آموزش تعمیرات پرینتر مشکلات چاپ

آموزش تعمیرات پرینتر HP1200

نحوه تعویض پد کاغذکش اسکنر کپی
اگر کپی اسکنر هربار بیش از یک کاغذ به داخل کشید باید پد کاغذکش کپی اسکنر تعویض شود. مشکل تغذیه کاغذ چندتایی نشان دهنده خراب بودن پد کاغذکش می باشد.
۱٫دکمه آزاد کننده در کپی اسکنر را فشار دهید تا در کپی اسکنر باز شود.
۲٫محل پد کاغذکش کپی اسکنر را پیدا نمایید و آنرا به سمت بالا فشار دهید.
۳٫پد نو را در محل خود قرار دهید.
۴٫درکپی اسکنر را ببندید.
اخطار: قبل از انجام مراحل زیر، کابل برق را از دستگاه جدا نماییدتا دچار برق گرفتگی نشوید.
برای داشتن کیفیت بالا، چاپگر را کامل تمیز نمایید.

آموزش تعمیرات پرینتر موارد تمیز کردن دستگاه:
-هرگاه تونر جدید نصب می نمایید.
-بعد از حدود ۲۵۰۰ برگ چاپ.
-هرگاه مشکلات مربوط به کیفیت چاپ مشاهده شد.
قسمت بیرون چاپگر را با پارچه نم دار پاک نمایید. قسمت داخلی چاپگر را با پارچه خشک بدون پرز (مانندپارچه ای که برای پاک کردن شیشه عینک استفاده می شود) پاک نمایید.
برای جلوگیگیری از صدمه دائمی به تونر کارتریج از پاک کننده های حاوی آمونیاک استفاده نشود.
اخطار: به المنت حرارتی فیوزینگ دست نزنید زیرا ممکن است داغ باشد و دست شما را بسوزاند.
احتیاط: سطح اسفنج ترانسفر رولر را لمس ننمایید. هر نوع ضایعات روی ترانسفر رولر باعث کاهش کیفیت چاپ می گردد.
آموزش تعمیرات پرینتر و نحوه ی تمیز کردن مسیر چاپ
اگر در چاپ ، نقاط ریز ناخواسته مشاهده گردید مراحل زیر را انجام دهید. در این مرحله یک کاغذ شفاف آغشته به پودر تونر ایجاد می شود که بای دور بیاندازید.
توجه: برای انجام کار احتیاج به یک کاغذ شفاف می باشد تا غبار یا پودر تونر را از مسیرچاپ پاک کند. از کاغذ زمخت استفاده نشود.
در این حالت برای اطمینان از تمیز شدن کامل مسیر چاپ مراحل را ۲ یا ۳ بار تکرار نمایید.
۱٫کاغذ شفاف را در قاب بالای سینی ورودی کاغذ قرار دهید.
۲٫مطمئن شوید چاپگر آماده به کار است.
۳٫دکمه برو را به مدت ۱۰ ثانیه نگه دارید سپس رها نمایید. کاغذ به آرامی داخل دستگاه کشیده می شود. کاغذ را پس از خروج از چاپگر دور بیاندازید.
توجه: از زمان فشار بر روی دکمه برو و نگه داشتن آن تا پایان مرحله تمیز کردن مسیر چاپ سه چراغ دستگاه چشمک می زند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر