آموزش تعمیرات موبایل و تبلت قابلیت جدید آیفون ۳

معنای آبی

در حالی که مطالعات خوبی در زمینه ی قرار گرفتن در معرض رنگ های متفاوت نور به انجام رسیده است.

اما کاملا مشخص نیست که نگاه کردن به بخش بسیار آبی رنگ طیف نور می تواند عامل شروع اختلال، یا حداقل تنها عامل آن باشد.

مسئله شاید این باشد که:

تغییر رنگ در ساعاتی حدود گرگ و میش (go.macworld.com/shiftincolor) که تغییر گرمای رنگ از آبی به زرد را به دنبال دارد.

می تواند عامل بزرگ تری باشد.

ممکن است آبی یک شاه ماهی بزرگ قرمز باشد.

در عین حال امکان دارد موضوع اصلی چگالی و شدت نور یا بخشی از میدان بصری که به خود اختصاص می دهد باشد.

یک نمایشگر بزرگ و پر نور که در فاصله ی زیادی قرار گرفته می تواند به اندازه ی یک نمایش گر کوچک و پر نور که در نزدیک قرار دارد همین تاثیر را داشته باشد.

بسیاری از مطالعاتی که تا همین اواخر صورت گرفته بود:

از منابع نوری نظیر پانل هایی که برای درمان بیماری های آزمایشگاهی کاملا کنترل شده ای که هیچ نوع رنگ دیگری در آن ها وجود نداشت استفاده کرده بودند.

به علت هزینه های سرسام آور و میزان پیچیدگی این آزمایش ها فقط از تعداد اندکی از افراد در این مطالعات استفاده شده بود.

از منظر سایز و میزان روشنی (brightness)، به نظر می رسد.

تنظیم یک iPad Pro بیش تر از هر iPhone ی با هر سایز بر تولید ملاتونین تاثیر دارد.

و این به نور و چگالی نور تولید شده مربوط می شود.

دکتر Mariana G.Figueiro استاد انیستیتوی Rensselaer Polytechnic و مدیر برنامه ی مرکز تحقیق نور این انستیتو (www.Irc.rpi.edu) می گوید:

گروه همکار او از اندازه گیری های دقیق منابع نوری و نمایش گر ها برای محاسبه ی تاثیرهای پیش بینی شده استفاده کرده اند.

و به منظور امتحان نتایج، تست های کلینیکی را به انجام رسانده اند.

او اشاره می کند تفاوت عمده ای بین یک iPhone ، یک تبلت و تلویزیون های صفحه بزرگ وجود دارد.

او می گوید :

مردم درباره ی میزان روشنی این دیوایس ها دچار سوء تفاهم هستند.

زیرا سیستم بصری شما بسیار حساس است و به همین علت است که بر هورمون ملاتونین تاثیر می گذارد.

اگر چه هنوز Night Shift را آزمایش نکرده است.

می گوید از منظر سایز و میزان روشنی، تاثیر آن بر ایجاد ملاتونین در تنظیم نور یک iPad Pro به واسطه ی نور و چگالی تولید شده.

بیش تر از هر iPhone ی با هر اندازه ای است.

اما ورای این تفاوت، درجه ای از حذف آبی هم وجود دارد.

Ray Soneria مدیر عامل و رئیس تشخیص ویدئویی را تولید می کند می گوید:

Night Shift طیف نور آبی را به اندازه ی کافی پائین نمی آورد.

بنابراین حتی چنانچه اصل موضوع درست باشد باز هم در این زمینه کمکی نمی کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر