آموزش تعمیرات لپ تاپ بررسی dell inspiron

DELL inspiron سری ۵۰۵۰

امکانات و عملکرد این سیستم فقط برای حسابداری مناسب است.

ابن دستگاه. دارای حداقل مشخصات برای کارهای روزمره می باشد. درست است که پردازشگر آن از نوع Celeron است. اما با پردازشگر Celeron قدیمی کاملا متفاوت است چون معماری پردازشگر به پل شنی Sandy Bridge تغییر یافته و همچنین حافظه موقت آن ۲ مگابایتی شده است.

بررسی مزایا:

- آرایش صفحه کلید دارای فاصله مناسبی است که تایپ کردن را آسان می کند.

- به نسبت مشخصات قیمتی مناسب دارد.

- معماری پل شنی Sandy Bridge پردازشگر

- حافظه موقت ۲ مگابایتی در پردازشگر Celeron

بررسی معایب:

- فاقد نور پس زمینه ای صفحه کلید Backlit می باشد.

- فاقد سیستم عامل اورجینال می باشد.

- فاقد پورت های USB3 و eSATA می باشد.

- دارای مشخصاتی پایین می باشد.

-صفحه نمایشگر در زوایای مختلف به غیر زاویه مستقیم عملکردی متوسط رو به پایین دارد و انعکاس نور در زوایایی باعث می شود تصویر به خوبی دیده نشود

-کارت گرافیک Intel دارای حافظه اصلی ۱۲۸ مگابایتی می باشد که در اجرای برنامه های گرافیکی و بازی ها عملکرد مناسبی ندارد

DELL inspiron سری ۴۰۵۰

آموزش تعمیرات لپ تاپ

۴۰۵۰ نوت بوکی است سبک با کارایی بالا که جهش مناسبی نسبت به سری قبلی خود داشته است. و در بررسی های آموزش تعمیرات لپ تاپ به این نتیجه رسیدیم که مناسب افرادی است که برای کارهای روزمره نوت بوکی جمع و جور با قابلیت حمل مناسب می خواهند.

بررسی مزایا در آموزش تعمیرات لپ تاپ:

-تنها نوت بوک ۱۴ اینچی (با مشخصات پایین) شرکت دل در بازار ایران

-آرایش کلیدها در صفحه کلید دارای فاصله مناسبی است که تایپ کردن را آسان می کند

-دارای وزنی نسبتا سبک است که قابلیت حمل را افزایش می دهد

-به نسبت مدل قبلی خود n4030 جهشی مناسب داشته است

-عمر باتری مناسب

-عملکرد مناسب پردازشگر i3 برای کارکردهای روزانه

بررسی معایب در تعمیرات لپ تاپ:

-فاقد نور پس زمینه صفحه کلید backlit می باشد

-فاقد سیستم عامل اورجینال می باشد

-فافد پورت USB3 و eSATA می باشد

-نمایشگر در تمام زوایا به غیر زاویه مستقیم عملکرد ضعیفی از خود نشان داده و فقط حالت استاندارد را حفظ کرده است

برای شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لپ تاپ با آموزشگاه برتر تماس بگیرید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر