آموزش تعمیرات موبایل اپلیکیشن دردسر ساز ۳

نقش و موقعیت کاربران

در بررسی اپلیکیشن ها، به نظر می رسد که برخلاف جریان متعارف بازار، اینک مشتریان بازیگر اصلی در این حوزه نبوده و مورد طمع همه نوع اقدامی قرار دارند. این وضعیت متاسفانه برای کاربران ایرانی دشوارتر است. اما هیچکدام از مواردی که گفته شد مانع از مراجعه کاربران برای دریافت نرم افزارهای مورد نیازشان نمی شود. در این میان تنها می توان به توصیه هایی اکتفا کرد:

۱-نرم افزارهای مورد نیاز را از شرکت هایی تهیه کنید که سابقه روشنی در تولید و ارائه نرم افزار دارند.

۲-در صورت امکان از نسخه های پیش نمایش (آزمایشی) استفاده کرده و تاثیر کارکرد آن بر روی گوشی خود را قبل از تهیه نرم افزار نهایی بررسی کنید.

۳-به نظرات کاربران تنها در سایت فروش نرم افزار توجه نکرده و تلاش کنید که از سایر سایت ها نیز اطلاعات کسب کنید.

۴-کارائی و رفتار عمومی گوشی خود و سایر نرم افزارها را را قبل و بعد از نصب نرم افزار جدید مورد دقت و بررسی قرار دهید.

۵-نظرات خود را با دوستان در میان گذاشته و از نظرات و تجربیات آن ها استفاده کنید.

۶-در صورت مواجهه با مشکل و ایراد در نرم افزار حتما موارد را در بخش نظرات کاربران در سایت عرضه کننده وارد کنید (نحوه انتشار نظرات شما یکی از شاخص های اعتماد به سایت عرضه کننده است).

۷-بلافاصله پس از نصب هر نرم افزار جدید برنامه آنتی ویروس را اجرا نمایید.

۸-پس از نصب به بخش تنظیمات رفته و دسترسی های نرم افزار به اطلاعات خود را بررسی و در صورت لزوم محدود سازید (دسترسی ها حتما باید با وظایف و کارکرد نرم افزار سازگاری داشته باشد، به عنوان مثال یک نرم افزار ویرایش عکس چه نیازی به دسترسی به ایمیل یا دفترچه تلفن شما دارد؟)

۹-از حساب کاربری خود در سرورهای ارائه دهنده پست الکترونیک بر روی گوشی استفاده نکنید (اغلب این حساب ها بدون نیاز به ورود مجدد رمز برای هر کس که گوشی را در اختیار داشته باشد قابل استفاده است).

۱۰-اگر از ابزارهایی چون تقویم استفاده نمی شود، بهتر است گزینه Sync غیرفعال شود تا میزان تبادل اطلاعات بین گوشی و سرورهای خدمات دهندگان به حداقل رسیده یا قطع شود.

۱۱-اطلاعات شخصی و مهم خود را در گوشی هوشمند ذخیره نکنید.

فراموش نکنیم که در دسترس قرار دادن اطلاعات به ظاهر کم اهمیت منبع مشکلات بعدی است و نصب یک نرم افزار مشکوک همانند دعوت از سارقین به منزل است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر