در ادامه به بررسی لپ تاپ hp سری ENVY می پردازیم.

سری ENVY لپ تاپ های HP ، عملکرد بسیار خوب ، طراحی مناسب و اتصالات را در کنار هم برای کاربر به ارمغان می آورد. در حالت کلی این سری را می توان بهترین سری لپ تاپ های HP در بازار دانست که به لطف بهره بری از سخت افزار رده بالا ، عملکرد مناسب و قابل قبولی در امور پردازشی و گرافیکی از خود به جای میگذارد. لپ تاپ های سری ENVY را به جرات می توان جزو ۱۰ لپ تاپ برتر ویندوزی قرار داد.

لپ تاپ hp سری PAVILION

شرکت هیولیت پکارد در سال ۱۹۹۵ اولین سری Pavilion را وارد بازار کرد که بسیار هم مورد استقبال هستند و جز اولین انتخاب های کاربران هستند. البته برند Pavilion مختص کامپیوترهای همراه یا لپ تاپ های نیست بلکه می توانید در مدل های قدیمی تر ، کیس های یا کامپیوترهای روی میزی را هم پیدا کنید که در تعمیرات لپ تاپ تولید می شده اند. گستردگی و تنوع بالای سری Pavilion باعث می شود زمانی که وارد دنیای آن ها می شوید برای هر نیازی یک گزینه مناسبی کنید. حتی اگر یک سخت افزار دست پایین هم بخواهید می توانید در یک گشت و گذار ساده گزینه هایی را بیابید.

لپ تاپ hp سری PROBOOK

پرو بوک ها همان طور که از نامشان پیدا است مخصوص حرفه ای ها طراحی شده و دارای قابلیت های بهتری نسبت به دیگر مدل ها هستند. این مدل برای کارهای سخت تر و با تمرکز بیشتر طراحی شده اند. پرو بوک ها را می توان به افرادی که نیازهای عادی هم دارند پیشنهاد کرد ، اما قدرت بالای آن ها شاید چندان به کارشان نیاید و مورد استفاده ای برای آن پیدا نکنند اما به راحتی می توان گفت که جز بهترین ها برای کاربرانی هستند که توقعات بالایی از لپ تاپ خودشان دارند. البته فراموش نکنید که یک مرحله بالاتر از این سری هم با نام Elite Bookها وجود دارد که قیمت های بالایی دارند و به کاربران عادی ابدا پیشنهاد نمی شود.