آموزش تعمیرات موبایل ابزار تعمیر موبایل

۱- آچار پیچ گوشتی: برای باز کردن قاب گوشی باید از پیچ گوشتی متناسب با آن استفاده کرد . بنابراین نیاز به یک مجموعه کامل از آن در تعمیرگاه ضروری به نظر میرسد پیشنهاد میشود از نوعی که سر فولادی و دارای خاصیت آهن ربایی است تهیه کنید تا دوام بیشتری داشته و کار با آن راحت تر باشد . از به کار گیری پیچ گوشتی که سر آن خراب شده خودداری نمایید زیرا باعث خرابی پیچ ها خواهد شد .

pichgoshti

۲- باز کن قاب : از کاردک برای اهرم کردن و از جا در آوردن برخی قسمت های پرس شده در هم استفاده میشود. معمولا برای باز کردن قاب و از جا درآوردن سوکت ها از هم از آن استفاده میشود پیشنهاد میشود از انواع انعطاف پذیر آن که دارای بالاترین کیفیت هستند و کمترین آسیب را به گوشی می رساند استفاده شود.

bazkonghab

۳- پنس : برای برداشتن قطعات ریز و همچنین به عنوان ابزار کمکی در لحیم کاری از آن استفاده میشود. انواع مختلف با کاربرد های گوناگونی دارد که در ادامه ، تصویر دو نوع پر کاربرد آن را مشاهده میکنید. پیشنهاد میشود از نوع ضد الکتریسیته آن تهیه کنید تا در حین کار خطر صدمه دیدن گوشی در اثر الکتریسیته ساکن وجود نداشته باشد و همچنین قطعات به آن جذب نشوند. ۴- آلتراسونیک : دستگاهی است که با ایجاد لرزشهای خفیف و منظم باعث شستشوی برد موبایل شده بدون آنکه به آن اسیبی برساند. مایع آلتراسونیک را باید به اندازه ای که درپوش ظرف پر شود در آب مقطر حل کرد . آب مقطر باید به اندازه ای باشد که روی برد را به خوبی بپوشاند . از رها کردن برد در این محلول بپرهیزید زیرا اثر خورندگی دارد و به برد صدمه میزند. ۵- تینر فوری : برای از بین بردن چربی و جرم از روی برد میتوان از تینر فوری ۱۰۰۰۰ ویا ۱۲۰۰۰ استفاده کرد .با استفاده از تینر فوری ۲۰۰۰۰ به علت خاصیت خورندگی بالا توصیه نمیشود .میتوان به جای محلول آلتراسونیک از تینر فوری هم استفاده کرد ولی دقت نمایید که خطر آتش سوزی در تینر بدلیل قدرت اشتعال آن بسیار بالاست. ۶-ذره بین چراغ دار ۷-لوپ چشمی ۸- مولتی متر : ابزاری است برای اندازه گیری ولتاژ ، جریان، مقاومت الکتریکی ، بررسی سلامت دیود و اتصال کوتاه . در دو نوع آنالوگ و دیجیتال در بازار موجود است.

moltimetr

۹- اسیلوسکوپ ۱۰-هویه قلمی ۱۱-سیم لحیم و روغن لحیم ۱۲- سیم روکشدار ۱۳-حلال چسب ۱۴-قلع روکش دار ۱۵- دستبند الکتریسیته ساکن ۱۶-گیره و هویه ی گرم ۱۷-هیتر مادون قرمز ۱۸-منبع تغذیه آزمایشگاهی ۱۹-فلکس مایع و جامد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر