آموزش تعمیرات لپ تاپ دل سری وسترو ۴

نمایشگر

نمایشگر ۱۵٫۶ اینچی عریض این سری دارای رزولیشن ۷۶۸ x 1366 است.

که با فرمت ۱۶ به ۹ حتی در خارج از ساختمان به دلیل نوع LED مشکلی برای کاربر به وجود نمی آورد.

دلیل این که اکثر مردم این سایز را می پسندند این است که سایز “۱۵ برای چشم ها خسته کننده نیست.

و نیاز به تمرکز و صرف انرژی برای دیدن مطالب و عکس ندارد.

مهم ترین تفاوت این سری با سری inspiron علاوه بر جنس بدنه، نوع نمایشگر آن است.

صفحه نمایش مات در سری وسترو که عدم انعکاس نور را به همراه دارد.

و برای کسانی که مدام با نوت بوک کار می کنند از خستگی چشم جلوگیری می کند.

نمایشگر این سری ساخت شرکت بزرگ LG است که به خوبی توانسته در این سری با رقیب دیرینه ی خود – یعنی سامسونگ – رقابت کند.

پردازشگر (CPU)

فرکانس پردازنده های i5 در ۳ مدل ۳۵۵۰-۳۴۵۰-۳۳۵۰ می تواند تا ۲٫۹ گیگا هرتز تقویت شود.
و در پردازنده های Core i7 2620 مدل ۳۵۵۰ تقویت فرکانس با فن آوری Turbo boost به ۳٫۲ گیگا هرتز می رسد.
شرکت اینتل در معماری Sandy Bridge چندین تغییر باورنکردنی ایجاد کرده.
که به موجب آن کارایی پردازنده به نسبت خوبی افزایش و در مقابل مصرف توان و درجه ی حرارت آن بسیار کاهش پیدا کرده است.
شرکت Intel قبل از Sandy Bridge از معماری Nehalem در پردازنده های خود استفاده می کرد.
در حقیقت، Sandy Bridge معماری توسعه یافته ی Nehalem نیست.
بلکه این معماری ترکیبی از معماری Nehalem با پروژه ی به ظاهر شکست خورده ی پنتیوم ۴ است.
تفاوت عمده ی پل شنی با معماری های قبلی شرکت اینتل که باعث معروف شدن این معماری شده، در آموزش تعمیرات لپ تاپ این است که:
معماری هسته های محاسباتی در پردازنده های Sandy Bridge به طور چشم گیری اصلاح شده است.
در مدل ۳۵۵۰ پردازنده های i5/i7 دیده می شود، اما در مدل های ۳۴۵۰ و ۳۳۵۰ فقط i5 گذاشته شده.
چرا که دستگاه به دلیل حجم کم و نداشتن فن قوی برای مهار کردن گرمای تولیدی پردازنده، توان پردازنده ی i7 را ندارد.
کارت گرافیک و مموری (RAM)

تقویت عملکرد کارت گرافیک و بهینه سازی عمر باتری دستگاه به وسیله ی تکنولوژی تعویض کارت های گرافیکی میسر شده است.
که این مدل ها دارای ویژگی SGT هستند.
SGT(Switchable Graphics Technology) در آموزش تعمیرات لپ تاپ به معنای تکنولوژی تغییر یا جهت دادن کارت های گرافیکی است.
هنگامی که دستگاه به توان کمتری نیاز دارد، به طور اتومات کارت گرافیک نوت بوک به کارت گرافیک Intel integrated HD تغییر می کند.
و هنگامی که برنامه های سنگین و بازی ها اجرا شود و دستگاه نیاز به توان بیشتری داشته باشد، به ATI 6490 HD تغییر پیدا می کند.
به طور خلاصه تکنولوژی SGT کارت گرافیک ها را متناسب با توان و به کارگیری دستگاه از برنامه ها و بازی ها تغییر و جهت می دهد.
۳۳۵۰ در مقایسه با ۳۴۵۰ و ۳۵۵۰ علاوه بر سایز LED در کارت گرافیک متفاوت است.
و نسبت به این دومدل دارای کارت گرافیک ضعیف تری است.
کارت گرافیک ۳۳۵۰ از نوع ۶۴۷۰ ATI است که حافظه ی اصلی ۵۱۲Mb دارد.
اما کارت گرافیک ۳۴۵۰ و ۳۵۵۰ از نوع ۶۶۳۰ATI است.
که علاوه بر حافظه ی اصلی ۱۰۲۴Mb می تواند تا ۴ گیگا بایت به کمک مموری دستگاه به اشتراک گذاشته شود.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر