طراحی
G5 گوشی متفاوتی است. می توانید با فشار یک دکمه قسمت زیرین آن را جدا کنید. و از ماژول های دیگری مانند اسپیکر و شاتر دوربین استفاده کنید.
اگر چه این تغییرات کوچک اند، بسیار هیجان انگیزند، زیرا ممکن است در آینده کارایی های بهتر و متفاوت تری پیدا کنند. از نظر خوش دستی با گوشی روبرویید که ضخامت بسیار کمی دارد و به خوبی در دستان شما می نشیند.
اما نکته منفی آن نیز لبه های تیز در محل اتصال قاب جلویی و پشتی دستگاه به کناره های آن است.
بخش ماژولار
این بخش، که در آموزش تعمیرات موبایل متفاوت ترین بخش این گوشی به حساب می آید. با فشار کلیدی در کناره پایینی سمت چپ دستگاه از جای خود خارج می شود.
و این کار را می توانید با فشاری مختصر انجام دهید. زمانی که این بخش از گوشی جدا می شود، بخش زیرین به همراه باتری از جای خود خارج می شود.
با خارج شدن این قسمت، به علت خروج باتری از جای خود، گوشی نیز خاموش می شود. با خروج این بخش می توانید باتری را نیز از جای خود خارج کنید.
و به بخش ماژولار دیگر مانند اسپیکر خروجی یا ماژول دوربین متصل کنید. و دوباره آن بخش ماژولار را داخل دستگاه جای دهید.
صفحه نمایش
اگر به خاطر داشته باشید، ال جی کمپانی ای بود که از صفحه نمایش QHD در پرچم داران خود (G3) استفاده کرد.
G5 نیز صفحه نمایشی با کیفیت QHD دارد و ال جی تصمیم گرفته به صفحه نمایش ۴K سوئیچ نکند. مانند همیشه، کیفیت این صفحه نمایش، بسیار خوب است و تصاویر در آن به خوبی نمایش داده می شوند. اما هنوز ال جی دست از سر صفحه نمایش های IPS برنداشته و از صفحه مورد علاقه گوگل و سامسونگ، یعنی صفحه نمایش آمولد ، استفاده نکرده است.

گوشی موبایل G5
باتری
اگر بخواهیم در مورد ماندگاری باتری صحبت کنیم، نظر چندان مثبتی درباره اش نخواهیم داشت.
با استفاده تقریبا معمولی، مانند گرفتن چند عکس، چند دقیقه مکالمه و چک کردن ایمیل و پیامک، زمانی که به خانه برمی گردید، باید گوشی را به شارژ بزنید.
هرچه G5 در دوام باتری خوب عمل نمی کند، در شارژ شدن بهترین شکل ممکن عمل می کند. ال جی این گوشی را به شارژ نسل سوم کوالکام نیز مجهز کرده است.
در مدتی حدود ۱ ساعت می توانید باتری این دستگاه را از صفر تا صد در صد شارژ کنید.
دوربین
کارکردن و عکس گرفتن با دوربین این گوشی به اندازه ای جذاب است که اگر علاقه ای هم به عکاسی نداشته باشید، به دلیل کیفیت خوب دوربین، دوست دارید عکس های متعددی با آن بگیرید. ال جی از همان ترفندی که در دوربین سلفی V10 استفاده کرده بود این بار برای دوربین اصلی G5 بهره گرفته است.
این دوربین دو لنز دارد که یکی از آن ها برای گرفتن عکس در حالت استاندارد و لنز دیگر برای عکس گرفتن با زاویه ۱۳۵ درجه است.
هرکدام از این دو دوربین مستقل عمل می کند و تنها زمانی هر دو دوربین فعال می شوند که شما از ویژگی Pop Up در دوربین استفاده کنید.
ال جی G5 امکانات خوبی ارائه کرده است.

مانند صفحه نمایش با کیفیت و سخت افزار قوی که در رقبایش در بازار مشاهده می کنیم.
این گوشی سعی کرده با ارائه دوربینی متفاوت و کمی سرگرم کننده تر در این زمینه خودش را از رقبا متمایز کند. که به خوبی در این امر موفق شده است.
اما از نظر جنس بدنه، جی ۵ از رقبایش ضعیف تر عمل کرده و ما جنس بدنه اچ تی سی ۱۰ و گلکسی اس ۷ را بیشتر دوست داشتیم.
علاوه بر این، رابط کاربری G5 نسبت به رقیبانش ضعیف تر است و کمتر کاربر را به سمت خودش جذب می کند.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر