آموزش تعمیرات موبایل قبل از مراجعه به تعمیرگاه

آقا گوشیم خاموش شده !

هزینه تعمیرش چقدره ؟!

این جمله معروف در فروشگاه های تعمیر تلفن همراه خیلی شنیده می شود! این مطلب برای افرادی است که گوشی تلفن همراهشان بر اثر ضربه ، نوسان برق ، تماس با آب یا رطوبت و … صدمه دیده و به تعمیر نیاز دارد. در درجه اول باید دید گوشی شما گارانتی دارد یا خیر ، چرا که اگر گوشی تان گارانتی داشته باشد و آن را به جایی به غیر از مرکز تعمیرات بسپارید. مطمئن باشید که دستگاه تان از گارانتی خارج می شود. این نکته را در نظر داشته باشید که گوشی های آب خورده و ضربه دیده نیز در از گارانتی خارج می شود. این برای اطمینان از اصلی بودن قطعات تعویضی یا تعمیری ، می توانید از گارانتی استفاده کنید. در این صورت شرکت سرویس دهنده از شما هزینه تعمیرات را دریافت می کند. ولی دستگاه تان را تعمیرکاران مجرب و با قطعات اصلی تعمیر می کنند.

چند نکته قبل از مراجعه به تعمیرگاه!

گاهی پیش می آید که گوشی را شب تا صبح به شارژ زده باشید یا مدت ها خاموش مانده باشد و دیگر روشن نشود. بهتر است پیش از مراجعه به تعمیرگاه یک بار دیگر دستگاه تان را با شارژر دیگری شارژ کنید ، چون احتمال دارد شارژر قبلی خراب بوده باشد. گاهی هم در تعمیرات موبایل پیش می آید که گوشی تان بر اثر ضربه ای کوچک یا حرکتی سریع ناگهان خاموش می شود. در این حالت ابتدا باتری تلفن تان را بررسی کنید ، چرا که احتمال دارد بین محل اتصال باتری به بورد گوشی فاصله ای کوچک ، حتی کمتر از یک میلی متر ، ایجاد شده باشد و همین قطع لحظه ای تلفن شما را خاموش می کند. البته احتمال فاسد و خراب بودن باتری نیز وجود دارد. در این صورت هم گوشی سالم است و با تعویض باتری مشکلتان حل می شود.

برای تشخیص باتری خراب در آموزش تعمیرات موبایل کافی است بررسی کنید که آیا باتری متورم شده یا شکل ظاهری اش تغییر کرده و یا زودتر از حد معمول شارژ می شود و شارژ خالی می کند یا خیر. این علائم نشانه خراب بودن باتری است.

شاید گوشی تان روی بعضی منوها هنگ کند یا بعضی را به سختی باز کند. این اتفاق گاهی به دلیل نصب برنامه هایی می افتد که در ساختنشان مشکل دارند یا حتی برای تخریب سیستم عامل نوشته شده اند تا بتوانند دستگاهتان را هک کنند. اگر پس از نصب برنامه ای متوجه هنگ گوشی یا ایرادی در باز کردن برنامه هایتان شدید ، از طریق بخش تنظیمات ، آن برنامه را پاک کنید و اگر باز هم جوابگو نبود ، دستگاهتان را به تنظیمات کارخانه برگردانید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر