آموزش تعمیرات تبلت و موبایل دوربین Xperia Z5

بررسی دوربین Xperia Z5
حال در مورد دوربین این گوشی می توان گفت که بعد از Z1 این دوربین یک دوربین جدید محسوب می شود. مشاهده شد که، دوربین اصلی Z5 کیفیت ۲۳Mp دارد و این دوربین دارای دستاوردها و ویژگی های جدیدی است – و همچنین این دوربین همان دوربین موجود در مدل های Compact and Premium می باشد. به این دلیل که سونی در این گوشی برای کاربران تازه کار، یک دکمه اختصاصی برای استفاده از دوربین در یک طرف آن قرار داده است، ما نیز سونی را تحسین می کنیم، که این دکمه دارای دو حالت است و با فشار دادن آن دوربین باز شده و با فشار دادن مجدد، می توانید به راحتی عکس بگیرید.
در کنار رزولوشن بالای حسگر، سونی برای این دوربین سه دستاورد اصلی داشته است. بهترین و سریع ترین خاصیت autofocus را این گوشی در بازار دارد، و بر طبق گفته این شرکت، این تمرکز دوربین در ۰٫۰۳ ثانیه اتفاق می افتد، به علاوه به لطف وجود سیستم Hybrid زمانی که بر روی یک شیء zoom می کنید، این دوربین ۵ برابر شفاف تر از مدل های قبلی این کار را انجام داده تا به نتایج بهتری برسید و همچنین این دوربین در شرایط نور کم، دارای بهترین عملکرد است. سونی به صورت پیش فرض این دوربین را روی ۸Mp تنظیم کرده است، پس برای قرار دادن آن بر روی ۲۳Mp باید به تنظیمات آن بروید، و با این کیفیت می تواند عکس های ۴:۳ برای شما بگیرد. شاید دلیل این تنظیم پیش فرض سونی این است که حافظه داخلی شما با عکس های پر حجم پر نشود.
دوربین اکسپریا z5
اگر به حرفی که سونی در مورد دوربین این گوشی زده است برگردیم ، یعنی این که تمرکز خودکار در این دوربین فوق العاده است باید گفت که شاید در زمان هایی این مقدار ۰٫۰۳ ثاینه نباشد و بیشتر باشد، ولی این ویژگی موجود در این دوربین یکی از سریع ترین های موجود در بازار است.
ویژگی بزرگنمایی شفاف عکس (Image Zoom Clear) شاید این گونه به نظر برسد که چیزی بیشتر از تبلیغات و بازاریابی نیست، زیرا تبلیغات حس خوبی را به ما نمی دهد. در واقع عکسی که کیفیت zoom در آن x5 باشد، بهتر از هر عکس دیگری است. طبق معمول اگر می خواهید نتایج خوبی را از این نظر حاصل کنید، از optical zoom استفاده کنید.
عملکرد آن در نور کم، خوب است، اما این گوشی فاقد ثبات نوری در عکس می باشد. و همین ویژگی ثبات نوری نقش مهمی را در عکس برداری در شرایط نامناسب، بازی می کند. برای اکثر کاربران، این دوربین با استفاده از حالت Superior Auto Mode و برنامه های مختلف دیگری برای این دوربین ها از جمله Manual ، Multi Camera و برنامه عجیب AR Mask، عکس ها و فیلم های خوبی را می گیرد و این برنامه ها به شما اجازه می دهند صورت یک گوریل را برای خود قرار دهید یا این که صورت دوست خود را بر روی سر خود قرار دهید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر