مشخصات لپ تاپ سونی سری F در ادامه بیان شده است.

سری گران قیمت مولتی فیلیپ، جزو آخرین ابتکارات سونی در زمینه ساخت لپ تاپ است که احتمالا آخرین بازمانده این کمپانی در بازار خواهد بود. این مدل با صفحه نمایش لمسی در هر لحظه قابلیت تبدیل به یک تبلت را دارد. بدنه این سری آلومینیومی است و با توجه به نظر کاربران، به دلیل نقص سیستم خنک کننده، عملکرد عمر باتری بسیار ضعیف است. برخی از مدل های این سری از قلم آلومینیومی بسیار خوش دستی بهره می برند که کارایی منحصر به فردی دارد.

مشخصات لپ تاپ ایسر ASPIRE

تعمیرات لپ تاپاولین حضور سری Aspire در بازار جهانی مربوط می شود به سال ۱۹۹۹ که مدل Aspire 1151 با قیمت بسیار بالای ۱۵۰۰ دلار وارد بازار شد که از یک چیپ ۲۰۰ مگاهرتزی اینتل بهره می برد. بعدها در سال ۲۰۰۲، این سری به طور کامل جایگزین AcerPowerها شد و در کل به اصلی ترین سری لپ تاپ های شرکت ایسر هم بدل گردید. این سری هنوز هم یکی از اصلی ترین سری لپ تاپ های شرکت ایسر هم بدل گردید. این سری هنوز هم یکی از اصلی ترین محصولات تولیدی این کمپانی است و در رده محصولات رومیزی و همراه قرار دارد. فلسفه تولید این سری پوشش بازار اکثریت بوده است. در واقع با اندکی جستجو شما می توانید یک مدل از این سری را باب میل خود بیابید، مگر اینکه بخواهید یک لپ تاپ کاملا ضعیف جهت انجام امور اولیه هم چون وب گردی بیابید و انتظار بالایی از آن نداشته باشید. سری Aspire در آموزش تعمیرات لپ تاپ از محدوده لپ تاپ های متوسط شروع می شود و تا لپ تاپ های گران قیمت هم می رسد که صرفا جهت انجام عملیات خاص تولید می شوند. اگر گیمر هستید یا کارهای گرافیکی انجام می دهید که نیاز به سخت افزار قدرتمندی دارید،این سری فرصت خوبی برای آشنایی با محصولات شرکت Acer است.

*هرچه استفاده از لپ تاپ و به صورت کلی تر گجت های قابل حمل، همه گیرتر می شود، نیاز به هارداکسترنال نیز افزایش پیدا می کند. در خرید هارداکسترنال چند نکته مهم را مدنظر داشته باشید، قبل از اینکه به ضد ضربه بودن و این قبیل ویژگی های جانبی اهمیت دهید، به برند سازنده هارد توجه کنید، زیرا در درجه اول نوع سخت افزار نگهدارنده اطلاعات شما، تعیین کننده است تا جنس بدنه. شاید با برندهایی برخورد کنید که تا به حال اسم آن ها هم به گوشتان نخورده باشد، Buffalo و Lacie. از ویژگی های منحصر به فرد این دو مدل، پشتیبانی از پورت ThunderBolt است که سرعت بسیار بالایی دارد، اما در حال حاضر فقط در محصولات اپل پشتیبانی می شود.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر