آموزش تعمیرات تبلت و موبایل بررسی تبلت اپل

تبلت Apple iPad Air

اگرچه از نظر تکنیکی ، این تبلتی است که در سال ۲۰۱۳ عرضه شده اما بررسی تبلت های سطح بالا بدون نگاه به تبلت flagship کمپانی Apple که یکی از پر فروش ترین تبلت های سال ۲۰۱۳ بود و Apple اصرار دارد در تعمیرات تبلت یک قطعه ی سخت افزاری Productive است بی معنی خواهد بود. البته ، عرضه ی Apple iPad Air در سال قبل ، با فراهم نمودن دسترسی رایگان تمام کاربران iPad به مجموعه iWork مصادف شد ، بدین معنا که به شکلی تاثیرگذار به همراه یک برنامه ی کاربردی واژه پرداز کامل ، صفحه گسترده و ساخت و ایجاد ارائه ها (شامل Numbers,Pages و Keynote) در دسترس کاربران قرار گرفت. و هیچ شکی وجود ندارد که در درون محدودیت ۹٫۷ اینچی ابزار موبایل ، iPad می تواند برای انجام وظایف کاری مورد استفاده قرار گیرد.

علاوه بر گستره ی وسیعی از نرم افزار ، این تبلت به شکلی منطقی سریع است و ذخیره سازی ابری خودش را دارد. اما نمی توان این واقعیت را نادیده گرفت که Apple به جای یک سیستم بهره وری ، آن را به عنوان یک نوع تجهیزات جانبی سبک زندگی Lifestyle عرضه نموده است و هر چیزی که iPad اجرا می کند در مسیر کاربرد اتفاقی است تا کاری. به عنوان مثال این تبلت به جای ویندوز ، iOS را اجرا می کند ، بنابراین با مجموعه نرم افزارهای بهره وری فعلی ناسازگار است. ورودی آن فقط لمسی است ، بدین معنا که می تواند غیر دقیق و کند باشد. و مهم تر از همه ، هیچ داک رسمی صفحه کلید برای آن وجود ندارد ، بنابراین یا مجبور هستید از یک صفحه کلید لمسی برای مدت های طولانی استفاده کنید (که در بهترین حالت به شدت ناراضی کننده و در بدترین حالت دردآور است) یا ۵۹ پوند بیش تر برای صفحه کلید بلوتوث آن پرداخت کنید که آن را بیش از چیزی که هست گران می کند.

قیمت و هزینه ی iPad Air نیز عاملی بازدارنده محسوب می شود. حتی ارزان ترین نمونه ی آن ، یعنی مدل ۱۶GB Wi-Fi و قیمت آن ۳۹۹ پوند است. که شامل پوشش هوشمند / پایه هم نیست و برای آن باید ۲۹ پوند دیگر پرداخت نمایید. اگر در تعمیرات موبایل و تبلت به دنبال یک مدل ۶۴ گیگابایتی با ذخیره سازی SSD باشید ، قیمت آن ۵۵۹ پوند است و اگر دیتای موبایل هم به این معادله اضافه شود ، باید ۱۰۰ پوند بیش تر بپردازید. اما یک مدل ۱۲۸ گیگابایتی iPad Air با کاور هوشمند و صفحه کلید بلوتوث معادل ۸۲۷ پوند برای شما هزینه خواهد داشت که با در نظر گرفتن محدودیت های iPad ، قیمت بسیار زیادی است.

ما فکر می کنیم iPad مسیری طولانی را پیموده و شکی نیست که یکی از بهترین تبلت های موجود در بازار است اما زمانی که موضوع بهره وری به میان می آید ، این تبلت برای چنین هدفی طراحی نشده است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر