آموزش تعمیرات موبایل اکسپریا پرفورمنس X و هوآوی P9 پلاس ۲

صفحه نمایش
به نمایشگر می رسیم، جایی که قرار است از طریق آن وارد دنیای مجازی شوید.
هوآوی P9 پلاس از نمایشگر سوپر آمولد ۵٫۵ اینچی بهره می برد که روزلوشن آن ۱۰۸۰*۱۹۲۰ پیکسل است. این نشان می دهد که تراکم پیکسلی ۴۰۱ پیکسل در هر اینچ است.

در سمت مقابل، رزولوشن نمایشگر ۵ اینچی اکسپریا ایکس پرفورمنس ۱۹۲۰*۱۰۸۰ پیکسل و تراکم پیکسلی آن ۴۴۱ پیکسل بر اینچ است.
درصد نمایشگر اکسپریا ایکس پرفورمنس نسبت به کل رویه گوشی حدود ۱۶/۶۷ درصد است. در حالی که این نسبت در مورد P9 پلاس ۹۵/۷۲ درصد است. این مقایسه در تعمیرات موبایل نشان می دهد که هوآوی به طور بهینه تری از فضا استفاده کرده است. سونی باز هم از نمایشگر فول HD استفاده کرده است که در اکسپریاهای X و Z5 به کار رفته.

رنگ های این نمایشگر زنده اند و از زوایای مختلف به خوبی دیده می شوند. تکنولوژی به کار رفته در این نمایشگر از نوع LCD IPS است. که ساخت ال جی است و گوشی هایی مثل آیفون نیز از آن بهره می برند. از طرفی در P9 پلاس شاهد تکنولوژی سوپر آمولد هستیم که رقیب اصلی IPS به حساب می آید. این بار هم، مانند P8، با یک نمایشگر روشن، تماشایی و نمایش دهنده رنگ های زنده مواجهیم.

همانطور که می دانید، نمایشگر آمولد کنتراست رنگی بیشتری دارد.
و از طرف دیگر، به دلیل تغذیه نوری جداگانه هر پیکسل، از نظر مصرف انرژی نیز کارآمدتر است. اما به هر حال رنگ ها در LCD طبیعی تر به نظر می رسد.
یکی از تفاوت های محصول هوآوی با رقیب خود در استفاده از قابلیت لمس سه بعدی است. که برای اولین بار اپل آن را در آیفون ۶ اس معرفی کرد. حالا هوآوی این فناوری را با نام اختصاصی خود، موسوم به Touch Press یا لمس فشاری، ارائه کرده است. هوآوی برای این فناوری دو نوع لمس در نظرگرفته.

و ۱۸ برنامه کاربردی اختصاصی نیز برای استفاده از این قابلیت معرفی کرده است.

در مقابل، سونی در نمایشگرهایش دو تکنولوژی تریلومینوس و X-Reality استفاده می کند. تکنولوژی تریلومینوس، بر خلاف نام عجیب و غریبش، کار ساده ای می کند:
رنگ ها را نسبت به نمایشگر معمولی حدود ۵۰ درصد پر رنگ تر و پرشور تر نمایش می دهد. X-Reality تکنولوژی دیگری است که با پردازش تصویر به گونه ای متفاوت تصاویر را شارپ تر و واضح تر نشان می دهد. و کیفیت آن ها را نیز بیشتر می کند.

نتیجه ای که تعمیرکاران ما در بخش آموزش تعمیرات موبایل از مقایسه ی صفحه نمایش گرفتند به شرح زیر است:
هر دو گوشی نمایشگر خوبی دارند.
و علاوه بر آن هر یک ویژگی های جالبی دارد که باعث می شود نتوانیم یکی را بر دیگری ترجیح دهیم. P9 پلاس دارای نمایشگر آمولد است. و قابلیت لمس فشاری را در خود گنجانده و از این نظر ویژگی تازه ای به نمایشگر خود افزوده است. در مقابل، اکسپریا دارای نمایشگری با تراکم پیکسلی بالاتر و دو ویژگی تریلومینوس و X-Reality است. بنابراین برتری های هیچ یک بر دیگری نمی چربد و هر دو برنده این دور می شوند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر