انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
آموزش تعمیرات تبلت و موبایل تخصصی | ویژه بازار کار
Image not available
Cake Festival
21 June, 2016
Image is not available

Spend the day strolling Royal Garden and sampling Seattle' finest cakes from the city's greatest bakers. Treat yourself to this groundbreaking, history-making festival that celebrates a slice of our history. For more information, click here.

Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

لپ تاپ دل مدل INSPIRON

برند Inspiron از قدیمی ترین و با سابقه ترین نام های تجاری شرکت بزرگ Dell در زمینه لپ تاپ محسوب می شود. زمانی این نام مخصوص لپ تاپ های گران قیمت با سخت افزاری قدرتمند بود ، اما امروز در حد سیستم های متوسط بازار قرار می گیرد. این سری با توجه به اینکه در رده متوسط بازار قرار می گیرد قیمت مناسبی هم دارد ، اگر استفاده های عادی دارید و بعضی اوقات هم می خواهید به دنیای بازی های کامپیوتری سرک بکشید این سری به علت استفاده از کارت های گرافیکی نسبتا خوب ، برای انجام بازی هم مناسب است. سری Inspiron در سطح استفاده های معمولی قدرتمند است و توانایی های بالایی دارند. کمپانی DELL همیشه سعی در ارائه جدیدترین تکنولوژی های روز در سری Inspiron داشته ، به همین علت این نام جزو معروف ترین نام های تجاری بازار لپ تاپ محسوب می شود.

لپ تاپ دل مدل VOSTRO

تعمیرات لپ تاپسری Vostro مناسب کاربری اداری یا خانگی در سطح متوسط هستند. این سری ، جان سخت و البته گران قیمت نیستند و بیشتر جهت استفاده در ادارات تولید شده اند. تعداد پورت ها ، مدل طراحی و دیگر مواردی مثل رنگ بندی های مختلف ، Vostro را به مدلی قابل تامل تبدیل کرده است. خط تولید این لپ تاپ ، تابستان ۲۰۱۳ ، توسط کمپانی دل کاملا برچیده شد و این شرکت دیگر تولیدی از این سری ندارد اما هنوز هم می توان مدل های مختلف و سطح بالا (در حد معمول خود) را در بازار پیدا کردکه باقیمت های مناسبی هم به فروش می رسند.

لپ تاپ دل مدل XPS

تاکنون سری XPS از شرکت Dell در تعمیرات لپ تاپ به لپ تاپ هایی با سخت افزار قدرتمند و قیمتی اقتصادی شناخته می شدند. اما سال پیش این شرکت نسل جدید XPS ها را به بازار عرضه کرد. این بار این لپ تاپ ها در رده UltraBook پا به میدان رقابت گذاشتند که همگی دارای ویندوز ۸ و برخی مدل ها دارای صفحه نمایش لمسی هستند. نسل جدید XPS از پردازنده Haswell شرکت اینتل استفاده می کند. اگر به دنبال لپ تاپی سریع ، سبک و با کیفیت برای کارهای روزانه هستید، ما این لپ تاپ را به شما پیشنهاد می کنیم ولی اگر لپ تاپ مخصوص بازی می خواهید به سراغ سری Alienware بروید. این سری در دو سایز ۱۳ و ۱۵ اینچی در بازار ایران موجود است.