انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
آموزش تعمیرات تبلت و موبایل تخصصی | ویژه بازار کار
Image not available
Cake Festival
21 June, 2016
Image is not available

Spend the day strolling Royal Garden and sampling Seattle' finest cakes from the city's greatest bakers. Treat yourself to this groundbreaking, history-making festival that celebrates a slice of our history. For more information, click here.

Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

اپلیکیشن فیس بوک مسنجر با طراحی متریال به روزرسانی می شود
زبان طراحی متریال که در طراحی آبنبات چوبی به کار رفته بود، توانسته بود موجی از توسعه دهندگان را در جهت تغییر ظاهر اپلیکیشن هایشان و استفاده از المان های این سبک تشویق کند. اصول طراحی متریال دیزاین بر مبنای حرکت و جلب توجه کاربر در آموزش تعمیرات موبایل می باشد. در آن نوع طراحی عناصر اصلی در هر وب سایت مانند تایپوگرافی، رنگ، فضاهای خالی و فاصله ها همگی به گونه ای طراحی شده است که توجه کاربر را به خود جلب می کنند. این ترکیب موجب تمرکز چشم کاربر بر روی مفاهیم می شود. انتخاب آگاهانه ی رنگ، نمایش متن در سایز مناسب، المان های گرافیکی زیبا، فضاهای خالی همگی باعث بوجود آمدن تصاویری گرافیکی چشم نواز می شوند. حرکت نقش مهمی در زیبایی و جذابیت خروجی خواهد داشت و برای هر حرکتی مفهوم و کاربردی مشخص در نظر گرفته شده است.
حالا فیس بوک اپلیکیشن مسنجر خود را با استفاده از طراحی متریال برای پلتفرم اندروید ارتقا داده است. در اسکرین شات هایی که از نسخه به روز شده اپلیکیشن مسنجر فیس بوک منتشر شده است، می بینید که رابط کاربری تغییرات قابل توجهی نسبت به نسخه قبلی نکرده است. در نسخه جدید تنها دکمه اکشن را در پایین صفحه خواهید دید که عضو ثابت اپلیکیشن های دارای طراحی متریال است و دیگر تغییر زیادی در ظاهر این اپلیکیشن شاهد نخواهید بود. این به روز رسانی اکنون در اختیار برخی از کاربران قرار گرفته است و به زودی همه کاربران از طریق گوگل پلی می توانند اپلیکیشن مسنجر خود را به روز رسانی کنند.