آموزش تعمیرات نوت بوک ریکاوری هارد

Acronis Secure Zone
اكرونيس سكيور زون در واقع همون پارتيشن مخفي هست كه شما داخلش ريكاوري رو ضبط مي كنيد. اين پارتيشن خيلي هوشمندانه طراحي شده طوري كه بوت از داخل ان صورت مي گيرد و اگر به هر دليلي درايو سي خراب شود مشكلي پيش نمي اید.

اين يك مزیت است كه هيچ كدام از ريكاوري هاي استاندارد نوت بوك كه به طور عادي روي نوت بوك هست ندارند و اگه بوت درايو سي خراب بشه درايو هم بي فايده مي ماند. در حاليكه اكرونيس اين مشكل رو حل كرده است و فقط تنها راهي كه مي تواند مانع ريكاوري شود خرابي خود هارد ديسك است.
البته شما اگه تمايل داريد داخل فلش ديسك و يا هارد اكسترنال و يا دي وي دي می توانید ذخيره سازي كنيد اما حالت معمول و مرسوم كه هميشه همراه خود نوت بوك هم هست ريكاوري هارد به هارد است.
حجم مورد نياز درايو مخفي حدود ۵ تا ۲۰ گيگ است. بسته به اينكه در چه شرايطي ايميج گرفته شود. مثلا شما مي توانيد بعد از نصب ويندوز نرم افزارهاي مورد نياز را هم نصب كنيد و بعد ايميج تهيه كنين كه خوب جاي بيشتري ميخواهد.
ساختن اكرونيس سكيور زون يا درايو مخفي
قدم اول ساخت يك ريكاوري هارد به هارد مناسب ساختن درايو مخفي يا همون اكرونيس سكيور زون است.
بر خلاف ريكاروي هاي مرسوم اين درايو نيازي نيست حتما" درايو D باشد. در واقع اصلا نامي نداره و در آخر همه درايوهاي موجود ساخته ميشود ولي در واقع بوت از انجا شروع ميشود كه شانس ريكاوري در هر شرايطي باقي بماند.
معمولا بهتراست كه آخرين درايو خودتان را انتخاب كنيد و بعد از ان مقداري حدود ۵ تا ۲۰ گيگ جهت ريكاوري كنار بذاريد.

براي ساختن درايو مخفي بعد از بوت شدن به Tools -> Manage Acronis Secure Zone مي رويم و پس از انتخاب درايوي كه فضاي از آن اختصاص مي یابد و همچنين حجم مورد نظر درايو مخفي آن را مي سازيم. مي توانيد براي اين درايو پسورد هم بذاريد كه فقط خود شما بتوانيد ريكاوري كنيد. فقط يادتان باشد اگه پسورد را فراموش كنيد كار خيلي سخت خواهد شد. اگه نيازي به رمز گذاشتن نمي بينيد رمز نگذاريد.

حالا كه درايو مخفي را ساختيد بر روي Home در سمت چپ ليست نرم افزار كليك كنيد و گزينه بك آپ را انتخاب نماييد.

براي بك آپ كردن فقط درايو حاوي سيستم عامل و برنامه ها رو انتخاب كنيد.

بعد هم دقت كنيد محل ذخيره سازي را با كليك بر روي Browse به محل اكرونيس سكيور زون تبديل كنيد. اين مرحله خيلي خيلي مهم است.

مابقي تنظيمات شامل فشرده سازي و … است كه خيلي اساسي نيستند.

فعال كردن Acronis Startup Recovery Manager

آخرين مرحله فعال كردن ريكاوري در مرحله بوت است براي اين كار بر روي منوي Tools رفته و گزينه Tools -> Activate Acronis Startup Recovery Managerرا انتخاب مي كنيم.

با اين كار در موقع بوت يك پيغام نمايش داده ميشود و براي ۳ ثانيه مي ماند و اگر شما دكمه اف-۱۱ را بزنيد وارد ريكاوري خواهيد شد.

دوستان آموزش اين نرم افزار به صورت خيلي كلي صورت گرفته و قطعا تا كسي خود دست به كار نشود نمي تواند همه موارد را ياد بگيرد. اميدوارم توانسته باشیم كه براي شروع خط مناسبي داده باشم.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر