آموزش تعمیرات لپ تاپ دل سری وسترو ۲

DELL
[۳۳۵۰-۳۴۵۰-۳۵۵۰]
Vostro Series

یک سر و گردن بالاتر از سری inspiron
سری VOSTRO ویژگی های کامل برای کارهای روزمره و بازرگانی دارد.
لپ تاپ وسترو یک سرمایه گذاری هوشمند برای آینده تجاری شما به شمار می رود.
مشتریانی که تجارت کوچک و کارهای روزمره دارند.
به دنبال لپ تاپ مستحکم با امنیت بالا می گردند که این خصوصیات در سری وسترو به چشم می خورد.
در آموزش تعمیرات لپ تاپ میبینید که تفاوت عمده ی مدل های ۳۳۵۰ و ۳۴۵۰ و ۳۵۵۰ در سایز نمایشگر آن هاست که به ترتیب “۱۳ و “۱۴ و “۱۵ هستند از لحاظ کیفیت ساخت و طراحی، سری وسترو هم در ظاهر و هم درقطعات درون دستگاه با سری خانگی inspiron اصلا قابل مقایسه نیست.
واقعا عملکرد و طراحی بهتری نسبت به سری خانگی دارد.
جالب آن است که تفاوت قیمتی زیادی با سری خانگی ندارد.
اما الزاماً دارای امکانات و کیفیت بالاتری است از مهمترین امکانات می توان به نور پس زمینه صفحه کلید اشاره کرد.
مدل های سری جدید Vostro با نام های ۳۵۶۰ و ۳۴۶۰ و ۳۳۶۰ توسط شرکت دل تولید شده اند.
اما متاسفانه در بازار ایران به طور انبوه دیده نشده اند.
قبل از این مدل ها، ۱۵۲۰ و ۱۵۱۰ تولید شده بودند که دستگاه پرفروش، کار راه انداز و روتین بازار به شمار می رفت.
۱۵۴۰ از دیگر نوت بوک های موجود در بازار ایران سری وسترو است.
این سری با مشخصاتی متوسط روانه بازار شده، ولی کیفیت صفحه ی نمایش آن همانند سری های جدید وسترو است.
و دارای آرایش صفحه کلید با کلید های فاصله دار است.
و در سایر ویژگی ها، شباهتی با مدل های ۳۳۵۰ و ۳۴۵۰ و ۳۵۵۰ ندارد.
تاچ پد بزرگ، صفحه کلید زیبا با آرایش فاصله دار دکمه ها به همراه نور پس زمینه ای، پورت های ارتباطی و کاربردی کافی و از همه مهمتر عملکرد مناسب دستگاه باعث می شود که این سری یکی از پرفروش ترین دستگاه های DELL در بازار ایران و خاورمیانه باشد.

آموزش تعمیرات لپ تاپ

جدول بازی (۳۳۵۰)

آموزش تعمیرات لپ تاپ
آموزش تعمیرات لپ تاپ
جدول بازی (۳۳۵۰ i5)

آموزش تعمیرات نوت بوک
آموزش تعمیرات نوت بوک
سری Vostro نسبت در تعمیرات لپ تاپ به سری inspiron دارای جنس بدنه ی مقاوم تری است.
علاوه بر جنس بدنه، نمایشگر این سری بسیار مناسب تر از سری inspiron است.
و مات بودن آن ، زاویه ی دید را بیشتر کرده و چشم را خسته نمی کند.
وجود USB3 وBT3 و Backlit باعث شده این سری دارای نقاط ضعف کمی باشد.
در مدل ۳۴۵۰ و ۳۳۵۰ قابلیت حمل، به دلیل کوچک بودن سایز نمایشگر افزایش پیدا کرده که برای خانم ها بسیار مناسب است.
متاسفانه تنها دستگاه ۱۳ اینچی شرکت دل در بازار ایران ۳۳۵۰ می باشد و جای مقایسه را برای دوست داران دل باقی نگذاشته است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر