آموزش تعمیرات تبلت مقایسه تبلت و نوت بوک ۲

چه افرادی باید تبلت انتخاب کنند

افرادی که فقط فعالیت های اینترنتی انجام می دهند : اگر جزو کاربرانی هستید که تنها می خواهید در محیط اینترنت به گشت و گذار پرداخته و در کنار آن به چک کردن ایمیل و حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی بپردازید ، می توانیم بگوییم پیشنهادی بهتر از تبلت برای شما وجود ندارد.

با قابلیت نصب سیم کارت در بسیاری از تبلت ها ، علاوه بر در اختیار داشتن همیشگی اینترنت همراه ، می توانید از قابلیت مکالمه صوتی و تصویر و همچنین ارسال و دریافت پیامک بهره مند شوید.

افرادی که فیلم می بینند و کتاب الکترونیکی مطالعه می کنند : شاید عجیب باشد که تعدادی از کاربران به قابلیت های اینترنتی یک تبلت توجه نکرده و اهداف دیگری را در تعمیرات تبلت دنبال می کنند. اما بسیاری از افراد حاضر در محیط پیرامون ما ، دلیلی برای استفاده از اینترنت ندارند و هدف آن ها تماشای فیلم و مطالعه کتاب الکترونیکی است. به نظر شما پیشنهادی بهتر از تبلت برای این دسته از کاربران وجود دارد؟

افرادی که یک ابزار هوشمند ارزان و همه کاره می خواهند : شاید تبلت ها در بخش کاربردها در مقابل یک نوت بوک حرفی برای گفتن نداشته باشد ، اما تمام کاربران به این کاربردها نیازی ندارند و حتی از نحوه ی کارکرد آن ها بی اطلاع هستند.

از سوی دیگر آن ها دوست دارند یک ابزار هوشمند کارآمد با قیمت مناسب در اختیار داشته باشند و به طور حتم هزینه حداقل یک میلیون تومانی برای خرید ضعیف ترین نوت بوک بازار هم برای آن ها قابل هضم نخواهد بود. در نتیجه باید به این افراد ، یک تبلت با مشخصات فنی خود و قیمت مناسب پیشنهاد داد.

افرادی که کار کردن با نوت بوک برای آن ها بسیار دشوار است : به طور حتم رمز موفقیت سیستم عامل اندروید در سادگی و سهولت استفاده از آن است ، به طوری که یک کودک یا یک فرد سالمند هم می توانند به سادگی از قابلیت های پایه تبلت بهره مند شوند. این شرایط برای نوت بوک وجود ندارد و این محصول ، پیچیدگی های خاص خود را دارد.

همه چیز در تبلت ها به یک منو خلاصه می شود و از این طریق می توانید به تمام ابزارها و اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کنید ، اما نوت بوک ها داستانی متفاوت دارند و دسترسی به تنظیمات هر بخش ، نیازمند دانش فنی مناسب است. حتی در برخی موارد ، کاربران از وجود برخی امکانات در نوت بوک ها بی اطلاع هستند و نمی دانند چگونه به آن بخش دسترسی پیدا کنند. همه این موارد سبب می شود تا افرادی که به ساده بودن کارکرد ابزار هوشمند اهمیت می دهند ، تبلت را به عنوان انتخاب بهتر در نظر گیرند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر