آموزش تعمیرات موبایل و تبلت اپلیکیشن یادداشت آیفون ۲

MetaMoji Note
۵٫۹۹ پوند

MetaMoji Note یک اپلیکیشن کم تر شناخته شده برای iPad است که شما را قادر می سازد یادداشت های دست نویس بردارید.
اینترفیس آن یادآور یک مرورگر وب است که یادداشت هایی tab شده در قسمت بالا دارد. مجموعه ابزار آن ابتدایی است اما شما سریعا می توانید به stroke های رنگی و یک های لایت کننده دسترسی یابید. هر چند که این اپلیکیشن در کار با اسنادی با چند یادداشت بسیار خوب عمل می کند. و شما می توانید یادداشت های اضافی را با استفاده از یک نوار کناری اضافه نمائید.

همانند سایر اپلیکیشن هایی که بیان کردیم:

به شما اجازه می دهد نوع کاغذ یادداشت را به کاغذ گراف یا خط دار تغییر دهید.
(اوه خدای من ای کاش Notes به من اجازه می داد که این کار را انجام دهم).
یک سرویس طلایی به شما اجازه می دهد مجموعه ای از کاغذهای ایجاد شده توسط کاربران را دانلود کنید.
Note یک اپلیکیشن جالب است زیرا در سطح، ابتدایی به نظر می رسد و شما فقط با استفاده ی دراز مدت است.
که می توانید قابلیت های اضافی آن را کشف کنید. از یک سرویس ابری تو کار برخوردار است.

و شما می توانید اشیاء و یادداشت های صوتی و حتی نقاط پرش و زوم ها را به یک ارائه اضافه نمائید.

۷Notes

رایگان

۷Notes اپلیکیشنی از سازنده ی Metamoji اما قدیمی تر از آن است. اینترفیس قدیمی آن اندکی تاریخ گذشته به نظر می رسد.
اما یکی از معدود اپلیکیشن هایی است که از قابلیت تشخیص و شناسایی دست خط برخوردار است. برخلاف اغلب اپلیکیشن های یادداشت برداری، شما مستقیماً درجایی که می خواهید کلمات ظاهر شوند ترسیم نمی کنید. درعوض، درون یک جعبه در پائین ترسیم می نمائید و واژه ها سپس به درون یادداشت انتقال پیدا می کنند.
این باعث جالب تر شدن یادداشت ها می شود و بدیهی است که برای نوشتن با انگشت ساده تر خواهد بود. اما فاقد برخی قابلیت های دسترسی اپلیکیشن هایی نظیر Notes (که می توانید مستقیماً بر روی کاغذ ترسیم کنید) است.

شاید جالب ترین جنبه ی ۷Notes توانایی آن در تشخیص و شناسایی دست خط شما و تبدیل آن به متن تایپ شده باشد. که خواندن آن ساده است و می تواند اسکن و جست و جو شود.
همگام با نوشتن درون جعبه، کلمات در بالای آن ظاهر شوند. برای انتخاب و درج کلمه ی صحیح بر روی آن ضربه بزنید یا وقتی به انتهای خط می رسید کل جمله را اضافه نمائید.
با توجه به دست خط وحشتناک من، این قابلیت بیش از چیزی که انتظار داشتم صحیح عمل می کرد.
اما در برخی از جزئیات نظیر نقطه گذاری یا سایر علامت گذاری ها مشکل دارد.
شاید مهم تر از همه این باشد که:

همین تکنولوژی دست خط به یک اپلیکیشن صفحه کلید به نام Mazec که در ضمن گزینه نهایی ما هم هست اضافه شده است.

Mazec

۳٫۹۹ پوند

Mazec از نظر فنی یک اپلیکیشن دست خط نویسی نیست.
در عوض ، یک اپلیکیشن صفحه کلید است که دست خط شما را شناسایی و آنرا به متن تبدیل می کند. بدین ترتیب شما می توانید واژه ها را به جای تایپ، با دست بنویسید.
مثل ۷Notes، این اپلیکیشن نیز برای شناسایی و تشخیص متن عالی است اما در علامت گذاری ها قابلیت کم تری دارد. در عین حال ویرایش و تغییر حروف بدون بازگشت به صفحه کلید دشوار است.

اما برای مشخص کردن کلمات و تبدیل آن ها به متن عالی عمل می کند و می تواند در کنار هر اپلیکیشن دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر