آموزش تعمیرات موبایل سونی اکسپریا Z5 قسمت۲

در کل ، خانواده Xperia داری عمر باطری خیلی خوبی هستند و Z5 هم از این امر مستثنی نیست و ادعا شده است که این گوشی می تواند ۲ روز کامل را دوام بیاورد. باطری آن که جدا نشدنی است دارای ظرفیت ۲۹۰۰mAh می باشد ، که این مقدار به صورت عجیبی به اندازه ۳۰mAh کمتر از +Z3 است. می توانید ۵ ساعت و نیم را به صورت مداوم از آن استفاده کنید با این حال باید گفت که شارژر QCH10 درون بسته این گوشی قرار ندارد و اگر مایل به خریداری آن باشید ، هزینه آن برای شما ۱۹ یورو خواهد بود. در تست الگوی باطری به نام Geekbench 3 ، ما مدت زمان ۵ ساعت و ۳۷ دقیقه را برای این باطری ثبت کردیم و نمره مورد نظر برای این باطری ۳۳۷۶ شد. این مقدار معقولی است ولی در مقابل رقیبی به نام Galaxy S6 یک ساعت کمتر دوام داشت و ما به دلیل این که دارای رزولوشن پایین تری است. از آن انتظار نداشتیم. این باطری را از دید یک کاربر باطری خوبی ارزیابی می کنیم و در اکثر مواردی که گزارش شده این گوشی با این باطری می تواند دو روز برای شما کار کند.

پس چه چیزی تغییر کرده است؟ در واقع سونی بر روی دو ویژگی بسیار کار کرده است : دوربین جدید ، و حسگر اثر انگشت. سونی اعتراف می کند که برای کار کردن روی حسگر اثر انگشت کمی دیر است ، اما کاری که سونی انجام داد کمی متفاوت تر از حالت معمولی بود.

بله حسگر مانند رقبای دیگر ، درون یک دکمه قرار گرفته است ولی این کمپانی ، این دکمه را درون دکمه power تعبیه کرده است. این در نوع خودش بی نظیر است زیرا این حسگر ، باریک شده و در قسمت کناری گوشی قرار گرفته است. اما همچنین این تغییر مکان کار را هم برای کاربران راحت تر کرده است ، اما همچنین این تغییر مکان کار را هم برای کاربران راحت تر کرده است دقیقا همان جایی که انگشت شما به صورت طبیعی بر روی گوشی قرار می گیرد ، این حسگر لمس می شود پس کاری که باید انجام دهید فقط این است که دکمه power را لمس کرده و این حسگر به صورت خودکار اثر انگشت شما را در همان لحظه تشخیص می دهد. این کار همواره دقیق و سریع است.

حال در مورد دوربین این گوشی در آموزش تعمیرات موبایل و تبلت می توان گفت که بعد از Z1 این دوربین یک دوربین جدید محسوب می شود. دوربین اصلی Z5 کیفیت ۲۳Mp دارد و این دوربین دارای دستاوردها و ویژگی های جدیدی است و همچنین این دوربین همان دوربین موجود در مدل های Compact and Permium می باشد. به این دلیل که سونی در این گوشی برای کاربران تازه کار ، یک دکمه اختصاصی برای استفاده از دوربین در یک طرف آن قرار داده است. ما نیز سونی را تحسین می کنیم ، که این دکمه دارای دو حالت است و با فشار دادن آن دوربین باز شده شده و همراه فشار مجدد می توانید به راحتی عکس بگیرید.

در کنار رزولوشن بالای حسگر ، سونی برای این دوربین سه دستاورد اصلی داشته است. بهترین و سریع ترین خاصیت autofocus را این گوشی در بازار دارد. و بر طبق گفته این شرکت ، این تمرکز دوربین در ۰٫۰۳ ثانیه اتفاق می افتد ، به علاوه به لطف سیستم Hybrid زمانی که بر روی یک شئ Zoom می کنید ، این دوربین ۵ برابر شفاف تر از مدل های قبلی این کار را انجام داده تا به نتایج بهتری برسید ، همچنین این دوربین در شرایط نور کم ، دارای بهترین عملکرد است. سونی به صورت پیش فرض این دوربین را روی ۸Mp تنظیم کرده است ، پس برای قرار دادن آن بر روی ۲۳Mp باید به تنظیمات آن بروید ، و با این کیفیت می تواند عکس های ۴:۳ برای شما بگیرد. شاید دلیل این تنظیم پیش فرض سونی این است که حافظه داخلی شما با عکس های پر حجم پر نشود.

اگر به حرفی که سونی در مورد دوربین این گوشی زده برگردیم ، یعنی این که تمرکز خودکار در این دوربین فوق العاده است باید گفت که شاید در زمان هایی این مقدار ۰٫۰۳ ثانیه نباشد و بیشتر باشد ، ولی این ویژگی موجود در این دوربین یک از سریع ترین های موجود در بازار است.

ویژگی بزرگنمایی شفاف عکس Clear Image Zoom شاید این گونه به نظر برسد که چیزی بیش تر از تبلیغات و بازاریابی نیست ، زیرا تبلیغات حس خوبی را به ما نمی دهد. در واقع عکسی که کیفیت zoom در آن x5 باشد ، بهتر از هر عکس دیگری است. طبق معمول اگر می خواهید نتایج خوبی را از این نظر حاصل کنید ، از optical zoom استفاده کنید.

عملکرد آن در نور کم خوب است ، اما این گوشی فاقد ثبات نوری در عکس می باشد. و همین ویژگی ثبات نوری نقش مهمی را در عکس برداری در شرایط نامناسب ، بازی می کند. برای اکثر کاربران ، این دوربین با استفاده از حالت Superior Auto Mode و برنامه های مختلف دیگری برای این دوربین ها از جمله Multi Camera ، Manual و برنامه عجیب AR Mask ، عکس ها و فیلم های خوبی را می گیرد و این برنامه ها به شما اجازه می دهند صورت یک گوریل را برای خود قرار دهید یا اینکه صورت دوست خود را روی سر خود قرار دهید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر