آموزش تعمیرات موبایل امکانات Mate S

میکروفون و بلندگو

در این محصول برخلاف ظاهر تنها از یک بلندگو در سمت راست لبه پایینی ، برای پخش صدا بهره گرفته می شود که کیفیت قابل قبولی در تعمیرات موبایل دارد. البته بیس عمیقی از این سیستم صوتی شنیده نمی شود اما می توان آن را برای گوشی در حد و اندازه Mate S کاملا مناسب دانست. نکته مثبت دیگر در این بخش انتقال بلندگو به بخش سمت راست است که برخلاف P8 در هنگام استفاده از گوشی در وضعیت افقی مشکلی از بابت قرار گرفتن دست روی خروجی صوتی نخواهید داشت. در بخش ضبط صدا ، محصول هوآوی از سه میکروفون مجزا بهره می برد که می توانند با استفاده از قابلیت Smart Recording جهت صدا را تشخیص داده و صداهای پس زمینه را تا حد امکان حذف کند. همان طور که به آن اشاره کرده بودیم در جعبه محصول یک هدفون نیز تعبیه شده که طراحی آن شباهت غیرقابل انکاری به هدفون اپل در آموزش تعمیرات موبایل دارد.

نرم افزار و حسگر اثر انگشت

هوآوی Mate S بصورت پیش فرض مجهز به اندروید ۵٫۱٫۱ است. البته هوآوی وعده داده که در آینده ای نزدیک اندروید ۶ را برای این گوشی همگام سازی کند. به هر جهت نسخه ای که در اختیار ما بود از اندروید لالی پاپ بهره می گرفت که به رابط آشنای Sense 3.1 مزین شده بود. تقریبا تمامی قسمت ها و جزییات این رابط تفاوتی با رابط کاربری Huawei P8 نداشت. از جمله تغییرات این نسخه اضافه شدن نسخه دو ویژگی کارآمد Knuckle است. این ویژگی با بند سوم انگشتان دست کار می کند. بطور مثال در تعمیرات موبایل اگر کاربر بخواهد وارد برنامه دوربین شود کافی است با انگشت خود حرف C را روی صفحه بکشد. همچنین با کشیدن حرف نخست هر برنامه روی نمایشگر می توان وارد آن برنامه شد. البته پیش از استفاده از این قابلیت باید میانبرهای مورد علاقه خود در قسمت تنظیمات این ویژگی در آموزش تعمیرات موبایل مشخص کنید. قابلیت Dual Window هم در رابط کاربری میت قرار داده شده که می توان بوسیله آن صفحه نمایش را به دو قسمت تقسیم کرده و در هر قسمت آن یک برنامه مجزا را باز نگاه داشت. علت اصلی که بررسی حسگر اثر انگشت را به این قسمت منتقل کردیم ارتباط تنگاتنگ این حسگر با رابط کاربری این فبلت است. حسگر اثر انگشت استفاده شده در Mate S را می توان یکی از برترین های حال حاضر بازار دانست. ثبت اثر انگشت برای اولین بار تنها ۱۰ ثانیه زمان می برد که خود نمایانگر سرعت بالای این حسگر است. همچنین هوآوی سنسوری برای تشخیص لمس نیز روی این حسگر قرار داده است تا برای باز کردن قفل Mate S نیازی به روشن کردن صفحه نمایش ، برای تشخیص اثر انگشت نداشته باشد. در تمام مدتی که این گوشی را نقد می کردیم به مشکل خاصی برنخوردیم حتی برای اطمینان بیشتر انگشتان خود را مرطوب کردیم اما باز هم Mate S توانست اثر انگشت ما را شناسایی کند.

بنابر گفته هوآوی تمامی اطلاعات بیومتریک کاربر در تراشه ای جداگانه ذخیره می شوندکه حتی با فرمت اطلاعات دستگاه نیز نمی توان آن ها را از بین برد. نکته دیگر درباره این حسگر ، کاربرد آن در استفاده های روزمره از گوشی است. کاربر به راحتی می تواند با کشیدن انگشت خود از بالا به پایین ، نوار اعلانات را روی صفحه به نمایش درآورد. همچنین با لمس حسگر اثر انگشت ، می توان به تماس های دریافتی پاسخ داد یا در عکس های گالری گشت و گذار کرد. تمامی این قابلیت ها و ویژگی ها موجب شده تا حسگر اثر انگشت این دستگاه ، تنها یک حسگر برای باز کردن قفل تلفن همراه نباشد و ما را در کاربری های روزمره یاری کند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر