راه حل: چاپگر را به برق وصل کنید.

علت: کابل رابط کامپیوتر به چاپگر شل است ، راه حل: این است که اتصال کابل رابط کامپیوتر به چاپگر را چک نمایید. اتصال را محکم نمایید.

علت: نوار تونر کارتریج بیرون کشیده نشده است ، راه حل: تونر کارتریج را درآورید و تونر کارتریج را بیرون بکشید. تونر کارتریج را جا بزنید.

علت: تونر کارتریج پودر تونر ندارد ، راه حل: تونر کارتریج را تعویض نمایید.

علت: کاغذ استفاده شده دارای استاندارد HP نیست (برای مثال خیلی مرطوب یا خیلی زمخت است) ، راه حل: کاغذ با استاندارد HP استفاده نمایید.

علت: کاغذ پشت و رو لود شده است ، راه حل: کاغذ را طوری لود نمایید که قسمتی که باید اسکن شود رو به پایین باشد.

-کناره های صفحه چاپ نمی شود.

علت: چاپگر کناره های کاغذ را چاپ نمی کند. چاپگر در کناره های کاغذ با فاصله ۴٫۲۳ میلی متر چاپ نمی کند ، راه حل: برای اینکه تصویر شما در محدوده چاپ قرار بگیرد اندازه تصویر را کمی کوچک کنید.

علت: اگر کپی میگیرد تنظیمات کاهش اندازه درست نیست ، راه حل: اگر تصویر اصلی خیلی به لبه ها نزدیک باشد کناره های کپی جمع می شود.

-خطوط سفید عمودی دیده می شود.

علت: کاغذ استفاده شده مطابق استاندارد HP نیست ، راه حل: کاغذ با استاندارد HP استفاده نمایید.

علت: پودر تونر دارد تمام می شود ، راه حل: تونر کارتریج را به آرامی چپ و راست تکان دهید تا پودر تونر داخل آن به خوبی پخش شود.

علت: روی غلطک نقاط کثیف وجود دارد ، راه حل: غلطک را تمیز نمایید.

-تصاویر کپی شده یا اسکن شده خیلی روشن یا خیلی تیره است.

علت: تنظیم کنتراست صحیح نیست ، راه حل: تنظیمات کنتراست و رزولوشن را در نرم افزار کپی لیزری HP تغییر دهید ویا تنظیمات Quick Copy را تغییر دهید یا برای انجام تنظیمات کنتراست و رزولوشن به کتبچه راهنمایی دستگاه خود مراجعه کنید.

علت: صفحه اصلی که دارید کپی / اسکن می کنید خیلی روشن یا تیره است ، راه حل: تنظیمات کنتراست و رزولوشن را در (جعبه ابزار) یا HP Laserjet Copier در برنامه Tool box Hp Document Manager تغییر دهید.

علت: صفحه اصلی که دارید کپی / اسکن می کنید به علت اینکه روی کاغذ رنگی است خیلی روشن یا تیره است ، راه حل: کپی یا اسکن از روی صفحه زمینه رنگی ممکن است خیلی واضح نباشد. تنظیمات روشنایی دقت و وضوحرا در ToolBox انجام دهید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر