آموزش تعمیرات موبایل تکنولوژی شارژ بی سیم ۱

با سیم خداحافظی کنید (معرفی نسل جدید شارژها)

امروزه در آموزش تعمیرات موبایل ، گوشی های موبایل بیش تر از هر چیز و هر کس دیگری همراه انسان ها هستند ، اما کاربرد گوشی های موبایل فراتر از یک تماس یا پیامک ساده شده است. و حالا دیگر کارهای بسیار زیادی می توان با آن ها انجام داد ، از عکس گرفتن و تماشای فیلم گرفته تا عملیات بانکی و محاسبات نرم افزاری. اگر چه موبایل ها از این لحاظ پیشرفت زیادی کرده اند ، اما هنوز در تعمیرات موبایل یک محدودیت بزرگ دارند ، عمر باتری کم! موبایل ها مانند انسان هایی هستند که به خاطر قلب بسیار ضعیفشان حداکثر هر دو روز یک بار باید احیا شوند. دانشمندان سال هاست که برای بهبود کارکرد این قلب (باتری موبایل)تلاش می کنند. اما نهایتا فقط توانسته اند چند ساعتی به طول عمر آن بیفزایند. از طرفی با افزایش زرق بو برق موبایل ها و برنامه هایشان ، مصرف باتری آن ها در تعمیرات موبایل و تعمیرات تبلت بیشتر هم شده و محدودیت شارژ ، نه تنها برطرف نشده بلکه پررنگ تر شده است. بنابراین کاربران همیشه نگران اتمام شارژ گوشی های خود بوده و ناگزیرند شارژهای سیمی را با خود حمل کنند. احتمالا شما هم چندین بار از باز کردن سیم های گره خورده شارژرتان عصبانی شده اید. اما خونسرد باشید ، خبرهای خوبی در راه است! احتمالا تا چند سال دیگر ، اثری از سیم های دست و پا گیر نخواهد بود. تکنولوژی مفیدی که جای این سیم ها را گرفته ، شارژ بی سیم یا Wireless Charging نام دارد. شارژ بی سیم هنوز در ابتدای راه در آموزش تعمیرات موبایل قرار دارد. اما روز به روز در حال پیشرفت است و در آینده خبرهای بسیار خوبی از آن خواهیم شنید. در این قسمت از آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات تبلت ، ابعاد مختلف این تکنولوژی را بررسی خواهیم کرد.

پدیده ای به قدمت تسلای مرحوم!

اگرچه شارژ بی سیم را به عنوان یک تکنولوژی تازه می شناسم اما واقعیت این است که مفهوم و قوانین فیزیکی آن ، از زمان فیزیکدان فقید یعنی تسلای مرحوم ، شناخته شده و به هیچ وجه تازه نیست! اما شاید محدودیت های مهندسی را بتوان عامل ظهور دیرهنگام این تکنولوژی در تعمیرات موبایل دانست.

البته شارژ بی سیم در مورد مسواک های برقی از دهه ۱۹۹۰ به کار می رود. سخت افزار شارژ بی سیم ، دو بخش را در بر می گیرد: یک پایه (پد یا استند) و یک دیوایس دارای داری باتری قابل شارژ ، دیوایس مورد نظر با قرار گرفتن روی پایه بدون اتصال هیچ گونه سیمی ، شارژ می شود. البته پایه شارژ با استفاده از یک سیم به برق متصل است. این تکنولوژی را می توان در مورد دیوایس های مختلفی که به وسیله باتری های قابل شارژ کار می کنند ، استفاده کرد ، اما در اینجا ما بیشتر بر روی شارژ بی سیم گوشی های موبایل تمرکز خواهیم کرد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر